.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
  1. #26
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020







  2. #27
    Че има талантливи футболистки , има , но са 5% от всичките , които се занимават в футбол . Самия женски организъм не е приспособен за такива натоварвания ..
    Amunt Valencia , Amunt David Villa !

  3. #28
    @ Зюмфие (а.к.а. rusoto_baby_f), за секс ли говорим или за футбол. К'во си постнала снимки на некви манекенки, облечени във футболен екип?

  4. #29
    еми невиждам нещо лошо в тва все пак кво кат сме моми4ета не пре4и

  5. #30
    футбол + момичета = невероятна комбинация

  6. #31
    Футбола е мъжка игра но има и мъжки чени които не се страхуват от играта

  7. #32
    С една моя приятелка най-редовно си разцъкваме с момчетата от квартала и в това не виждам нищо лошо. Забавно е
    It's in my hands the sky, so bright. It's burning. It's for me to decide if flames will reach heaven tonight... It's in my hands
    ♥ Joy is BMW ♥

  8. #33
    Не е добре.Тва е едно от нещата които са най ценни за нас.Аре като искате равенство вие ставайте строители,бъхтете се а ние да раждаме*(тъп пример )




    * въпреки че и това го има - http://www.msnbc.msn.com/id/25519830/
    They, they have a way
    A way to make you pay.
    And to make you toe the line.
    Though I sever my ties.
    Because I'm so clever,
    But clever ain't wise.

  9. #34
    Супер фен Аватара на LoveRetroMusic
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Dreamland
    Мнения
    2 971
    Обичам футболаа Въпреки, че не мога да правя крачета, финтове и другите глупости постоянно играя и много искам да се науча.
    “I don’t know why I’m scared,
    I’ve been here before,
    Every feeling, every word,
    I’ve imagined it all,
    You’ll never know if you never try,
    To forget your past and simply be mine” ♥ Adele

  10. #35
    az sum momi4e i obi4am futbola no predpo4itam da go gl po tv-to vmesto da go igraq 6tot ne sum mn dobra no po fizi4esko vednuj igrah s edni fr-ta no daskala pove4e ne ni dade 6toto vika tva e igra za mom4eta(mn e zle).ina4e nqqm ni6to protiv momi4etata koito igraqt futbol..

  11. #36
    Greta Miteva
    Guest
    Аз също съм момиче и обичам да ритам и понякога ритам с момчетата почти всичките ми приятелки са против футбола и не харесват футбола и кът знаят че когато има мач аз сядам пред телевизоа и мача докът не свърше аз не отделям поглед от екрана те са плотив това има случей в който ми са се подигравали но мен не ме интересува тяхното мнения занимавам се с нещо за което мечтая и което обичам за мен футбола не е само игра футбола е страст и се играе с любов а не просто ей така съгласна съм с момичетата които играят и харесват футбола с вас съм мацки ФУТБОЛА НЕ Е САМО ЗА МЪЖЕ КАКТО МЪЖЕТЕ МОГАТ ДА ИГРАЯТ БАЛЕТ ТАКА И МОМИЧЕТАТА МОГАТ ДА ИГРАЯТ ФУТБОЛ

  12. #37
    Greta Miteva
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ANEw Виж мнението
    Ми аз не разбирам какво лошо има в това момиче да играе футбол.
    1во щом има световни първенства за момичета, явно няма нищо нередно.
    2ро все пак който каквото иска това ще тренира.
    3то къде е казано, че футбола е само за момчета, щом все повече и повече момичета играят ЦС (което според вас пак е мъжка игра), не виждам какво лошо има да играят и футбол...
    И аз също обожавам футбола и искам да успея за напред и не виждам нищо лошо ние момичетата да играем футбол.

  13. #38
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Брао, разархивира тема на 8-9 години.
    ЦСКА СОФИЯЯЯЯ
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си