.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Възможно ли е

    Така с приятелката ми го правихме няколко пъти и всеки път преди да започнем си го вкарвах няколко пъти без презерватив. Всеки път се мия и не съм свършвал вътре. На нея трябва да и дойде на 1ви но много се притесняваме дали може да е станал гаф. Има ли възможност от преекулярната течност да се забременее. Все пак говоря за 2-3 вкарвания. Моля за мнения и съвети.

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от shanomano1234 Виж мнението
    Така с приятелката ми го правихме няколко пъти и всеки път преди да започнем си го вкарвах няколко пъти без презерватив. Всеки път се мия и не съм свършвал вътре. На нея трябва да и дойде на 1ви но много се притесняваме дали може да е станал гаф. Има ли възможност от преекулярната течност да се забременее. Все пак говоря за 2-3 вкарвания. Моля за мнения и съвети.
    възможността я има, особено щом казваш че е имало предекулационна, зависи от количеството на течността, но най-вероятно не е забременяла споко и ако толкова ви кефи без презерватив - противозачатъчни!

  3. #3
    не съм сигурен дали я е имало предекулярната

  4. #4
    Е почакай 5 дни и ще видиш дали е станал гафа ;д, впрочем ако и закъснее с 1-2 дни не откачай, случва се дори да не е бременна

  5. #5
    Сетили сте се кога да се притеснявате. Сигурно нищо ѝ няма, не се забременява толкова лесно.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  6. #6
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    възможността я има

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си