.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    10 години от както се познаваме....

    Здравейте сега на 15 септември правим с най-добрата ми фр 10 години от както се познаваме и искам да и направя някакъв подарък...мисля за нещо като:на едно корково табло да сложа наши снимки и да го украся или нещо подобно...предложете ми нещоо друго или ми помогнете г/д как да го направя...ако вие сте правили подобна изненада качете снимки или ако сте скифта ли в нета....Благодаря ви сладури малки големи и още по-големи

  2. #2
    Във време ли се мерят приятелствата?
    Затова ли отброявате, като идиоти, по 12 пъти от януари до декември "годишнините" с гаджетата си?:Д

    Имам приятелства, месечни, дори седмични, които са много по-значими от 10-годишно бъхтене, съпреживяно време, по стечение на обстоятелствата. От 1 среща мога да определя кой може да ми бъде приятел, кой - не, не е въпрос на химия, но на съвместимост.

    По заглавната тема: не знаеш какво да вземеш на най-добрата си приятелка? Хората обичат да получават/да им се случват неща, за които съкровено копнеят. Сбъдни някоя нейна мечта, тъпотиите с плюшените играчки, общите снимки и друга подобна гняс, са ми като дезодорант за отбиване на номера, който избор крещи "не те познавам, не знам какво би те зарадвало, няма да си губя времето в избор на нещо специално, ще попитам непознати хора в някой форум"...


    //Мачо, пак проблемът със скрола, сега няма да си допиша, имах поне още 20 реда:Д

  3. #3
    малее имало орицаа на таа планетаа.........
    И към дъното да тръгнеш дори,
    ще съм с тебе чуваш ли.
    И лицето твое над водата ще държа,
    за да не потънеш никога.
    Дори живота да те промени,
    ще те обичам чуваш ли.
    И каквото мога и не мога ще ти дам,
    няма никога да те предам.

  4. #4
    прочетох го даже много ме искефи таз идея обаче в моя градд май няматакова място
    И към дъното да тръгнеш дори,
    ще съм с тебе чуваш ли.
    И лицето твое над водата ще държа,
    за да не потънеш никога.
    Дори живота да те промени,
    ще те обичам чуваш ли.
    И каквото мога и не мога ще ти дам,
    няма никога да те предам.

  5. #5
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    Цитирай Първоначално написано от denuutu
    прочетох го даже много ме искефи таз идея обаче в моя градд май няматакова място
    От къде си? Бях чула, че при зъболекар може Носиш му плочката и той с инструментите там я гравира

  6. #6
    hottie
    Guest
    По темата.....

  7. #7
    Купи й вечната югокола - "Zastava", гаранция от другаря Тито!
    Druze Tito mi ti se kunemo.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Sham
    Във време ли се мерят приятелствата?
    Затова ли отброявате, като идиоти, по 12 пъти от януари до декември "годишнините" с гаджетата си?:Д

    Имам приятелства, месечни, дори седмични, които са много по-значими от 10-годишно бъхтене, съпреживяно време, по стечение на обстоятелствата. От 1 среща мога да определя кой може да ми бъде приятел, кой - не, не е въпрос на химия, но на съвместимост.
    Когато мине известно време вие си влияете, израсвате и се развивате заедно, трупате спомени и не виждам нищо лошо да си го празнуват.
    Да намираш нови приятели е ок, обаче за да се изгради здраво приятелство и да се провери от времето няма как да стане за 10 дена.

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  9. #9
    Това несъмнено е така, но как да го кажа, аз знам какво да подаря на приятелите си, които познавам от години.

  10. #10
    дам някои наистина са доста груби...
    по темата - аз също имам подобен случай и мисля че ти познаваш този човек и ти трябва да решиш какво би му харесало,защото аз мога да ти дам идея,която ми се струва много яка,но твоята приятелка да не хареса. замислих се какво да купя на моята фр то тва си малък юбилей
    Успех! и кажи как е минало
    ~ Рицар или Дявол ~
    Обичам те и пак ще те обичам
    дори да ме презираш ти.
    Сърцето си на теб обричам
    пъди ме, но не ме мрази
    Във моите мечти си рицар
    с лъскави доспехи,а може би
    и крал дори,но не си ли просто
    дявол с ангелски очи?!?

  11. #11
    Голям фен Аватара на liim0nka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    791
    шам доста си зле..приятелства за две-три седмици...добре добре а какво лошо има да отбележат годишнина..знак че толкова време са се подкрепяли помагали..преживели са трудното и хубавото заедно..за тебе тия неща нямат ли стойност...ц..ц

    аа по тематаа идеята ти е хубаваа..на един голям картон сложи ваша обща снимка, която да е във центъра на едно голямо червено сърце..а отстрани ваши снимки.. :P
    It's hard to wait around for something that you know might never happen, but it's even harder to give up, especially when it's everything you ever wanted

  12. #12
    Не си хаби нервите. Приятелство между жени няма и рано или късно ще се убедиш в това.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от liim0nka
    шам доста си зле..приятелства за две-три седмици...добре добре а какво лошо има да отбележат годишнина..знак че толкова време са се подкрепяли помагали..преживели са трудното и хубавото заедно..за тебе тия неща нямат ли стойност...ц..ц
    Тя не е казала, че е лошо. Всъщност странно е, че познава даденото момиче от 10 години и не знае какво ще я зарадва. Глупаво е да се допитваш до хора, които не познават приятелката ти. Толкова ли не можеш да вкараш малко въображение? Тц

    Ще си бъда нараненото дете,
    чиито думи никой не разбира,
    ще изчакам да поспре да ме боде
    и в прегръдката на нежността ще се завия.

  14. #14
    цтцт
    то пък човек не може да ви пита нищо
    ~ Рицар или Дявол ~
    Обичам те и пак ще те обичам
    дори да ме презираш ти.
    Сърцето си на теб обричам
    пъди ме, но не ме мрази
    Във моите мечти си рицар
    с лъскави доспехи,а може би
    и крал дори,но не си ли просто
    дявол с ангелски очи?!?

  15. #15
    Мхм, цтцт безсрамници!

  16. #16
    добре де....ти я познаваш по-добре от нас и, разбира се, знаеш по-добре от нас какво харесва, обича и ненавижда...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си