.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Боли ме...

  1. #1

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    64

    Боли ме...

    Не искам да ви занимавам с проблемите си, но няма с кой да споделям за тях Вижте вече мразя бившата си най - добра приятелка, защото тя винаги ме е излагала и какво ли още не В смисъл, че тази година и е 1 в нашия клас и ми открадна приятелите (всички пишат нещо от сорта "vile obicham te" , а аз ги познавам от малки и никога не са ми го писали Може да помислите, че е от завист (аз това бих помислила), завистта не засяга и краденето на момчета нали ?! Аз се любих в едно момче и тя прави всичко възможно дами го отнеме, за да е по - добра в нещо от мен... А и почва да си позволява да ме обижда пред другите и съм готова да се самоубия само, за да не чуя, че тя е по - добра приятелка от мен ! Боли ме всеки път като почне да ми говори за нас и нашето приятелство ... Какво приятелство по дяволите ! Имам само 3-ма приятели на които мога да се доверя ... Опитвам се да изглеждам добре пред нашите, но всъщност аз почвам да плача в тоалетните в даскало или отстрани него Не мога да живея с тази болка
    °•° КрАсИвА, мНоГо ДиВа, зАкАчЛиВа, ЗаЯдЛиВа, рЯдКо ПрОщАвА, нО вИнАгИ сИ зАсЛужАвА! Ей ТвА Съм Аз И нЕ ми ПуКа За Вас •°

  2. #2

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    63
    Щом ти е била най-добрата приятелка определено го прави нарочно. Или я е яд за нещо, или и ти си и откраднала някое омче и тя ти връща. Има няколко начина, първия е малко гадничък, ама:
    1. Казваш всичките и гадни тайни пред класа. Излагаш я много.
    2. Дръпваш я настрани и говорите само двете, за да се изясните.
    3. Правиш се на много добра приятелка и чакаш другите да го забележат.
    Успех.
    The one person you need to be is yourself...;]

  3. #3

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    64
    Мерси
    °•° КрАсИвА, мНоГо ДиВа, зАкАчЛиВа, ЗаЯдЛиВа, рЯдКо ПрОщАвА, нО вИнАгИ сИ зАсЛужАвА! Ей ТвА Съм Аз И нЕ ми ПуКа За Вас •°

  4. #4
    Няма приятели вече или рядко се намират истински приятели, да не говорим за най - добри приятели...

  5. #5
    1. Казваш всичките и гадни тайни пред класа. Излагаш я много.
    2. Дръпваш я настрани и говорите само двете, за да се изясните.
    ++
    skype--> stoenski965 email--> rulzz93@abv.bg

  6. #6
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Цитирай Първоначално написано от sunstreet
    Щом ти е била най-добрата приятелка определено го прави нарочно. Или я е яд за нещо, или и ти си и откраднала някое омче и тя ти връща. Има няколко начина, първия е малко гадничък, ама:
    1. Казваш всичките и гадни тайни пред класа. Излагаш я много.
    2. Дръпваш я настрани и говорите само двете, за да се изясните.
    3. Правиш се на много добра приятелка и чакаш другите да го забележат.
    Успех.
    това първото е малко като автогол ... ако кажеш нейните, тя ще каже твоите ... така че си помисли
    иначе другото е супер!
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  7. #7
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Да ти имам проблемите

    ЗАЕБИ Я ! Не говори с нея, игнорирай я, намери си други приятели, ии скоро ще си намериш друго момче, когато най малко очакваш. Ако продължава да те обижда, прави го и ти. Не позволявай да те тъпче !
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  8. #8
    Аз пък ако съм на теб хич няма да я мисля. Така ще я натупам, че свят ще и се завие. Не трябва да и позволяваш да ти говори така! И аз съм имала такава приятелка и знам какво е чувството.

  9. #9
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    1.Игнорирай я напълно..НЕ говори с нея..Запознай се с други хора от твоето даскало,или извън него..

    2.Иначе възможно е да го прави нарочно или ти завижда..Но пределно ясно е,че не ти е била НИКАКВА приятелка..

    3.Не мисли за нея..Нито за тези,които са те "оставили" заради нея..Това показва,че не са ти били никакви..

    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от sunstreet
    Щом ти е била най-добрата приятелка определено го прави нарочно. Или я е яд за нещо, или и ти си и откраднала някое омче и тя ти връща. Има няколко начина, първия е малко гадничък, ама:
    1. Казваш всичките и гадни тайни пред класа. Излагаш я много.
    2. Дръпваш я настрани и говорите само двете, за да се изясните.
    3. Правиш се на много добра приятелка и чакаш другите да го забележат.
    Успех.
    аз предлагам 1вото ама троянски кон. Пред нея се пр на фр а зад гърба и говориш ;]]
    2рото и 3тото също стават ;]]

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    1.Игнорирай я напълно..НЕ говори с нея..Запознай се с други хора от твоето даскало,или извън него..

    2.Иначе възможно е да го прави нарочно или ти завижда..Но пределно ясно е,че не ти е била НИКАКВА приятелка..

    3.Не мисли за нея..Нито за тези,които са те "оставили" заради нея..Това показва,че не са ти били никакви..

    подкрепям напълно ;]] просто не си заслужава да се заниманаш с такива хора ;]] Игнорирай я ;]] запознай се с разни хора ;]] не е нужно да са от твоя клас

  12. #12
    Повече от фен Аватара на twilightHeart
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    в леглото
    Мнения
    451
    Оф, дее*а стегни се. Заради едната пикла ще ревеш. Ти неква сдухла ли си, че не можеш и ти да я обиждаш. Отговаряй и. Познавам мн такива момичета и помни, че нито едно такова не заслужва сълзите ти!
    airplanes..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си