.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Hybrid View

  1. #1

    Трети братовчеди.

    Здравейте на всички !
    Значи , супер много харесвам една моя трета братовчедка.
    Аз по принцип живея в град , а тя в моето село.
    Когато се запознах с нея не знаех , че ми е братовчедка....
    И майка ми забранява да си мисля за нея...за някакаво евентуално бракоъчетание м/у нас..
    Това е едната страна на проблема ,
    другия проблем сам си го причиних ;( ;(
    Тя ме харесваше... викаше ме на село с месеци по скайп
    Незнам мисля че сам бил мега идиот ! Не отивах и не отивах ...
    А сега предната цяла седмица бях на село и се запознахме ... супер е красива и ми взе акъла с нейните красиви очи ;( ... лошото е че си е намерила приятел докато аз съм отказвал да дойда омръзнало и е да ме чака ;[... За някои който ще каже изчакай да се разделят , не няма ... или шанса е много малък понеже в мойто село нещата са кротки... няма го онова тинейджърско поведение на гаджета и нз си кво ... Намериш ли си някой си с него до края...
    И тук свършвам аз ! Моля за съвети как да постъпя ;(
    П.С. След 4 дена пак ще съм на село и ще я потърся да си поговорим за това което изпитвам ;(

  2. #2
    Тя ти е братовчедка все пак...

  3. #3
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    мисля,че би трябвало да те спира това,че ти е братовчедка да не искаш да стане кръвосмешение?!

  4. #4
    Е добре бе 3-та братовчедка майна ся да кажеш 1-ва 2-ра ама то 3-та иди си оправи работата и тва е пък и нея може да оправиш кво толкова

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Valeriq90
    Тя ти е братовчедка все пак...
    Процента с който се учеличава шанса за дефекти при раждане се учеличава едва с 3% при първи братовчеди , за 3ти незнам не намерих информация... във википедия го прочетох... не ме безокуражавайте така ;(

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от killmanbg
    Цитирай Първоначално написано от Valeriq90
    Тя ти е братовчедка все пак...
    Процента с който се учеличава шанса за дефекти при раждане се учеличава едва с 3% при първи братовчеди , за 3ти незнам не намерих информация... във википедия го прочетох... не ме безокуражавайте така ;(
    Абе намери си момиче, с което нямаш роднински взаимоотношения

  7. #7
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=74077

    Тука някои хора са пуснали закони и са си дали мненията.
    Според мен сте достатъчно далечни роднини но както си прецениш..

  8. #8

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    197
    Ти болен ли си?
    О_O
    Мен ме харесваше 4тия ми братовчед, но щом само намекна реакцията ми беше "НЕ, братовчеди сме мамка му" и той ме разбра де, а пък той си е бъзикня по принцип тъй че....
    просто не мога да приема някой роднина. независимо колко далечен по този начин
    Maybe we're sealed in silence
    And maybe we feel a guidance
    Maybe your own devices
    Will keep you afraid and cold
    But i...

  9. #9
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от danibebi
    мисля,че би трябвало да те спира това,че ти е братовчедка да не искаш да стане кръвосмешение?!
    Да и аз мисля така
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  10. #10
    Еи,пич я се стегни!! ! харесваш братовчедка си !!!! 1-3-5-та тя ти е братовчедка,сиреч твоя кръв и 2 тя си има приятел.Не каза ли,че във вашето село гаджетата рядко се разделяли ... моя съвет е да оставиш роднините си намира и да се поогледаш.има толкожа мн др красиви момичета

  11. #11
    Хора, момчето не ви пита за мнение дали да направи нещо по въпроса, а какво... Според мен нашата "работа" не е да го обезукоражаваме, а да даваме съвети. Та според мен трябва да си изясните чувствата, поговорете си... Така е най-добре. 1-2-3-16 братовчед - кво значение има? Това си е лично твое решение, помисли дали наистина искаш тази връзка и чак тогава прави нещо по въпроса. Ако наистина го искаш ѝ го кажи. Сериозно! Но трябва да си сигурен, за да не я нараниш (все пак и за нея да помислим )
    WeseLyYy & LydyYy prOgraMist4i!

  12. #12
    лъскай

  13. #13
    Пич .. ако наистина имаш някви чувства към нея >.< давай няма ко а са колебаеш,ии мисля,че пиша на голям човек[тоест,зн последствията,не само да си с нея]..стига вие да сте щастливи заедно..ам на такова растояние малко .. не знам как ш стане помисли и за нея,шото и аз ся съм в такава ситуация ии е ужс :X.Моята приятелка е мн далеч ии мн се мъчи така като сме разделени,само че при мен нещата седят малко по различен начин.. тя си нямаше гадже ии аз оцелих момента и й спечелих сърцето ии нямам причина за съмнение,обаче избора тук е само твой.Да ти кажа и аз имах същия проблем с моята брачетка,само че тя не ми е кръвна както и да е нишо не стана..някак си не си паснахме >_<. ..м/дргуто като ходиш >> питай я говори с нея >.< набери кураж и и кажи,ако не продалжааш напред.. за ена любов. .. но смисъл да си проваляш бъдещето
    tnx

  14. #14

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    Това да не ти приче.Все пак сте далични роднини и можете да се ебете спокойно,а и да се ожените също

  15. #15
    Боже..все едно сте вече станали за женене... Нищо примерно не пречи сега да сте гаджета.А и нали знаеш - един си влюбен,а на другия не...

  16. #16
    абе хуй род не признава така че действай

  17. #17
    пффф ... тва вече е прекалено! Разбирам да говорите за приятелка,съседка,съученич ка итн.Ам то като е тръгнало тай аи да опъваме и сестрите си бе !!!!!!!

  18. #18
    Качи снимки на братовчедка ти .... и ще ти кажа дали си струва да се завличаш в простотии ....
    Има по-голяма вероятност бирата да произнесе “карбуратор” от жената.

  19. #19
    ...бракове между трети братовчеди се толерирали в миналото, но затова пък връзките между първи и втори родственици се осъждали и се приемали като омърсяване на рода...

  20. #20
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Няма да се женят, нали? Е тогава какво им пречи?? ако искат да са заедно да бъдат...
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  21. #21

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    sofia
    Мнения
    6
    kazva6 i 4e mnogo qa haresva6 tqa ti 6ibva 2 6amara i ti kazva a we kreten ti lud li si itaka vsi4ko svar6va

  22. #22
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Инцест му се вика, дали сте 1ви или 3ти пак сте със няква връзка. Недей прави такива глупости. 3%? А сега си представи 100 двойки са се оженили 97 имат нормални деца, 2 имат деца със няккъв вид увреждане, а сега кажи вашето какво ще е?
    Lexynnka

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от danibebi
    мисля,че би трябвало да те спира това,че ти е братовчедка да не искаш да стане кръвосмешение?!
    кофти е за теб, но все пак сте братовчеди ;[[ по-добре я забрави или поне се опитай ;]]

  24. #24
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Цитирай Първоначално написано от RSGTIAMG
    абе "мъжки полов орган" род не признава така че действай
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си