.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39

Тема: 21 СОУ ?

  1. #1

    21 СОУ ?

    До сега учих в 22ро соу , но ми урязаха бала там и няма да успея да вляза пак тав въпречи , че го убожавам Иии искам да вляза в 21 .Има ли някой който ще влиза там или някакви мнения за тва даскало ? Честно казано , не съм чувала много добро за 21 , но ... Вие кvo ще кажете ?

  2. #2
    УИчих една година там,и причината защо беше 1 година само,защото е ужасно и пропаднало даскало,нали говориш за 21 СОУ Христо Ботев?
    Учителите са добри и мили,но ученицитее не са за описание,ужасни са.. От пиратки до дезодоранти които ги запалват със запалкии ии гори огън,учат на отворени врати ,защото не се удържат..
    Не ти го препоръчвам ,макар,че учителите са златни.
    ROCK
    ON!

  3. #3
    axamm lele mai sa dosta byini4ki tam Zvy4i mi kato za mene e ne 4ak tolkova de :S

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от 4eere6ka_kiss
    axamm lele mai sa dosta byini4ki tam Zvy4i mi kato za mene e ne 4ak tolkova de :S
    Ами,ако ти харесва, с успех.
    ROCK
    ON!

  5. #5
    Ем ... А вярно ли е , че всички там са наркамони ?

  6. #6
    Почти всички...

  7. #7
    Дам,вярно е.
    ROCK
    ON!

  8. #8
    е то се едно у 22 ро нема наркомани
    Take this broken wings and learn to fly again and learn to live so free
    and when we here the voices sing the book of love will open up and let us in
    so take these broken wings!

  9. #9
    Дори и да има в 22,не й пожелавам да влезе в 21...

  10. #10
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Абе я бегайте, кви наркомани видяхте пък там? Сички са гнусни фешъни и курвета които ходят с поли от които им се вижда... всичко! 21 Соу е едно доста хубаво училище да ти кажа, аз уча там и си ми е добре. Даскалите повечето са яки, само да не попаднеш на Марашева, че лошо ти се пише, много е луднала.

  11. #11
    хах Мдаа и в 22 също има наркомани те са главно от 7те класове и нагоре нз до кой клас повечето ги изключеха , защото ги хванаха

  12. #12

    абеее 21 било хубаво даскало

    аз сега кандидатствах тази година и ме приеха в 21 въпреки 4е бала ми е доста по висок :Д просто живея много надале4е и това е единственото по близко дакало а и има добри отзиви за него посъветвах се с момиче което го завърши тази година и било много добро веднага я приели в университет и даскалите били големи пи4ове и жъоб6те у4или6тето било добро то малко късно го пи6а оба4е разу4ихх като ме приеха :Д а всъ6тност там си исках нз все о6те дано д ами хареса

  13. #13
    емиииииииииии и аз исках много във 22-ро но бала ми е ,,урезан'' по твойте думи ... а за 21-во не съм чувала нищо хубаво ...

  14. #14
    те слуховете са много но докато сам не видиш не е същото от моя квартал има доста хора там и сега едно момче беше 8 клас там и каза че всички са много печени и е супер даскало а за наркомани на всякъде ги има :Д

  15. #15
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Ае баце, супер якото даскало е така, повечето хора ся някви усмихнати абе пичове са... че и аз там

  16. #16
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Тц ...21 не си е раота...

  17. #17
    7 години учих там сега се преместих но вс ще ми липсва. За наркоманите наист в днешно време къде ги няма. Яко е след 7 клас да влезе7 в езикова или в професионална гимназия ,но ако не ти стига бала и тр да избираш соу 21 е мн добро у-ще.Според мен е мн по важно къде ще учиш след 12 клас за което ти тр хубава диплома а учителите дори и да не я заслужаваш 6те ти дадът от себе си. Едно от най-важните неща за мен в 1 у-ще е базата. Училището е на 76 г май толкова станаха ве4е но последники години почнаха да го поддържат смениха дограмата оправиха баскетболните кошове и фискултурният салон.И другото хората са наистина както и др казаха мн свестни и бързо те приемат ако си нов не са надути или богаташчета съвсем нормални.
    Не искам да правя реклама но според мен 21 е мн добро у-ще .
    My народ is very древен
    My народ is very твърд
    I am българче forever
    чак до finish of the world!

  18. #18
    Тва даскало дори не съм го чувала

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt
    Тц ...21 не си е раота...
    защо бе
    аз уча там и съм си доволна,даскалото е готино,хората са готини,преподавателите също(поне тези който аз знам(аз бях за първа година там де))...
    а колкото до наркомани....не мисля че в 22 или в първа английска или където и да било другаде и особено в "по-елитните" гимназии ще има по-малко наркомани

  20. #20
    EiI aZ Sega 6TE suM 8 KlaS v 21 sOU NAdqVAM se da E gOtInYy..A na SLuhOvETe VoB6tE nqMA daObRU6tAm VnIMAniE
    EvErY sEcOnd ChAnCe bEg!nS w!tH a f!rSt step..

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Зелената фея на отбора
    Ае баце, супер якото даскало е така, повечето хора ся някви усмихнати абе пичове са... че и аз там
    daNO E Mn qkO..I Az 6te u4A TAm Si4Ki POzNAtI kOItO iMAt Frd-4eta tAM mI kaZvat 4e Si4KI SA mN pE4eNi..AWe DoKOlkOTo ZNam tfA e MN Qky dasKAlYy
    EvErY sEcOnd ChAnCe bEg!nS w!tH a f!rSt step..

  22. #22
    AZ zaradi endi mn tupi xora deto mi se pi6at roditeli ne e zapisah za6toto ba6tata iska6e da si ostana v moito daskalo oba4e sega gi navih i ytre 6te hodq do 21 da pitam dali ima svobodni mesta da se zapi6a ... em dano da stane 6toto mi e to4no do nas ina4e do seg bqh v 22ro soy

  23. #23
    мммм да ще е супер яко аз намирам 21 за много добро даскало дано хората да са пичове щото ина4е нз какво ще правя много мразя скучна компания БТВ ако има още някой от21во да дава скайпче
    OT TOZI REF PI6AT O6TE DVAMA 4OVEKA !!! edna fr i edin fr 6oto sa murzelii ne 6tat da si napraqt

  24. #24
    Повече от фен Аватара на VampireGirl666
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    355
    Мен ме приеха там.Имам добро мнение за училището.Директорката също е много готина.Останах с много добри впечатления от нея.А между другото за 22 чувам по-лоши работи,от колкото за 21.

  25. #25
    Аватара на westggirl
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    between the stars ,,
    Мнения
    380
    АЗ СЪМ ТАМ !!!
    uaуа вдигам ти адреналиинааааа <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си