.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 56
  1. #26

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 424
    Аз отдавна съм на мнение, че няма никакъв смисъл от ревността. И да ревнуваш, и не, ако човекът отсреща иска да е с друг ( по физически или духовен план), ти няма кво да направиш. Няма как да спреш тия чувства. Само си прецакваш собственото здраве. Няма как без ревност, ама тя е нищо повече от някакъв тъп егоизъм, който на мен лично хич не ми харесва.
    Вие на хероин ли сте бе?

  2. #27
    Супер фен Аватара на Amateur
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    1 023
    Неможеш да я спреш!

  3. #28
    Здрасти аз ревнувам приятелката ми адски много, но защото тя самата ме кара в тъпите сайтове и в скайп ако някой и пише, тя не можела да не му отговори или по точно както тя ми каза "Не мога да не ги отразя" ... Добре де питам я аз на теб приятно ли ще ти е някой да ти пише целувки и ти да му отвръщаш със същото ?
    При което тя ми казва когато на теб почнат да ти пишат им отвръщай ... на мен не ми пишат 1во защото съм момче и 2ро когато са ми писали просто не им обръщам внимание и ги подминавам.

    Тъпото е че тя не иска да приеме това за целувките и инловчетата било то в скайп или в импулс че ме дразни, нека да и ги пишат нека всичко но просто аз се дразня когато тя ги отразява....

    Как да я накарам да спре, защото тя иска да спра да я ревнувам, но не иска да спре да им пише тези неща :X

    П.С. Човек не ревнува когато няма от какво, примерно ако около нея/него се навъртат тя или той и човека до теб не им обръща внимание а ги подминава естествено, че ревност няма да има .... но когато не ги подминава а се спира пред тях тогава я има

    Имал съм други приятелки който никога не са ме карали да ревнувам, защото колкото и да са ги търсели не са им отговаряли и не са ми давали повод да ги ревнувам дори за момент....

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от ImmortalForever
    Абсолютно безпомощна си пред ревността. Просто не си прави труда.

  5. #30

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Sozopol
    Мнения
    37
    това чувстфо не мойеш да го промени6 колкото и да искаш аз съм го испитфала
    ЦеЛуВкА По НоСлЕтО ЦеЛуВкА По ВрАтЛеТо ЕзИчЕ ТуК И ТаМ мМм АкО ПрОдьЛа НеЗнАм - МаЙ Ще Те ИзЯм !

  6. #31
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от essmeraldaa
    това чувстфо не мойеш да го промени6 колкото и да искаш аз съм го испитфала
    Абе ти нарочно ли пишеш така или просто си ужасно неграмотна?
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  7. #32
    Може би ако двама човека си имат доверие един на друг,не би трябвало да се ревнуват...
    98% от младото поколение слуша чалга!
    Ако си от онези 2% които я мразят, сложи това в подписа си!

  8. #33
    Фен
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    софия
    Мнения
    134
    Цитирай Първоначално написано от Python5
    Алкохолът притъпява всички чувства. Доказано е.
    тфа е
    I'm sitting here in the boring room
    It's just another rainy Sunday afternoon
    I'm wasting my time
    I got nothing to do
    I'm hanging around
    I'm waiting for you
    But nothing ever happens

  9. #34
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от sugarcult08
    Цитирай Първоначално написано от Python5
    Алкохолът притъпява всички чувства. Доказано е.
    тфа е
    In vino veritas!
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от essmeraldaa
    това чувстфо не мойеш да го промени6 колкото и да искаш аз съм го испитфала
    Ама ти сериозно ли ? .. пха !

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от HardlyAwakened
    Цитирай Първоначално написано от essmeraldaa
    това чувстфо не мойеш да го промени6 колкото и да искаш аз съм го испитфала
    Ама ти сериозно ли ? .. пха !
    98% от младото поколение слуша чалга!
    Ако си от онези 2% които я мразят, сложи това в подписа си!

  12. #37
    Супер фен Аватара на lipsvashh_mi
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    1 659
    ревнувала съм,но друг е въпроса дали съм го показвала..цаката в цялата история е колкото и да ревнуваш,да не затормозяваш партньора си с твоята несигурност и ревност,защото това само ще го накара да избяга от теб

  13. #38
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Ревнуват хората с ниско самочувствие и самооценка. Просто трябва да са по-самоуверени и ще се получи.

  14. #39
    Не може да бъда спряна .. За мен ревността е липса на доверие .. И ако има ревност значи няма доверие .. ( Лично Мнение ) ..

  15. #40
    Аватара на pwnage
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    441
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi
    Нищо не можеш да направиш и никак не можеш да го спреш.
    Амин за това




    А ти сигурно си мислиш,че животът е игра?
    Ако да, тя е доста хардкор игра.

  16. #41
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от bynbonche
    Не може да бъда спряна .. За мен ревността е липса на доверие .. И ако има ревност значи няма доверие .. ( Лично Мнение ) ..
    Донякъде си прав/а. Но само до някъде.
    Кажи ми, моля те, имаш безкрайно доверие на приятеля си, знаеш че никога няма да ти изневери (колкото и утопично да изглежда това) и все пак, на работата му (примерно) има една мома, дето непрекъснато му пуска нишани, погледи, свалки, флирт. Няма ли да ти настръхнат веждите от ревност, че тя се слага на твоя мъж, въпреки че той очевидно не е заинтересован.

    Сега, ако ми кажете, че няма да изревнувате... вие сте е*ати наглите лъжци.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  17. #42
    Ако някой е ревнив ще си остане ревнив - Може да се научи по някакъв начин да си прикрива ревността,но никога НИКОЙ няма да се научи да я превъзмогне (Подтисне)съвсем... Тва мисля
    Ne zнaeш kaкvи neщa tи naпRaviх нa уm tolкoвa pЪti

  18. #43
    То да ставаше с щракане с пръстиии...
    Nike...


  19. #44
    Мега фен Аватара на BlueFace
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    3 412
    Ако един човек е ревнив не може да се промени...Не мога да ги разбера аз тия хора. За мен ревността е нещо ненужно.Партньорите в една връзка трябва да си имат доверие ,а ревнивите хора нямат точно това което просто може да доведе до крайно нажежени ситуации и дори край на връзката.
    Ако човекът не те обича и да го ревнуваш ,и да не го ревнуваш няма как да го задържиш.Аз оставям момичето с което съм да има свобода ако недей си боже ми изневери и предаде доверието ми -това е краят

    --------------------------------------------------------

  20. #45
    Голям фен Аватара на NamelessRomantic
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Един объркан човек в един объркан свят.
    Мнения
    779
    Еми то си е до доверие....Ако намериш подходящ/а за теб,няма да те притеснява къде е той/тя и какво прави .
    Ако има нещо - свиркай на ЛС.

  21. #46
    Голям фен Аватара на ivakavlad
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    София
    Мнения
    892
    Има ли любов има и ревност двете вървят ръка за ръка лично аз си признавам че съм адски ревнив и в повечето случай без повод но просто не го показвам оставям си съмненията за мен ако някой каже че не ревнува поне малко приятелката си или приятеля си той или лъже или не я/го обича
    Аз съм МОМЧЕ R.I.P. липсваш ми боже колко ми липсваш защо трябваше да става така мамкаму

  22. #47
    Голям фен Аватара на ivakavlad
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    София
    Мнения
    892
    Цитирай Първоначално написано от vanqvanovich
    драги партизани, я мога вас дам един совет очен добър, покажите здем калашников и тя ревността изчезнуьет со в час
    Хорошая идея
    Аз съм МОМЧЕ R.I.P. липсваш ми боже колко ми липсваш защо трябваше да става така мамкаму

  23. #48
    Супер фен Аватара на vampirekiss
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 094
    [color=darkredТова няма спиране просто.Ако имаше щеше да ми спести доста терзания.[/color]
    I'm not in love
    but I'm in love with the way you make me feel
    baby I'm not in love
    i know i lead you to believe that your the one
    but I'm sorry to say I'm not in love

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi
    Цитирай Първоначално написано от bynbonche
    Не може да бъда спряна .. За мен ревността е липса на доверие .. И ако има ревност значи няма доверие .. ( Лично Мнение ) ..
    Донякъде си прав/а. Но само до някъде.
    Кажи ми, моля те, имаш безкрайно доверие на приятеля си, знаеш че никога няма да ти изневери (колкото и утопично да изглежда това) и все пак, на работата му (примерно) има една мома, дето непрекъснато му пуска нишани, погледи, свалки, флирт. Няма ли да ти настръхнат веждите от ревност, че тя се слага на твоя мъж, въпреки че той очевидно не е заинтересован.

    Сега, ако ми кажете, че няма да изревнувате... вие сте е*ати наглите лъжци.


    Да много си права .. Така може .. Но иначе е така без причина да ревнува .. Тфа за мене не е работа .. Осъзнай се .. Малко или много щом е с тебе значи има и чувства .. Не се съмнявай за всичко .. Защото веднъж появи ли се съмнение после лошо ..

  25. #50
    някак си неможе да се спре а и понякога е нормално ако сам го караш да те ревнува човека .. ама такива дето дори нямат причина за ревности , някви мании за собственост ли изпитват незнам .. но ужасно са ми противни хората който ревнуват жалко че на такива попадам wce ;D

    незнам .. аз по принцип не съм много ревнива според зависи случая или понякога не показвам ревностите си

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си