.
Затворена тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 79

Hybrid View

  1. #1

    Има ли анален оргазъм?!

    Въпросът е ясен, има ли такова животно като аналния оргазъм ?!

  2. #2

    Re: Има ли анален оргазъм?!

    Цитирай Първоначално написано от Lachyss
    Въпросът е ясен, има ли такова животно като аналния оргазъм ?!
    Да, има. Като достигнеш до този "връх" започваш да сереш неспирно и така 5 дена подред , само с*ане, с*ане. И докато ходиш , и докато ядеш.... абе нема спирка .

  3. #3
    Точно оргазъм не мисля.. Но на някой жени им е супер яко по време на аналния секс, със секи човек си е различно на някой му харесва на друг не

  4. #4
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Има, да, но лично аз не съм имала щастието да го изпитам, за сега...
    “Усмихни се.
    Има хора,които никога не се разделят!"


  5. #5
    Разбира се, че има. Не сте ли слушали песента "Радиация" на люлинските грайнд кор звезди Анален Айнщайн. Там е описан надлежно тоя феномен. Много ценна група.

  6. #6
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Има анален оргазъм, разбира се. Иначе за какво щяха хората да правят анален секс? А как си представяш, че гейовете достигат до оргазъм? Само на ръчна и орална ли да я карат (то и с жена може така)?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra93
    Има да и аз мислех,че е мит,но съм го изпитвала.Не знам дали точно може да се нарече анален,но се получава при анален секс и е доста по силен от клиторния.Все пак отзад са разположени доста нервни окончания и ерогенни зони,които спомагат за получаването на този вид оргазъм при проникване в ануса!
    Какво си изпитвала бе хахаха бе я режи вените в миналата тема говориш че не си праила анален секс а са друго ахахахаха

  8. #8
    Аватара на monincetyyy
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Maina Town
    Мнения
    642
    Цитирай Първоначално написано от INSIDER
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra93
    Има да и аз мислех,че е мит,но съм го изпитвала.Не знам дали точно може да се нарече анален,но се получава при анален секс и е доста по силен от клиторния.Все пак отзад са разположени доста нервни окончания и ерогенни зони,които спомагат за получаването на този вид оргазъм при проникване в ануса!
    Какво си изпитвала бе хахаха бе я режи вените в миналата тема говориш че не си праила анален секс а са друго ахахахаха
    тук целия форум знае че Александра е почитетел на аналния секс, май само ти си пропуснал. А по темата трябва да има, ноо аз не съм го изпитвала до сега доколкото знам е по силен от клиторния както каза Алекс
    PEOPLE ALWAYS LEAVE...
    БОТЕВ 1912!!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra93
    Има да и аз мислех,че е мит,но съм го изпитвала.Не знам дали точно може да се нарече анален,но се получава при анален секс и е доста по силен от клиторния.Все пак отзад са разположени доста нервни окончания и ерогенни зони,които спомагат за получаването на този вид оргазъм при проникване в ануса!
    дали вече е време да ти подаря памперс

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от krucu
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra93
    Има да и аз мислех,че е мит,но съм го изпитвала.Не знам дали точно може да се нарече анален,но се получава при анален секс и е доста по силен от клиторния.Все пак отзад са разположени доста нервни окончания и ерогенни зони,които спомагат за получаването на този вид оргазъм при проникване в ануса!
    дали вече е време да ти подаря памперс
    Айде стига с тези комплексарски въпроси alexsandra просто споделя а вие само е нападате,като не ти стиска да пробваш анален поне недей да обиждаш

  11. #11
    Аватара на Kya
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kurvi
    Мнения
    262
    Има.
    As S1m
    KuRwA



  12. #12
    Мега фен Аватара на BlueFace
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    3 412
    О това да пробваш анален секс някаво постижение ли е hristi??? Медал ще ми дадат ли ? Някакъв орден ? Ще се издигна ли в обществото ??

    Александра е много горда ,че са я ебали на 14 и вече използва мъжете като ходещи вибратори и са я оправяли десетки мъже сигурно .... Вече е високо над нас в обществото

    --------------------------------------------------------

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от BlueFace
    О това да пробваш анален секс някаво постижение ли е hristi??? Медал ще ми дадат ли ? Някакъв орден ? Ще се издигна ли в обществото ??

    Александра е много горда ,че са я е**ли на 14 и вече използва мъжете като ходещи вибратори и са я оправяли десетки мъже сигурно .... Вече е високо над нас в обществото
    Говоря за секс и удовоствието свързано с него,ако ти се бориш за медал май си сбъркал мястото и времето

  14. #14
    Аватара на slome
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Planet Vegeta
    Мнения
    135
    сичко има
    Кф'о викаш?!?!?!1?!1

    Учението е по-силно от всички!!!!

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    pernik
    Мнения
    133
    А бре свинйе ! Дупето е за да акаш, а не да вреш хуйци в него. BTW кандидатствам за мидата иначе такъв отговор не бих дал.
    В този форум всички са разгонени, но дотук !

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от BlueFace
    О това да пробваш анален секс някаво постижение ли е hristi??? Медал ще ми дадат ли ? Някакъв орден ? Ще се издигна ли в обществото ??

    Александра е много горда ,че са я е**ли на 14 и вече използва мъжете като ходещи вибратори и са я оправяли десетки мъже сигурно .... Вече е високо над нас в обществото
    +1

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra93
    Има да и аз мислех,че е мит,но съм го изпитвала.Не знам дали точно може да се нарече анален,но се получава при анален секс и е доста по силен от клиторния.Все пак отзад са разположени доста нервни окончания и ерогенни зони,които спомагат за получаването на този вид оргазъм при проникване в ануса!
    вече знаем , че и отзад си дала ,,,, (по скоро аз не знаех ) аа ти всичко др си правила ,,, как ще пропуснеш анален ,,,, след време да не пуснеш тема "кои памперси са най - добри ?!"

    по темата : и аз съм чувала , че е възможно

  18. #18
    Изумена съм как момиче набор 93 е опитвала повече неща в секса от мен, дето съм на почти 20. Ще кажете, че момичето е доста по-отворено в тази сфера от мен, може и така да е, но се замислете нейното поколение какво ще предствлява... Нямам думи, вие деца сте отворени във всяко отношение и на всяка тема свързана със секс, наркотици и купони, но не знаете съществени неща за историята на България! Нищо друго няма да кажа...

  19. #19
    Абе не знам има ли или няма точно такъв оргазъм,но голям процент момичета като ги помпиш отзад и откачат от кеф!Това е факт!

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от OZ_OZ
    Абе не знам има ли или няма точно такъв оргазъм,но голям процент момичета като ги помпиш отзад и откачат от кеф!Това е факт!
    Ами ко ако и тебе те помпят отзад, сигурно ще откачиш и ти от кеф...

  21. #21
    Баахти офтопика.. Само заяждане, скрити псувни, мерене на п..ки и други работи.. Има една аксиома - всеки да прави каквото сметне за добре, никой не е длъжен да държи сметка на друг. Има си родители - те да си възпитават децата. Пък и никой не може да се развива по едно и също време с други хора, така че тука малко има завист от страна и на момичета и момчета към явлението "Alexandra93". BTW честит ти "празник" Алекс, да живее партията.
    Колкото до оргазма - за сега не съм имал щастието момиче да изпита такъв с мене.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    464
    ....е повечето не са го изпитвали...пък знаят че има.... .....

  23. #23

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Warna, moreto, golemite gurdi :D
    Мнения
    92
    Ех много се смях като се гавриха с Алекс ...
    По темата: ИМА


    WTF!?!??!

  24. #24
    Абеее ква е тая мърда Aleksandra93 е... Ще я е*а в мега втрещяната селска пръчка........ има ли нещо което не си правила е ?!? за ква се имаш тука и моля те само не използвай думи чийто значения са на светлинни години от малкия ти пилешки мозък ба*ти и пиклата комплексирана
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса!

  25. #25
    мога да ви кажа ,че момичетата дори и това моми4е ,за което беше отнесен последния коментар може би е правила рзлични неща ,а може би и много повече от другите ,които са и по-големи на години това е така,защотото вси4ко се об1рна секса започна да се прави от към 13 14 годи6на възраст всичкото което се чува и гледа почти се изпробва стига човека да има смелост аз за макар че съм била с доста хора,което не е хубаво за годините ми ,но п1к всеки си има мнение за първи път от 5 месеца усетих какво е докато правиш секс да те удрят през лицето да ти плият в устата и така да ме удря 4е да ти изтр1пва устата и да ти казва курво мр1сна 6те те 4укам и пари няма да ти дам и какви ли не така ,4е повярваите момичето може би има основание да ги казва или просто си споделя

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си