.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Кларина - Премахва белези ..

    Здравейте на всички!

    Предполагам тази тема ще е полезна за много от вас! Питате се как да премахнете белези от пъпки? Аз ще ви препоръчам крем Кларина, който по описание бива препоръчван за премахване на черни точки. Е на мен не ми премахна черните точки, но ми премахна белезите по лицето.. Крема се продава в аптеките и струва около 3 лв.

  2. #2
    Голям фен Аватара на myHeartIsOnlyForYou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    In Your Heart
    Мнения
    517
    Благодаря за рекламата .

  3. #3
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Пробвах да си слагам Кларина няколко пъти, но минат ли 2-3 дни и лицето ми става мазно. Иначе кремчето не е лошо.
    Доста хора са доволни от него, но всичко е индивидуално.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  4. #4
    аууууу аз като бях болна от (ши)шарка... много белези имам от тогава

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от sanna
    аууууу аз като бях болна от (ши)шарка... много белези имам от тогава
    Не всички белези се махат за съжаление, но споко, с времето някои от тия белези се заличават, особено ако си карал/а шарката преди пубертета

  6. #6
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от mechtaq_za_teb
    Пробвах да си слагам Кларина няколко пъти, но минат ли 2-3 дни и лицето ми става мазно. Иначе кремчето не е лошо.
    Доста хора са доволни от него, но всичко е индивидуално.
    +1..
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  7. #7
    Супер фен Аватара на ecstazy
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    wondeЯland
    Мнения
    2 502
    мерси за инфото ся ше си го зема че ... нещо лицето ми ...
    If you're leaving close the door.
    I'm not expecting people anymore.
    Hear me grieving, I'm lying on the floor.
    Whether I'm drunk or dead I really ain't too sure.
    I'm a blind man, I'm a blind man and my world is pale.
    When a blind man cries, Lord, you know there ain't no sadder tale.

  8. #8
    Добре де,само за лице ли става тва чудо?


    Аз имам много белези по краката,щях да си взимам Контратубекс,но чух доста лоши отзиви и се разколебах... Нещо да препоръчате?


    Иначе белезите от шарка всъщност не са белези,а дупки-всеки,който я е карал знае....Аз я изкарах миналата година (бях на почти 17) ,мажех се със спирт и така нататъка,но още от самото начало ми беше ясно,че без белези няма да се измъкна... Моите (а и на всички приятели и познати) белези от шарка са вдлъбнати в кожата,не знам как да го обясня,но са по-скоро дупки,отколкото белези... И не мисля,че може да се премахнат...
    Или поне така съм чувала...


    Поправете ме,ако греша...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от KimBerLy1912
    Добре де,само за лице ли става тва чудо?


    Аз имам много белези по краката,щях да си взимам Контратубекс,но чух доста лоши отзиви и се разколебах... Нещо да препоръчате?


    Иначе белезите от шарка всъщност не са белези,а дупки-всеки,който я е карал знае....Аз я изкарах миналата година (бях на почти 17) ,мажех се със спирт и така нататъка,но още от самото начало ми беше ясно,че без белези няма да се измъкна... Моите (а и на всички приятели и познати) белези от шарка са вдлъбнати в кожата,не знам как да го обясня,но са по-скоро дупки,отколкото белези... И не мисля,че може да се премахнат...
    Или поне така съм чувала...


    Поправете ме,ако греша...
    Е, защо си ги мазала със спирт? Аз знам, че при шарка пъпките се оставят сами да си завехнат, без никакви допълнителни препарати, защото остават доста белези. А и спирта допълнително ги изгаря..

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    863
    А този крем дали премахва белези по краката от подкожни косми?Мисля,че всеки сблъсквал се с такъв проблем ще разбере...

  11. #11
    lovef00l,именно защото спирта ги изгаря и вехнат по-бързо.... Дори години преди да се разболея от шарка,съм чувала,че болните се мажат със спирт,лекарката също ми го потвърди-с ментолов спирт...


    Много странно,че ти не си чувал/а за това ... Чак интересно ми стана....
    Може и аз да греша,но от всякъде така съм чувала-приятелки,майка,бабите....

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от KimBerLy1912
    lovef00l,именно защото спирта ги изгаря и вехнат по-бързо.... Дори години преди да се разболея от шарка,съм чувала,че болните се мажат със спирт,лекарката също ми го потвърди-с ментолов спирт...
    Мажат се с ментолов, да. Заради охлаждащия ефект, който помага да се устои на желанието да се чешим По-бързото завяхване + по-малко чесане = по-бледи белези, ако изобщо се появят.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на plamka
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    499
    Аз пък карах шарка като бях много малка, но нямам белези. Помня, че ме ръсиха с някво прахче.

    А иначе за белези ( рани, изгаряния и т.н. ) най - добро е Контрактутбекс-а.

  14. #14
    hint,че се мажат-мажат се.... Но не мисля,че е заради причината,която ти посочи...
    Нека ти обясня... Тоя ментолов спирт е ужасен-аз като се мажех,бях на крачка от удар... Ти казваш "по-ниска температура" .. При другите не знам как е било,но тъй като на мен ми се случи сравнително скоро,имам пресен спомен-имах чувството,че температурата на тялото ми пада с около 5-6,че и с повече градуси...Опровъргайтеме ме,ако можете или при вас е било друго,но аз се тресях като от треска и 20-30минс след въпросното мазане треперех от студ и със градус дори не ми беше станало по-топло... Естествено,след 20-30 и нагоре минути започваш да се сгряваш,но през това време....

    Затова смятам,че се мажат със спирт пъпките,за да изгорят....
    А тая по-ниска температура на тялото няма нищо общо със сърбежа и чесането,поне при мен-казвам ти,измръзвах...

  15. #15
    Повече от фен Аватара на plamka
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    499
    Ааа тва за ментоловия спирт е вярно. Аз преди 2-3 години си бях разляла лепило за нокти по ръцете щото се спука шишенцето.. и брат ми вика търкай със спирт и не намерих друг и с ментолов се търках и после ръцете ми 2 часа имах чувството, че ще посинеят от студ и през 5 мин. ходих да ги топля на чешмата и стоях с ръкавици, ама не помогна.

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    321
    i az imam dosta belezi i po liceto i po tqloto.S kakvo da se maja?I kolko stryva i ot kade se kypyva/poru4va...4akam burzi otgovori na LS.
    aide sus zdrave

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си