.
Отговор в тема
Страница 9 от 11 ПървиПърви ... 567891011 ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 253
  1. #201
    Цитирай Първоначално написано от TheX
    Цитирай Първоначално написано от RedLabel
    15
    И аз като Джони Крачката ^^


  2. #202
    Аватара на SoStarstruck
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    million miles away (:
    Мнения
    1 410
    На 15 .. лапенце си бях,не ми хареса много.
    "A few years ago, I had a dream. It began in the summer and was over by the following spring..."

  3. #203
    Не съм правила свирка, мисля че ми е рано!

  4. #204
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Цитирай Първоначално написано от jujanka
    на 17 години, и хич не ми хареса бях мн притеснителна..

    сега не можеш да ме спреш обожавам да лапам
    и аз така ;р

  5. #205
    На 16 ми направеха

  6. #206
    Повече от фен Аватара на Ice_b0x
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    372
    На 15

  7. #207

    рфе

    на 15 направих свирка на приятеля ми хареса ми

  8. #208
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    на 14..направих

  9. #209

  10. #210
    На 13 ама не помня кво лапах,бях много зле,инче сега - всеки път на гаджето ми,много ме кефи да се гърчи от кеф

  11. #211
    "hAkEr4E"]Ми мисля, че бях на 5. Бях на панаира на село и една кака ми направи много готина дървена свирка. Цял ден си свируках на нея.





  12. #212
    Цитирай Първоначално написано от d1mozaza
    На 7 една коза ми облиза хуя! Мн готино беше

    малее с козааа

  13. #213
    Цитирай Първоначално написано от Jus7DreamBoy
    Цитирай Първоначално написано от OZ_OZ
    На 14 една 17 годишна кака ми въртя много яки минюги...Жалко ,че само със свирки ме изпразни,не иска секс!
    Ти па кво се оплакваш като си бил на 14, 17годишна кака ти е направила свирка и се оплакваш .....
    +1

  14. #214
    На 14 се \"запознах\" ....

  15. #215
    12
    Цитирай Първоначално написано от finger4o
    Американски форум: Питаш и ти отговарят

    Руски форум: Питаш и ти отговарят с въпрос

    Български форум: Питаш и веднага всички започват да ти обясняват колко си тъп

  16. #216
    15

  17. #217
    Първо:Здравейте всички от форума!Надявам се взаимно да си помагаме при проблем !!! 15...пролетната ваканция.И то малко неочаквано !! :P :P :P :P :P
    Живей си живота !!

  18. #218
    Ами здравей и на теб!
    Иначе аз на 15 направих, на 16 ми направиха за първи път орална. После се чудих, защо съм се дърпала толкова .

  19. #219
    Закво се дърпаш??Няма нищо лошо,ама имам един фр дето е много гнуслив и не може да лиже никое момиче което хич не е добре щот не мое я възбуди
    Живей си живота !!

  20. #220
    на 17 съм , след 3 месеца 18 още не са ми правили и не съм имал приятелка ..

  21. #221
    Споко брат то и аз до преди 1 год нямах приятелка ама сеега имам..всичко с времето си !! И то тва стана неочаквано малко щото не се хващайте на акъла на пияно момиче..повярвяайте ми
    Живей си живота !!

  22. #222
    Цитирай Първоначално написано от Gen4yYy
    Споко брат то и аз до преди 1 год нямах приятелка ама сеега имам..всичко с времето си !! И то тва стана неочаквано малко щото не се хващайте на акъла на пияно момиче..повярвяайте ми
    Мдам... и аз имах някакво такова подобно изживяване - само дето за щастие 1 приятел дойде да ме пита кво става и аз се ометох... от година и половина ходят вече

  23. #223
    Не питай . Момиче + Алкохол-Неочаквано ЛОША комбинация..и така да разкажа случката,че искам да споделя с някой:Отиваме да пиим нии,аз пия само БИРА и понякога удрям на твърдо,но рядко.И има едно момиче от наште ми вика ама пияна до козирката,вика искаш ли да ти духам ??? И аз леш брато .Викам си ко толкос,ама и казах после няма прая нищо с тебе нит презервативи имам в мене нит нищо,тя се съгласи,обаче кат напрай там някои работи ми вика ае да ми го ....... , казах и нали се разбрахме нз ко,тя ае плс де ае мн съм възбудена и аз заминах . обаче на другия ден чувам разпрвяла някви лъжи за мене нз кво някви простотии и отивам при нея казах : "ко ся така ли ще праим" ? и оназ ми вика извинявай ама не помня бях пияна -оправдания и оттогава кат погледна момиче си имам 1 наум
    Живей си живота !!

  24. #224
    На 13!
    FUCK-тически не ме интересувате..


  25. #225
    на 15 съм и не съм правилаа... а и нямам намерение..
    Mani4ka sam kato ne6tata koito pravqt jivota ti po 6tastliv

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си