.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 56 от общо 56
  1. #51
    Ревнувам малко, но се старая да не го показвам.Иначе според мен ревността е несигурност в партньора и до някъде в самия себе си, че неможеш да му дадеш това, от което се нуждае и той го търси в друга.
    Пълна съм с психични отклонения, ама до едно си ги обичам ! ♥ :P

  2. #52
    И аз ревнувам изключително много приятела си и съзнавам колко е неприятно това и за двама ни, понеже вреди на връзката ни.
    Колкото и нелепо да прозвучи - ревнуват само комплексарите (явно и аз съм в това число). Ако ти си сигурна в себе си просто ще знаеш, че си най-доброто за твоя партньор. Ако обаче не си - се поражда страхът, че той ще срещне нещо по-добро и ще те остви. Кофти работа.
    Live 2 Ride And Ride 2 Die.
    Honda - The Power Of Dreams!

  3. #53
    Неможеш да спреш ревността, можеш само да я прикриваш и да ревнувала съм и без повод .
    Никога не променяй тази част в теб, която ме обича ...


  4. #54
    Аватара на stupiddog
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Дупи
    Мнения
    164
    Просто трябва да знаеш че ревността не е признак на любов . Ако обичаш някого истински трябва да му имаш доверие . А ако ревнуваш няма значи не му вярваш и не си сигурен в него ..
    А ако не го обичаш какъв е смисълът да ревнуваш ?
    Behind every beautiful thing , there's some kind of pain ..

  5. #55
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Че аз май само без повод съм ревнувала ..

    иначе аз си казвам всеки път .. какъв е смисъла да ревнувам дадено момче, след като дори и да го правя скришно или показно той ако си е наумил да ми изневери ще го направи така или иначе ... Даже с тази безпричинна ревност може да го направи просто, за да има причина ..

  6. #56
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Hilary_
    Че аз май само без повод съм ревнувала ..

    иначе аз си казвам всеки път .. какъв е смисъла да ревнувам дадено момче, след като дори и да го правя скришно или показно той ако си е наумил да ми изневери ще го направи така или иначе ... Даже с тази безпричинна ревност може да го направи просто, за да има причина ..
    Всеки път си го казваш... и въпреки това, пак ревнуваш, нали?
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си