.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    чУПЛИВА КОСА

    Хора скоро отивам на море с приятели и искам да попитам дали имате някакви идеи за силно чуплива коса ..От морския върздух ми се начупва .. сега имам и мн хубава преса с която да се изправям превъзходно, но и по дискотеките няма климатик и е жега и като знам пак ще се ядосвам постоянно , че не е в състоянието в което съм я оставила Дайте някакви идеи за 6преи например , които да предотврати дори най - малко накъдряне или пък идеи как да си я начупвам правилно с пяна дори в основата и да не приличам на идиотка ;Д :Д
    Ne sum 79ti nabor ei

  2. #2
    Има маски и шампоани за изправяне на коса,въпреки че не са много ефективни като ги използваш само тях ... но след като ти имаш хубава преса ... Примерно след плаж,влизаш в банята,миеш косата с такъв шампоан и си правиш изправяща маска,след което си я изправяш с пресата и пръскаш лак.Други идеи нямам

    За марки и така нататък не ти казвам,защото аз преди използвах една ама беше към 30 лева,не знам тогава с какъв акъл съм дала толкова пари за такава маска. Сега като влезеш в някой козметичен магазин,попитай,със сигурност има

  3. #3
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от pale4ka
    Има маски и шампоани за изправяне на коса,въпреки че не са много ефективни като ги използваш само тях ... но след като ти имаш хубава преса ... Примерно след плаж,влизаш в банята,миеш косата с такъв шампоан и си правиш изправяща маска,след което си я изправяш с пресата и пръскаш лак.Други идеи нямам
    +1
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  4. #4
    Супер фен Аватара на dead_princess
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    1 128
    След като я изправиш с пресата, пръскаш лак

  5. #5
    Да използвам темата и да питам - някой има ли маската на Gliss за изправяне на косата или пък на нивеа straight&easy 3те (шампоан,балсам и крем някъв)и доволни ли сте?защото отдавна се чудя дали да я взема (маската)например сега викам,че ще я купя отивам в маркета офф дали има ефект,дали има ефект и така не го взимам
    Последната промяна е направена от p3rf3c7 на Сря февруари 10, 1905г. 1:13 pm; мнението е било променяно общо 13 587 пъти

  6. #6
    щом имаш силно чуплива коса много по - лесно ще ти е да я кърдиш отколкото да я изправяш. Малко пяна и си готова и много по - малко ще си съсипваш косата . Мокриш косата и слагаш равномерно пяна и леко мачкаш косата да застане добре когато ти хареса си готова . Аз след като се къпя когато е мокра още слагам доста пяна и няколко дни след това само я намокрям леко и я помачквам и тя седи добре .

  7. #7
    моята е много чуплива

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от p3rf3c7
    Да използвам темата и да питам - някой има ли маската на Gliss за изправяне на косата или пък на нивеа straight&easy 3те (шампоан,балсам и крем някъв)и доволни ли сте?защото отдавна се чудя дали да я взема (маската)например сега викам,че ще я купя отивам в маркета офф дали има ефект,дали има ефект и така не го взимам
    Не става за нищо.Не си струва.

  9. #9
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    В тия жеги НИЩО не помага Казва ти го човек,който от 4 години се изправя редовно и всяко лято дава над 100 лв. за продукти,които не действат Тази година обаче реших,че ще си оставя косата да си почине и за това редовно си я връзвам на "конска опашка" Така нито се забелязва,колко ми е начупена,нито аз се ядосвам,а и не я горя допълнително (все пак слънцето я гори достатъчно )
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  10. #10
    Продължавай да си тровиш хубавата коса всекидневно с преса. После ще страдаш, че ти се къса косата, ама вече ще е късно.

    Когато се начупваш с пяна, се навеждай с главата надолу и мачкай косата навсякъде. После се изправи и пак я поразмачкай тук-там. Така хем ще си оформиш косата, хем ще има повечко обем. Казаха ти вече онзи начин, при който след време само си мокриш косата, докато е с пяната и тя се дооформя, но аз тоя вариант не го предпочитам. Косата ми става прекалено суха и като бетонирана, че да издържа повече от 4 часа така.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от mArMaLaDkA
    Казаха ти вече онзи начин, при който след време само си мокриш косата, докато е с пяната и тя се дооформя, но аз тоя вариант не го предпочитам. Косата ми става прекалено суха и като бетонирана, че да издържа повече от 4 часа така.
    моята се омазнява може да е от пяната аз ползвам черната на шварцопф другите не ми се отразяват добре

  12. #12
    преди да издърпаш с пресата пръскаш всеки кичур по отделно с повечко лак поне при мен това помага

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си