Защо пускам темата ?
След всеки изпит в пресата излизат разни ученически ‘бисери’. Това както знаете са уникални тъпотии или безмислици написани в писмените работи и събрани от проверяващите. Тук обаче такава сборна тема няма и за това - ето пускам.
Жалко е такива теми - източник на добро настроение да отиват надолу
Предполагам мод-овете ще ми направят забележка, че заглавието не е описателно но да се замислим все пак.
Ако ви накарат да потърсите бисер - къде ще погледнете първо ? В мида разбира се ! Темата е тук, а не в ‘кофата’ защото идеята ми е тук да се събират ‘бисери’ само от тема ‘секс’. Имам идея да пусна и подобна тема в раздел ‘любов’.
Е толкова от мен
Ще помоля юзърите да не коментират темите тук, а само да ги постват и ако е необходимо да драсват по 1-2 реда за описание...

Хайде да напълним МИДАТА с бисери ! Да се посмеем заедно !!

От мен първите

........................
Проблема ми е меко казано огромен! Понеже аз си имам гадже нали и искам да превим секс, но тя казва, че още не иска иии аз взех, че се пеимирих и реших да поизчакам нали...тааа преди 6 дена една моя съседка ми каза че ще ми плати ако я наеба. И аз си викам миии ок (тя е на 19 аз на 15) уговорката беше 2 часа да я чукам а тя да ми плати 100 лева и после всичко да си е като преди. Същия ден по-късно започнахме и минаха 2 часа и най-накрая взехме да свършваме и тя реши да ми направи последно една свирка и тя почна и в същия момент мама и татко се прибират ама аз не ги чух и те отвориха вратата ииии ме хваната да гопрая с съсеката затворита вратата потресени и от тогава не са ми проговорили. Всеки път когато се опитам да им кажа нещо отговарят с кратки отговори като: да, не, мхм, аха и т.н Какво да правя??? Искам отново да поддържам старата връска с тях. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!


....

начи аз съм още девствена и с една приятелка кояту също е девствена решихме да отидем при един наш пмного добър приятел които е доста опитен в отварянето на момичета.та искахме тои да ни отвори но аз все още не съм сигурна.. моля ви даите ми съвет как ще е най-добре да направя!! мерси предварително