.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Тъмни петна по пениса

    Здравейте , имам 2-3 кафяви петънца на главата на пениса ми и по тялото на пенисът ми . Имате ли представа по какъв начин се махат или се махат сами ?

  2. #2
    Да ти кажа почти нищо не се разбира от това, което си казал. И все пак отиди на лекар, за да си сигурен, че няма нищо, не очаквай да чуеш нещо по-раззлично.
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  3. #3
    Ами мисля че в една друга тема бях видял същия проблем и там бяха казали на момчето да мастурбира с чисти ръце или нещо от сорта .

  4. #4
    Да ти кажа кафеви петна може да има по пениса и без да му има нещо , въпрос на пигментация на кожата, но в твоя случая не се знае дали е това, за това те съветвам да отидеш на лекар. Не знам какво си виждал и в коя тема, ако можеш да я покажеш добре
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    807
    Цитирай Първоначално написано от bumble
    Ами мисля че в една друга тема бях видял същия проблем и там бяха казали на момчето да мастурбира с чисти ръце или нещо от сорта .

  6. #6
    ЛЕКАР..


    никой неможе да ти каже какво е

  7. #7

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Момини Цици
    Мнения
    426
    Цитирай Първоначално написано от LetTheMusicTalks
    ЛЕКАР..


    никой неможе да ти каже какво е

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Kraken
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    454
    Цитирай Първоначално написано от bumble
    Ами мисля че в една друга тема бях видял същия проблем и там бяха казали на момчето да мастурбира с чисти ръце или нещо от сорта .
    Хаха

  9. #9
    Мое да са бенки

  10. #10
    Аватара на Mr_Crowley
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Кофите до парламента, лявата със затворения капак и надпис - Тук охранявам аз!
    Мнения
    563
    Може да са лайна
    Най-много мразим чалга и McDonald's!!!

    Есть только миг между прошлым и будущим.
    Именно он называется жизнь!

  11. #11
    Повече от фен Аватара на puhinka93
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    307
    Иди на лекар..!!!
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  12. #12
    Аватара на Sladurcho
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Таити
    Мнения
    890
    хах как го гаврите човека..... а по темата пич иди на лекар не мисля че тук ще се намери някой който да ти каже със сигурност
    There is no right or wrong, only fun or boring

  13. #13
    ronaldo123
    Guest
    Значи и аз имам подобен проблем , имам 2-3 малки тъмни петна по главичката на пениса ми.Имам ги от 2-3 месеца понякога малко избледняват но не изчезват . Някой ако знае как се махат да пише. Или пък ако помагат кремовете ми кажете какъв крем да си взема. Мерси предварително !

    16г.
    181см
    80кг.

  14. #14
    Нищо ви няма. Петънца по главичката на пениса имам откакто се помня. Споко.

  15. #15
    Мисля, че х*я ти е ръждясал.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си