.
Отговор в тема
Страница 33 от 34 ПървиПърви ... 23293031323334 ПоследнаПърви
Резултати от 801 до 825 от общо 831
  1. #801
    да, и аз научих доста от темата, благодаря ама то и да имам комплекси за размера - друго не може да се направи освен да си се комплексирам




    Изкупуване на коли за скрап коли за скрап за град софия и региона

  2. #802
    Да но въпреки това има хора с проблеми или такива, който искат малко по големи

  3. #803
    nauchih 3 neshta naistina mnogo interesna tema evalla


    амк933: Пиши на кирилица.
    Последно редактирано от amk933 : 01-23-2017 на 03:21

  4. #804
    Според мен по малките момчета могат да си го мислят това дали им е, долям, дебел и т.н Но според мен един нормален човек който му е дошъл акъла в главата ще разбере, че щом има такъв и такъв пенис на размери значи му е достатъчен. А ако някое момиче изреве от вас, че ви е малък спокойно. Отидете при друга и пробвайте може пък на нея да и допадни размера. Както има момчета с големи с малки и средни на размер пениси така и при момичета има по дълбоки и по плитки. И пак според мен голям процент от българите са с нормален размер. Не сме като африканците като коне да си ги вадим с две раце да го държим повреме на секс. И както аз обичам да казвам "бухай го целия с картофите ако и е малък". Този израз малко така в рамките на шегата го казвам и с извинение.

  5. #805
    Monstunter
    Guest
    Това не е основен фактор но определено има значение както минимален така и максимален размер



    ----------------------------------------------------------

    https://www.neobux.com/?rh=53746F696F6D6F746F3930 Едноминутна (безплатна) регистрация помагаща за дарение.Благодарим за отделеното време!

  6. #806
    Какви са тия помпи бре... колкото ни е писано толкова - не виждам защо трябва да се върви срещу природата.

  7. #807
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Sofiq
    Мнения
    315
    Цитирай Първоначално написано от teenmania Виж мнението
    Какви са тия помпи бре... колкото ни е писано толкова - не виждам защо трябва да се върви срещу природата.
    Принципно съм против помпите и т.н. лично за себе си, ама тва е ебаси тъпият аргумент. Ракът, СПИНът, детският паралич и едрата шарка също са ни "писани" от природата

  8. #808
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Заметох ви латиницата и простотиите. Действайте по-адекватно.
    Ако не си намирате мнението - има защо, имайте го предвид.

  9. #809
    Nik_Tarikata_BEGE
    Guest
    Si4ki koito imat pishka po malka ot 15 santa trea da si biat poeche chekiiki shtot inache nema da moje da si fanat gaje

  10. #810
    Ми аз съм на 14 и половина и ми е 14 сантима добре ли е?

  11. #811
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от PoisonousAlien Виж мнението
    Ми аз съм на 14 и половина и ми е 14 сантима добре ли е?
    добре е за теб, за жена обаче няма да е добре
    освен ако не обича да се смее

  12. #812
    За презервативите има една марка my size- имат разли4ни размери за по-тънки и за по-дебели пишоци.
    може да се наложи да си поръчаш от амазон, че в българия ги няма май.
    Моя е 18 см и искам по-голям. Пробвал съм джелк, ама не ми порасна от него.
    В смисъл в един момент се бях вманячил, че трябва да ми е над 20, разбираш ли. Мега зле съм бил.
    както казва Криско - "колкото да има брат, все не стига"
    В нетя обаче има доста хора с положителен feedback от джелк, така че може да пробваш.
    Ама много по важно е да го изпозваш редовно, на голям брои разлижни пичоци, отколкото колко точно е голям. Концентрираи се върху неща които зависят от тебе.
    sorry за неграмотното писане, няам кирилица и позвам некав кирилизатор дето май не е наи добрия

  13. #813
    Цитирай Първоначално написано от viqnkababyy Виж мнението
    Не е важен размера, а качеството ! :P
    100% съм съгласе

  14. #814
    Значи, измерих го както ти каза (от гърба на пениса до върха на главата му) и е 18.3, но наистина го измерих правилно. Казвам го, защото много хора или не знаят как да го измерят или лъжат, но аз съм сериозен. Много скоро ще ставам на 14, и се чудя дали ще расте още?

  15. #815
    Аз съм момче на 14 и пенисът ми е 20 см точно измерих го там както трябваше. А и о боже мисля само за секс

  16. #816
    Цитирай Първоначално написано от The chemist69 Виж мнението
    А и о боже мисля само за секс
    Е не бате , ако на 14 не мислиш за това , кога Споко

  17. #817
    Извинявай, ама да ми говориш колко било тъпо "да гледаме в на другите паниците", когато става въпрос за размерите на пенисите ни, е страшно голямо клише, имайки предвид, че вие момичетата постоянно си завиждате понеже другата има по-голями цици, задник, пичка от вас.

  18. #818
    На 14 съм, измерих го правилно и е 19см, но се чудя дали е достатъчно голям?
    Всъщност на мен ми расте все още, имам предвид като бях на 13 ми беше 17см, а сега ми е 19, и се чудя колко ще е голям, когато порастна напълно.

  19. #819
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от Стоян Стоянов Виж мнението
    На 14 съм, измерих го правилно и е 19см, но се чудя дали е достатъчно голям?
    Всъщност на мен ми расте все още, имам предвид като бях на 13 ми беше 17см, а сега ми е 19, и се чудя колко ще е голям, когато порастна напълно.
    поне метър
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  20. #820
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    поне метър

    Благодаря за инфото, г-н саркастичен

  21. #821
    Айде, вече е 20 см. Дейба, как расте xD

  22. #822
    Полезна тема.БРАВО!

  23. #823
    Леле , не ! Аз като бях на 13 си играех на покемони и събирах листчета на кечисти , а тия са станали майстори в лъжата.
    На 14 години с 20 см Ако си мислите , че само с голяма пръчка , ще задържите жена до себе си сте в грешка.
    ДА , вярно , че да си надарен е бонус , но тва не е основното. Вие да сте чували , че жената обича с ушите си ? Момичетата много повече държат на личната хигена на момчето , на това дали й прави комплименти , подаръци , цветя...Жената иска да се чувства харесвана, ценена , да я носиш на ръце. Тия за глупости говорят тука

  24. #824
    Ако момиче те остави заради размера, то тя не те е обичала достатъчно.

  25. #825
    Ами не знам дали да съм спокоен измериха го както е написано.Аз и от преди си го меря така.на 16 съм и ми е 19.Добре ли е

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си