.
Затворена тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 88
  1. #26
    Проблема не е дотолкова в възрастта. Проблема е възрастта на интелектуално съзряване, което много често е след половото, а някой път никога не се случва

  2. #27
    ИМА да и е по силен от вагиналния
    The night I laid my eyes on you,
    Felt everything around me move
    Got nervous when you looked my way
    But you knew all the words to say

  3. #28
    По темата- чувал съм, че можело да се досигне вагинален повреме на анален

    По offtopic-a- момичето си прави каквот си иска. Това, че е правила анален и орален секс не я прави к**ва. Аз го смятам за напълно нормално. Минало е времето от преди 20 години когато секса е бил нещо като табу. И момичето не е никак глупово (съдейки по мненията и).

  4. #29
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Има, да.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  5. #30

  6. #31
    Фен Аватара на sunity06
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    гетото
    Мнения
    197
    да има, но пък не ме привлича този тип секс, таз дупка е направена за да излизат разни работи, не да влизат
    Забавно е да правиш невъзможното!

  7. #32
    Голям фен Аватара на radybt
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Sofiq
    Мнения
    567
    Цитирай Първоначално написано от maybelline
    ...гейовете достигат до оргазъм?
    Тва вече не го знаех

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от MapTa
    Изумена съм как момиче набор 93 е опитвала повече неща в секса от мен, дето съм на почти 20. Ще кажете, че момичето е доста по-отворено в тази сфера от мен, може и така да е, но се замислете нейното поколение какво ще предствлява... Нямам думи, вие деца сте отворени във всяко отношение и на всяка тема свързана със секс, наркотици и купони, но не знаете съществени неща за историята на България! Нищо друго няма да кажа...
    Mи ей така.Опитвала е.Нейн си избор.Не всички са като нея.Нейн си е също така и избора да се хвали и гордее с постиженията си едва ли не.И?И аз съм 93.И аз съм опитвала много неща,но с точния човек и гледам да не го раздухвам навскъде,защото няма смисъл.

  9. #34
    Добре де какво всички нападате Александра.Момичето просто си споделя.
    Имам чувството ,че 1/2 от хората тук и завиждат
    В живота има моменти, когато някой толкова ти липсва, че желанието да се опреш на рамото му запълва всички твои мечти!

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от galenata
    Цитирай Първоначално написано от MapTa
    Изумена съм как момиче набор 93 е опитвала повече неща в секса от мен, дето съм на почти 20. Ще кажете, че момичето е доста по-отворено в тази сфера от мен, може и така да е, но се замислете нейното поколение какво ще предствлява... Нямам думи, вие деца сте отворени във всяко отношение и на всяка тема свързана със секс, наркотици и купони, но не знаете съществени неща за историята на България! Нищо друго няма да кажа...
    Mи ей така.Опитвала е.Нейн си избор.Не всички са като нея.Нейн си е също така и избора да се хвали и гордее с постиженията си едва ли не.И?И аз съм 93.И аз съм опитвала много неща,но с точния човек и гледам да не го раздухвам навскъде,защото няма смисъл.
    Добро мнение
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  11. #36
    Да има. Жените имат 3 вида оргазъм: вагинален,клиторален,анале н.

  12. #37
    Това с памперсите е доста тъпа мисъл. Само да ви попитам - като си отваряте устата по 1000 пъти на ден, тя по-голяма ли става? А започвате ли да връщате храна? Тъпанари ! Това там са мускули и няма никакъв проблем да се свиват и отпускат. Иначе приятелката ми за 10 години да беше получила трайни увреждания. Напротив, екстра си й е и умира за анален секс. Така че, мислете преди да пишете. И не на последно място, пораснете!

  13. #38
    Аватара на GirlfromHell
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    146
    Може и да има ,но аз все още не съм го изпитала.

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от sunity06
    да има, но пък не ме привлича този тип секс, таз дупка е направена за да излизат разни работи, не да влизат
    Tи ли я "направи", че знаеш?

  15. #40
    Повече от фен Аватара на hoooodyhoooooo
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    на брега на брега
    Мнения
    364
    Наистина много нападате момичето, а то доста помага. А и всеки малко или много й обръща внимание, секси е и е разкрепостена. И какво като е 93-ти набор и е правила доста секс, на никого не пречи.

    А относно оргазма - разбира се, дори при проникване в аналното отверстие се стимулира задната стена на матката, което доставя неимуверно удоволствие за жената. И при мъжете се стимулира, само че простатата. И в двата случая се достигат нервни окончания, които по нормален път (говоря за жените - вагиналния) са недостижими. Аналният огразъм от медицинска гледна точка дори не е анален, а е всъщност дълбоко-вагинален, само че просто краят на влагалището не позволява членът да достигне до тези рецептори. С една дума - голям кеф
    "Вече имам резистентност изградена и приемам с безразличие комплексите на масата, създадени от нейното безличие, ничие остана чувството да си способен на изкуството да си човек..."

  16. #41
    Няма ли поне един, който да каже - да, правих, не ми хареса, защото т.н. и т.н.

    Само някакви дрънканици. Като не си правил, откъде ще знаеш, защо другите правят? По тая логика, върви разправяй, че Фераритата са скапани коли, понеже ти нямаш.

    Ако някой е гледал клипа с тая мацка от аватара ми, дали й е зле така като гледате?

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от Harris12
    Това с памперсите е доста тъпа мисъл. Само да ви попитам - като си отваряте устата по 1000 пъти на ден, тя по-голяма ли става? А започвате ли да връщате храна? Тъпанари ! Това там са мускули и няма никакъв проблем да се свиват и отпускат. Иначе приятелката ми за 10 години да беше получила трайни увреждания. Напротив, екстра си й е и умира за анален секс. Така че, мислете преди да пишете. И не на последно място, пораснете!
    Абе пич ти като имаш приятелка от 10 год .. ми да кажем че си я фанал на 16 год .. е ти сега на колко си , че още киснеш по тийн форуми недей казва на другите да порастват .. някак не върви
    Feel the vibeee .... ejnoy the sound ... jumpp and dance to that fuckin house music ...

  18. #43
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Лол, надявам се да има

    А за Александра, да не би случайно вашия г*з да е отворила та само се възмущавате като някакви пенсионери. Аз я слушам внимателно и следвам някои съвети. Опитът и е от голяма полза за форума. В тая тема, например, нямаше почти други мнения на хора, които да са го правили, да са получили оргазъм и да знаят.

  19. #44

    Re: Има ли анален оргазъм?!

    Цитирай Първоначално написано от Lachyss
    Въпросът е ясен, има ли такова животно като аналния оргазъм ?!
    Има дам и аз съм го изпитвала цялото ти дупи става мокрично и е много по яко от клиторен и вагинален и няма нищо общо с ходето по голяма нужда

  20. #45
    Повече от фен Аватара на hoooodyhoooooo
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    на брега на брега
    Мнения
    364

    Re: Има ли анален оргазъм?!

    Цитирай Първоначално написано от anichka12345678
    Цитирай Първоначално написано от Lachyss
    Въпросът е ясен, има ли такова животно като аналния оргазъм ?!
    Има дам и аз съм го изпитвала цялото ти дупи става мокрично и е много по яко от клиторен и вагинален и няма нищо общо с ходето по голяма нужда
    Кефи ме колко си обстоятелствена. Доволен останах :P
    "Вече имам резистентност изградена и приемам с безразличие комплексите на масата, създадени от нейното безличие, ничие остана чувството да си способен на изкуството да си човек..."

  21. #46

    Re: Има ли анален оргазъм?!

    Цитирай Първоначално написано от hoooodyhoooooo
    Цитирай Първоначално написано от anichka12345678
    Цитирай Първоначално написано от Lachyss
    Въпросът е ясен, има ли такова животно като аналния оргазъм ?!
    Има дам и аз съм го изпитвала цялото ти дупи става мокрично и е много по яко от клиторен и вагинален и няма нищо общо с ходето по голяма нужда
    Кефи ме колко си обстоятелствена. Доволен останах :P
    Радвам се ,само дето сега и мен ще започнат да ми казват ,че се хваля с това както и Алекс , защото темата сте я превърнали в заяждане и комплексарски мнения.А за всички на 18 години съм ....

  22. #47
    Повече от фен Аватара на hoooodyhoooooo
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    на брега на брега
    Мнения
    364

    Re: Има ли анален оргазъм?!

    Цитирай Първоначално написано от anichka12345678
    Цитирай Първоначално написано от hoooodyhoooooo
    Цитирай Първоначално написано от anichka12345678
    Цитирай Първоначално написано от Lachyss
    Въпросът е ясен, има ли такова животно като аналния оргазъм ?!
    Има дам и аз съм го изпитвала цялото ти дупи става мокрично и е много по яко от клиторен и вагинален и няма нищо общо с ходето по голяма нужда
    Кефи ме колко си обстоятелствена. Доволен останах :P
    Радвам се ,само дето сега и мен ще започнат да ми казват ,че се хваля с това както и Алекс , защото темата сте я превърнали в заяждане и комплексарски мнения.А за всички на 18 години съм ....
    Всички без няколко човека, включаю и мене, се заяждат с момичето, а не разбирам защо, нищо лошо не е направила, че споделя, без да се притеснява. Като я кефи сексът - нека го прави, нито е срамно, нито противозаконно, не е като да се хвали, че друса амфети или зоба бонбони... А ти Аничке, хич не го и мисли, смело в двореца на какаото и дай боже по-често да ти става "мокричко"
    "Вече имам резистентност изградена и приемам с безразличие комплексите на масата, създадени от нейното безличие, ничие остана чувството да си способен на изкуството да си човек..."

  23. #48

    Re: Има ли анален оргазъм?!

    Цитирай Първоначално написано от hoooodyhoooooo
    Цитирай Първоначално написано от anichka12345678
    Цитирай Първоначално написано от hoooodyhoooooo
    Цитирай Първоначално написано от anichka12345678
    Цитирай Първоначално написано от Lachyss
    Въпросът е ясен, има ли такова животно като аналния оргазъм ?!
    Има дам и аз съм го изпитвала цялото ти дупи става мокрично и е много по яко от клиторен и вагинален и няма нищо общо с ходето по голяма нужда
    Кефи ме колко си обстоятелствена. Доволен останах :P
    Радвам се ,само дето сега и мен ще започнат да ми казват ,че се хваля с това както и Алекс , защото темата сте я превърнали в заяждане и комплексарски мнения.А за всички на 18 години съм ....
    Всички без няколко човека, включаю и мене, се заяждат с момичето, а не разбирам защо, нищо лошо не е направила, че споделя, без да се притеснява. Като я кефи сексът - нека го прави, нито е срамно, нито противозаконно, не е като да се хвали, че друса амфети или зоба бонбони... А ти Аничке, хич не го и мисли, смело в двореца на какаото и дай боже по-често да ти става "мокричко"
    благодаря ти ,ама не ме кефи толкова често ,А за Алекс само да внимава и да се пази ,защото никога незнаеш какво може да ти случи.

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от PaulCrewe
    Няма ли поне един, който да каже - да, правих, не ми хареса, защото т.н. и т.н.

    Само някакви дрънканици. Като не си правил, откъде ще знаеш, защо другите правят? По тая логика, върви разправяй, че Фераритата са скапани коли, понеже ти нямаш.

    Ако някой е гледал клипа с тая мацка от аватара ми, дали й е зле така като гледате?
    Можеш ли да ми кажеж къде е тоя клип стана ми интересно .. ама на лично

  25. #50
    Повече от фен Аватара на hoooodyhoooooo
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    на брега на брега
    Мнения
    364
    Цитирай Първоначално написано от ImmortalTechnique
    Разбира се, че има. Не сте ли слушали песента "Радиация" на люлинските грайнд кор звезди Анален Айнщайн. Там е описан надлежно тоя феномен. Много ценна група.
    Искам пък аз да ми я пратиш тая песен по скайпа
    Смлях се като го прочетох
    "Вече имам резистентност изградена и приемам с безразличие комплексите на масата, създадени от нейното безличие, ничие остана чувството да си способен на изкуството да си човек..."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си