.
Отговор в тема
Страница 7 от 11 ПървиПърви ... 34567891011 ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 253
  1. #151
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    И сега какво момчетата пак са виновни!??!?!?

  2. #152
    на 18 доста късно според критериите на други сигурно...но несъжалявам

  3. #153
    е айде сега.. да съм казала момчетата са виновни аз си защитавам моя пол..ама... има мн които се предлагат и ако са хубавки,айде да не се обидите момчетата.. вие нали не може да устоите.. та така.. абе.. се тая.. секи си знае...

    И точно тфа е важното е да не съжаляваш след тфа...

  4. #154
    Аватара на Iveta90
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    София
    Мнения
    31
    Бях на 12, на почивка с нашите на Несебър. Запознах се с едно момче от Търново, Гошо. Беше голям сладур, искаше да правим секс, аз още бях девствена. Забавлявахме се, пийнахме малко и аз му направих свирка. Беше ми малко гнусно в началото и хапех, но после ми хареса и той остана много доволен. После известно време се чувахме по телефона, но вече загубихме връзка.
    Обичам да обичам, мразя да мразя!

  5. #155
    никои ли не погледна датата на темата ... 20 Януари 2009

  6. #156
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Някой станаха на 16-17-18 и айде вече са много големи и могат да критикуват 14-15 годишните.Не се ли научихте да си гледате живота? Всеки може да прави каквото и когато си поиска,последствията са си за него....

    btw Аз също съм добре възпитана и правих свирка на 15. И определено не се мисля за курва,пикла,лапе и т.н.

  7. #157
    Доста излишни глупости са се написали .. Аз няма да заемам страна тук, защото и без това дооста пъти съм спорила на тази тема с хора, които и тук са спорили ( ) .. но това не ми пречи да направя извод от прочетеното:

    1. Всеки си решава сам за себе си на колко да лапа и да му лапат!
    2. Много "цветни" определения дадохте за хора, които не познавате ама дай всички да ги сложим под общ знаменател, че е по - лесно ..
    3. Гледайте себе си не останалите .. и да се карате и да не го правите няма да промените нещата, нито това какви са и какви не са тези, които са направили еди какво си или не са .. (:

    п.с. само не почвайте "ама ти си такава, ама ти си онакава" .. не съм ви питала, нито ме интересува ..!!! И пак казвам не заставам на страната на никой макар, че повечето знаят от споровете ми с тях за какво се отнасят.. (:

  8. #158
    ХИЛАРИ,

    не знаеш кога да спреш, а?!

    Или пиши с твое мнение по тема или НЕ.

    Стига насява удобни ситуации за излишни спорове и критики, пфф
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  9. #159
    ^ 30 мнения .. едва започвам?

    Ако бях написала мнението ми така или иначе пак щеше да започне спор, защото съм го правила .. не насявам нищо, напротив .. написах, че няма смисъл от спорове! Дали аз съм започнала да споря в предишните 10 страници?!

  10. #160
    на 12, ех колко отдавна беше

  11. #161
    Аватара на sexydevil
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    ВарНа
    Мнения
    901
    Цитирай Първоначално написано от AlokiNn
    и какво????????? 13-14? по сад е да гледаш хора който не знаят къде са кво са пили,пушили,взимали от колкото секса сеШ се?
    + 1
    Fuck you bitches ;p

  12. #162
    Супер фен Аватара на BigFakeSmile
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 319
    на 15
    I saw this place was open, tonight
    And the girls and the boys
    They were rocking
    And the alcohol was flowing
    And I knew right away this was my life
    Oh what a night....!!

  13. #163
    Цитирай Първоначално написано от ReachlessGirl
    Доста излишни глупости са се написали .. Аз няма да заемам страна тук, защото и без това дооста пъти съм спорила на тази тема с хора, които и тук са спорили ( ) .. но това не ми пречи да направя извод от прочетеното:

    1. Всеки си решава сам за себе си на колко да лапа и да му лапат!
    2. Много "цветни" определения дадохте за хора, които не познавате ама дай всички да ги сложим под общ знаменател, че е по - лесно ..
    3. Гледайте себе си не останалите .. и да се карате и да не го правите няма да промените нещата, нито това какви са и какви не са тези, които са направили еди какво си или не са .. (:

    п.с. само не почвайте "ама ти си такава, ама ти си онакава" .. не съм ви питала, нито ме интересува ..!!! И пак казвам не заставам на страната на никой макар, че повечето знаят от споровете ми с тях за какво се отнасят.. (:
    Това е форум..Даваш мнение искаш, не искаш коментират го.
    По твоята логика и те не са те питали и тях не ги интересува твоето мение.
    Момчетата не са виновни. 1во На нас нищо няма да ни стане от една свирка.2ро: ако откаже, това значи, че е смотаняк,педерас и др. слухове,които ще тръгнат. 3то: Не го ли дадеш, тя ще отиде при друг и следва 2рото.
    По темата: на 16

    П.п Горното мнение, че темата била от преди 1-2 години..Т'ва няма значение.Това е тема,която (ако съществува форума) ще се коментира и след 10 години

  14. #164
    Супер фен Аватара на mOBSCENE
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 107
    Всеки си решава сам кога да го направи :P
    Когато завали дъжд от обиди, използвай усмивката си за чадър!

  15. #165

    ;]

    Ехх еми когато бях на 14..
    Never Back Down !!!
    Пушенето значително намалява броят на вашите цигари... ;d
    7-1 , 7-2 , 5-0 ...ние помним !! А вие ?!

  16. #166
    2 месеца преди да направя 14 години

  17. #167
    Бях на 15. Момчето ми беше точно за това - да се науча на някои тънкости, иначе не ми дремеше за него въобще. Сега сме приятели

  18. #168
    Аватара на Femus
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    ulicata
    Мнения
    38
    на 14 и момичето беше по голямо и опраделено се справи много добре
    Страст да караш с газ, да завиваш от раз, да си играеш с болката и да минеш обиколката!!! Скороста е живот ~ живота е скорост !!!

  19. #169
    Фен Аватара на Stretch
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    160
    На 14... всъщност тогава и праих секс за 1-ви път...беше кат на филм,щото на рождения ми ден точно и една мацка първо ми посвири и след някво време там една кака на 16 ми прасна сефтето
    skype: eminemski

  20. #170
    16
    .



    Лазерно гравиране на плочки, запалки Zippo и други предмети по избор!
    За повече информация посетете >>> http://gravirane.pulslight.net/ <<<



    .

  21. #171
    Аватара на ozzy
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    519
    Цитирай Първоначално написано от u3BaH3eMeH
    на 14
    Exorcism !

  22. #172
    14 може би не помня точно пък и какво значение има нали сега постоянно свирят

  23. #173
    12 зимната ваканция на 1 купон се напих безпаметно и една огромна дебелана ми духаше а аз не можех да се мръдна, щото бях много пиян... грозна гледка ;(
    Подплатен ли съм в зелено, аз съм романтичен, и към всяка хубава жена съм със подход за мен типичен.

  24. #174
    Супер фен Аватара на LofYou
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    На Края На Света ;)
    Мнения
    1 174
    Е аз пък на 18 ...
    You Drive Me Crazy ...

    Обичам те Гошкооо


  25. #175
    15
    just be

    they say learning to love yourself is the first step,
    that you take when you want to be real..
    face up to the fact that you are who you are
    and nothing can change that belief

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си