.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47
  1. #1

    двама! Ами сега?!

    Ами просто бих искала да разбера какво бихте избрали или по точно кого..
    1.момче година по голямо от вас с което вече сте имали връзка,но сте я прекратили защото нещо чуствата ви са охладнели (понеже не сте се виждали дълго време)..а в същото време той супер мн ви обича и държи на вас..прощавал ви е за мн грешки..на външен вид не е нищо особено, смисъл не е голям красавец,но все пак ви кефи..

    2.момче година по малко от вас..с което сте имали няква зарибявка..общо взето сладур..при тва свестен..да кажем че той е супер влюбен във вас..но е леко срамежлив..и трудно прави първата крачка, смисъл чака вие да предприемете нещо..

    знам че ще има много хора които ще ме упрекнат за тва че немога да направя сама избора си..и двойно повече които ще ме критикуват заради правописа ми..но все пак бих се радвала да чуя мненията ви..

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    2 544
    Хвърляй ези/тура

  3. #3
    Подкрепям съгражданина :>

  4. #4
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Ми нито единия.Иначе ако толкова държиш да си с някой от двамата - мисля, че втория би трябвало да избереш.Това, че е по-малък не пречи.Поне за мен..
    Big or small, lies are lies!

  5. #5
    според мен 1вото момче -по добре да е една година по -голям от мен отколкото по-малък
    Разликата в годините оказва влияние - повярвай ми,особено когато момчето е по -малко от нас,след време ще видиш ,че ще се окажа права ,но все пак ти сама прецени - късметлийка си ,ако ,както казваш, и двете момчета държат на теб и те обичат - трябва бързо да направиш избора си,за да не ги загубиш и двамата
    Don’t forget
    to Remember me
    I’ll be back – so remember me
    Please keep me in your heart
    If we have to ever part
    Don’t forget me, to remember me...

    ~*~ ~*~ T.I. ~*~ ~*~

  6. #6
    ем...ли4но аз бих избрала този към който изпитвам по големи 4увства.според мен 2-я е по-добрия избор (от написаното разбирам 4е май те кефи пове4е )
    I can't stop myself from loving you <3

  7. #7
    Голям фен Аватара на Crazytu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    548
    Е ти кой повече харесваш ?! Прецени с кой ще ти е по-добре ..
    А ако не можеш остава варианта с ези/тура
    Once upon a time I was falling in love ...
    But now I'm only falling apart ...

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    2 544
    Сега сериозно : не виждам никакъв смисъл в пускане на тази тема от твоя страна. Ти какво ще избереш този, който събере повече гласове от форумците? Ако е така си МНООООГОО МНООООГОО зле... Постъпи така както го чувстваш. А не слушай хорски мнения.. Толкова ли си задръстена Извинявай за грубия тон Нищо лично =] Айде успех.

  9. #9
    Фен Аватара на peteto_love
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    189
    Реши кой от двамата харесваш наистина и с кой искаш да си.. Важното е да обичаш,човека с който си,а и той теб(Макар,че от това което си написала си правя изводи,че и двамата те харесват.) Външността на първия не е от голямо значение,по-важно е как се държи с теб и дали се разбирате..Сама казваш,че не е грозен и ти харесва.На колко години сте ти и втория? Ако той е достатъчно зрял за възръстта си и не се държи като дете,няма пречка в годините Ви..И все пак и 1000 кандидата да имаш,важното е кой обичаш,харесваш... Отговори си на този въпрос...
    „Ангелите я наричат небесна радост, дяволите я наричат адска мъка, хората я наричат Любов.“

  10. #10
    Аватара на pwnage
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    441
    двама.ами сега?

    Като гледам няма да ти пречи и трима да ги направиш.

    Но извън тази идея,бих ти препоръчал по-малкия.
    Той няма да забележи,че не си даваш зор. Така всички са щастливи




    А ти сигурно си мислиш,че животът е игра?
    Ако да, тя е доста хардкор игра.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от FromAutumToAshes
    Сега сериозно : не виждам никакъв смисъл в пускане на тази тема от твоя страна. Ти какво ще избереш този, който събере повече гласове от форумците? Ако е така си МНООООГОО МНООООГОО зле... Постъпи така както го чувстваш. А не слушай хорски мнения.. Толкова ли си задръстена Извинявай за грубия тон Нищо лично =] Айде успех.
    ами не..не го правя за тва..просто в момента в главата ми е пълна каша..и ми е трудно да преценя без да намесвам миналото което съм имала с едното момче..по начина който говоря се разбира доста за отношението ми към тях..и по този начин искам да чуя странични мнения..незнам дали се изразих правилно и дали ме разбра..но всe пак ще се радвам да чуя мнението на повече хора..

    а по темата да добавя нещо което ме дразни във 2-рото момче..има дни когато ми звъни и говорим по около час..но има и случаи в които не ми звъни повече от седмица даже две..незнам дали е от срам или има нещо др, но тва ме изнервя..

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    2 544
    Цитирай Първоначално написано от pwnage
    двама.ами сега?

    Като гледам няма да ти пречи и трима да ги направиш.

    Но извън тази идея,бих ти препоръчал по-малкия.
    Той няма да забележи,че не си даваш зор. Така всички са щастливи

    Не се обиждай, ама това ми се струва много тъпичко оО

  13. #13
    Аватара на pwnage
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    441
    Между другото не се обиждам.
    В крайна сметка тя като се колебае имам чувстото,че иска да избере по-лесния вариант. Понеже единия я обича и не трябва с нищо да го печели. А за другият пък трябва време,занимавки и трудни решения.
    Мое мнение пич.




    А ти сигурно си мислиш,че животът е игра?
    Ако да, тя е доста хардкор игра.

  14. #14
    била си с 1-вият и всичко е било ок преди да ви раздели разтоянието ми тогава защо не пробваш пак с него може като сте заедно чувствата ти да възкръснат. +това него го познаваш по-добре и ще има по-мако изненади и разочарования
    What I've felt
    What I've known
    Never shined through in what I've shown
    Never be
    Never see
    Won't see what might have been

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от pwnage
    двама.ами сега?

    Като гледам няма да ти пречи и трима да ги направиш.

    Но извън тази идея,бих ти препоръчал по-малкия.
    Той няма да забележи,че не си даваш зор. Така всички са щастливи
    това че е по малък не го прави идиот..все паак..айде малко по сериозно..
    на почти 15 е..

  16. #16
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от TheSkyIsTheLimit
    Цитирай Първоначално написано от pwnage
    двама.ами сега?

    Като гледам няма да ти пречи и трима да ги направиш.

    Но извън тази идея,бих ти препоръчал по-малкия.
    Той няма да забележи,че не си даваш зор. Така всички са щастливи
    това че е по малък не го прави идиот..все паак..айде малко по сериозно..
    на почти 15 е..
    Дебело да подчертаем думата ПОЧТИ.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  17. #17
    Фен Аватара на peteto_love
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    189
    Цитирай Първоначално написано от TheSkyIsTheLimit
    Цитирай Първоначално написано от FromAutumToAshes
    Сега сериозно : не виждам никакъв смисъл в пускане на тази тема от твоя страна. Ти какво ще избереш този, който събере повече гласове от форумците? Ако е така си МНООООГОО МНООООГОО зле... Постъпи така както го чувстваш. А не слушай хорски мнения.. Толкова ли си задръстена Извинявай за грубия тон Нищо лично =] Айде успех.
    ами не..не го правя за тва..просто в момента в главата ми е пълна каша..и ми е трудно да преценя без да намесвам миналото което съм имала с едното момче..по начина който говоря се разбира доста за отношението ми към тях..и по този нао всe пак ще се радвам да чуя мнението на повече хора..чин искам да чуя странични мнения..незнам дали се изразих правилно и дали ме разбра..н

    а по темата да добавя нещо което ме дразни във 2-рото момче..има дни когато ми звъни и говорим по около час..но има и случаи в които не ми звъни повече от седмица даже две..незнам дали е от срам или има нещо др, но тва ме изнервя..
    Ами не слушай главата и разума си ,а сърцето и чувствата ти..
    Ние във форума или който и да било друг,не сме в състояние да ти кажем кой да избереш или кой харесваш повече.По начина по който говориш се разбира,че не си много сигурна в чувствата си.Няма начин да ти ги изясним,ако сама не го направиш..

    Второто момче,ту ти звъни,ту не.Не може да го е срам..Например като си говорите по 1 час,как не го е срам тогава ? Явно има друга причина да не те търси,а и 2 седмици са доста време..
    Ако не си сигурна с кой искаш да си,изчакай третия.Тогава сигурно,ще си наясно...
    „Ангелите я наричат небесна радост, дяволите я наричат адска мъка, хората я наричат Любов.“

  18. #18
    Аватара на pwnage
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    441
    Оо да.




    А ти сигурно си мислиш,че животът е игра?
    Ако да, тя е доста хардкор игра.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от FromAutumToAshes
    Хвърляй ези/тура
    Pendulum - hold your colour.mp3

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    2 544
    Цитирай Първоначално написано от TheSkyIsTheLimit
    Цитирай Първоначално написано от FromAutumToAshes
    Сега сериозно : не виждам никакъв смисъл в пускане на тази тема от твоя страна. Ти какво ще избереш този, който събере повече гласове от форумците? Ако е така си МНООООГОО МНООООГОО зле... Постъпи така както го чувстваш. А не слушай хорски мнения.. Толкова ли си задръстена Извинявай за грубия тон Нищо лично =] Айде успех.
    ами не..не го правя за тва..просто в момента в главата ми е пълна каша..и ми е трудно да преценя без да намесвам миналото което съм имала с едното момче..по начина който говоря се разбира доста за отношението ми към тях..и по този начин искам да чуя странични мнения..незнам дали се изразих правилно и дали ме разбра..но всe пак ще се радвам да чуя мнението на повече хора..

    а по темата да добавя нещо което ме дразни във 2-рото момче..има дни когато ми звъни и говорим по около час..но има и случаи в които не ми звъни повече от седмица даже две..незнам дали е от срам или има нещо др, но тва ме изнервя..


    Само едно ми кажи - как очакваш да получиш точен и адекватен съвет при положение, че 99.9% да не кажа всички от тук освен теб не познават тези 2 субекта за които ти говориш ... Не знам на мен ми е ужасно трудно да го разбера.. Ама явно ти си знаеш. Айде слушай мнения които наи много да те объркат още повече ( Тука не искам да обиждам никого от форума който иска да помогне, просто не мисля че това е начина ) Здраве и щастие на всички аз се изписах по тая тема

  21. #21
    Супер фен Аватара на Kukumqvka
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    2 265
    Чуй сърцето си

  22. #22
    не бих тръгнала с по-малък,ама не бих се върнала и при бивш... ще си седя сама и ще се депресирам докато не намеря някой друг,с когото също не бих тръгнала поради някакви други причини и страхове

  23. #23
    А е кви са тея работи, тва да не ви е игра на "тука има, тука няма" . Неориентирани момиченца колкото искаш...

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от pwnage
    двама.ами сега?

    Като гледам няма да ти пречи и трима да ги направиш.
    Поне филма да е пълен
    Ако,питаш мен избери първия.
    Ако съдбата ти е обърнала гръб,просто я изчакай да се наведе!!!
    http://www.nahrani.com/

  25. #25
    Фен Аватара на peteto_love
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    189
    Цитирай Първоначално написано от b0nb0nchet0
    Цитирай Първоначално написано от peteto_love
    Реши кой от двамата харесваш наистина и с кой искаш да си..
    някой хора не го могат тва да решават сами, за това пускат теми тук!

    Жалко,едва ли някой от форума може да реши кой е правилния избор за нея или кой харесва..Пък и си на същото мнение като мен.Явно още не е срещтнала човека в който да е влюбена..


    Roxette - Listen To You Heart Специален поздрав.. Една от любимите ми песни



    [/b]
    „Ангелите я наричат небесна радост, дяволите я наричат адска мъка, хората я наричат Любов.“

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си