.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Косопад ! ! !

    Хорааа...трябва ми изпитан и сигурен метод за косопад ! Не ми казвайте маски и тн...Праввя си маски, дори използвам тривитаминол, но освен за разтежа за др не ми помага...дори се къносвам ..вече за 2ри път ама косата ми продължава да пада! Попринцип никога не е била мн гъста ама вече направо се плаша че ще оплешивея Кажете ми какво да използвам или.. знам ли на какъв лекар да отида?! Който е имал такъв проблем моля да пише...


    You're singing the songs
    Thinking this is the life
    And you wake up in the morning
    and your head feels twice the size...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    863
    На мен от началото на август изведнъж започна да ми пада косата и то бртуталноооооооооо За 2 седмици оредя толкова много,че си помислих,че ще трябва да слагам перуки до края на живота си.Отидох на лекар и тя ми изследва едни хормони на щитовидната жлеза,после и на гинеколог ходих,но всичко си беше съвсем нормално.Сега си правя едни инжекции с алое и пия витамини.Скасих си драстично дължината на косата и всеки ден маски слагам.Дано да има ефект.Използвам и шампоан Defluval.Отиди и ти на лекар,за да се изключи някое цялостно заболяване на организма,пък и лекарят ще ти изпише нещо за косопада.Успех

  3. #3
    Голям фен Аватара на Slashy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    552
    супер много момичета се оплакват от тоя косопад(вкл. и аз), от сезона е (както казаха вече доста хора в други теми)

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от scanadal
    На мен от началото на август изведнъж започна да ми пада косата и то бртуталноооооооооо За 2 седмици оредя толкова много,че си помислих,че ще трябва да слагам перуки до края на живота си.Отидох на лекар и тя ми изследва едни хормони на щитовидната жлеза,после и на гинеколог ходих,но всичко си беше съвсем нормално.Сега си правя едни инжекции с алое и пия витамини.Скасих си драстично дължината на косата и всеки ден маски слагам.Дано да има ефект.Използвам и шампоан Defluval.Отиди и ти на лекар,за да се изключи някое цялостно заболяване на организма,пък и лекарят ще ти изпише нещо за косопада.Успех
    И аз идеята ми беше да отида на лекар ама нз точно на какъв лекар трябва да отида. Ти къде ходи?

    А иначе Slashy за смяната на сезоните е вярно ама моя проблем не е от сега...


    You're singing the songs
    Thinking this is the life
    And you wake up in the morning
    and your head feels twice the size...

  5. #5
    Мега фен Аватара на slynchoo
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Yambol
    Мнения
    3 555
    Бях чела из форумите,че Себорал помага.Ама не съм много сигурна.
    And every time I scratch my nails down someone else's back I hope you feel it..

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    863
    Цитирай Първоначално написано от shmatka888
    Цитирай Първоначално написано от scanadal
    На мен от началото на август изведнъж започна да ми пада косата и то бртуталноооооооооо За 2 седмици оредя толкова много,че си помислих,че ще трябва да слагам перуки до края на живота си.Отидох на лекар и тя ми изследва едни хормони на щитовидната жлеза,после и на гинеколог ходих,но всичко си беше съвсем нормално.Сега си правя едни инжекции с алое и пия витамини.Скасих си драстично дължината на косата и всеки ден маски слагам.Дано да има ефект.Използвам и шампоан Defluval.Отиди и ти на лекар,за да се изключи някое цялостно заболяване на организма,пък и лекарят ще ти изпише нещо за косопада.Успех
    И аз идеята ми беше да отида на лекар ама нз точно на какъв лекар трябва да отида. Ти къде ходи?

    А иначе Slashy за смяната на сезоните е вярно ама моя проблем не е от сега...
    Ами отиди на дерматолог Аз от там тръгнах

  7. #7
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Моята коса...пада на кичури. А винаги слагам балсам, маска и хининова вода с розмарин и хвощ... Ужас направо. Страх ме е да се боядисам.

  8. #8

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    ако ще взимаш себорал,вземи себорал форте-по-силен е
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

  9. #9
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254
    В Себорала има лекарства,които не винаги влияят добре.. моля ви се по-внимателно с тия неща.
    Впрочем тва си е от сезона спокойно ;]
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  10. #10
    Аватара на Carmen_Kass
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Градът на скучаещите милионери
    Мнения
    1 478
    Цитирай Първоначално написано от tonie__
    ако ще взимаш себорал,вземи себорал форте-по-силен е
    +1...чувала съм,че много помага
    http://princessmagazine.tumblr.com/ --> my blog
    Препоръки,мнение,критика...

  11. #11
    Аватара на FuCkInBuBbLeGuM
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    * Somewhere Over The Rainbow *
    Мнения
    1 824
    Пфу и мойта пада супер много... вече се поуспокоих. А тоя Себорал е без рецепта нали?
    Всяко вдишване е квадратче към теб...

  12. #12
    абе 4увала съм за масла с хума .. или с коприва и двете ги правя ... мислите ли 4е помагат .. или напразно се мацам ..
    винаги има две мнения .. -моето и грешното ..

  13. #13
    Ами това Себорал всъщност какво е?


    You're singing the songs
    Thinking this is the life
    And you wake up in the morning
    and your head feels twice the size...

  14. #14
    Ще ти сваля косата, че даже и със скалпа и черепа, трябва ми малко мозък за супата...

  15. #15

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    Цитирай Първоначално написано от Carmen_Kass
    Цитирай Първоначално написано от tonie__
    ако ще взимаш себорал,вземи себорал форте-по-силен е
    +1...чувала съм,че много помага
    помага си доста и на мен ми падаше косата от сезона и се мазах със себорал форте няколко пъти и ми помогна,определено
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си