.
Отговор в тема
Страница 55 от 102 ПървиПърви ... 54551525354555657585965 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 351 до 1 375 от общо 2546
  1. #1351
    Някой чел ли е Реликвите на смъртните: Град от кости
    И ако е какво му е мнението за нея!

  2. #1352
    JustaLittleKid
    Guest
    Снощи стоях до късно и си дочетох "Брулени хълмове". Много увлекателна книга, която донякъде ми напомни за "Отнесени от вихъра". (Сега забелязвам - "брулени" <--> "вихъра"). Само че тук имаше нещо, което може да се нарече "щастлива развръзка" и някакви положителни герои, макар че харесвах егоистичната и материалистична Скарлет и подобния на нея Рет Бътлър много повече. Все пак несбъдната любов между Катрин и Хийтклиф, както и трогателната и нежна любов между Кати и Хертън ми допаднаха. Хийтклиф е доста дразнещ образ, защото действията му се коренят в омраза и все такива негативни емоции, но скръбта и страданието по Катрин будят съжаление и съчувствие. А пък синът му Линтън е отвратителен! Такъв егоизъм...
    Последно редактирано от JustaLittleKid : 02-01-2014 на 16:36

  3. #1353
    Повече от фен Аватара на mlf
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    457
    Последният път, когато те видях на Елинор Моран

  4. #1354
    Цитирай Първоначално написано от _LoVe_ Виж мнението
    Някой чел ли е Реликвите на смъртните: Град от кости
    И ако е какво му е мнението за нея!
    Прочетох около 150-200 страници, но ми беше много скучна и така и не я довърших.



    Сега чета "Игрите на глада", а последната книга, която прочетох е "Къде си, Аляска?".

  5. #1355
    Супер фен Аватара на nexttt
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 925
    ''Игрите на глада:Сойка Пресмехулка'' ..
    сравнение с другите две,доста тъпичка ми се вижда,но ще я изкарам до края..

  6. #1356
    Цитирай Първоначално написано от nexttt Виж мнението
    ''Игрите на глада:Сойка Пресмехулка'' ..
    сравнение с другите две,доста тъпичка ми се вижда,но ще я изкарам до края..
    Въобще не е тъпичка в момента я чета и е адски интересна!

  7. #1357
    Супер фен Аватара на nexttt
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 925
    Цитирай Първоначално написано от _LoVe_ Виж мнението
    Въобще не е тъпичка в момента я чета и е адски интересна!
    Въпрос на вкус.

  8. #1358
    Цитирай Първоначално написано от JustaLittleKid Виж мнението
    Снощи стоях до късно и си дочетох "Брулени хълмове". Много увлекателна книга, която донякъде ми напомни за "Отнесени от вихъра". (Сега забелязвам - "брулени" <--> "вихъра"). Само че тук имаше нещо, което може да се нарече "щастлива развръзка" и някакви положителни герои, макар че харесвах егоистичната и материалистична Скарлет и подобния на нея Рет Бътлър много повече. Все пак несбъдната любов между Катрин и Хийтклиф, както и трогателната и нежна любов между Кати и Хертън ми допаднаха. Хийтклиф е доста дразнещ образ, защото действията му се коренят в омраза и все такива негативни емоции, но скръбта и страданието по Катрин будят съжаление и съчувствие. А пък синът му Линтън е отвратителен! Такъв егоизъм...
    На мен лично ми беше трудно да я прочета... Хийтклифт ми беше адски противен, истинско животно.... по едно време исках аз да го пребия във филма всички образи са представени по-смекчени и изкарват Брата на Катрин виновен за това, в което се е превърнал Хийтклифт, а той още в началото си е долен...

  9. #1359
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Смятам тези дни да захвана "Джойленд" от Стивън Кинг. Още като излезна миналата година лятото си я закупих, но все я отлагах покрай този университет да я започна .

    п.п Супер много се чудя дали да започна Игрите на глада, някакви мнения може ли? Като цяло идеята на филмите ми хареса, но нещо ме засърбяха ръчичките за книжките.

  10. #1360
    JustaLittleKid
    Guest
    Препрочетох една "лека" книжка, от тези, с които просто се развличаш. Много ми е любима, макар че е доста фантасмагорична, хаха. Любовната история е толкова... вдъхновяваща и нежна, и... ох. <3
    "Долината на мълчанието" на Нора Робъртс. <3

  11. #1361
    "Игрите на глада" хубаво ли са преведени на бг? Иначе аз сега съм на "Вината в нашите звезди".. не че имам много време за книги, но си бях казала, че ако я видя някъде ще си я взема независимо от всичко и я видях и си я взех и да... иначе последно какво четох.. "Шана" двете части, мисля че беше

  12. #1362
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Все още съм на "Древният враг" ... Според профила ми в Goodreads съм я почнала преди близо 2 месеца, а едва сега я преполових Нещо не ми хареса в началото, но вече нещата се промениха и предполагам, че до ден-два ще я приключа. Не обичам да не довършвам книгите, които съм започнала и за това се радвам, че ще се "разберем" с нея
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  13. #1363
    50 нюанса по-тъмно и ми остана да прочета само третата от поредицата на 50 нюанса сиво ^^ :Д

  14. #1364
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Изкуството на войната

  15. #1365
    "Светецът на неизбежната лудост" на Елиф Шафак. Много интересен роман препоръчвам Ви го.

  16. #1366
    Голям фен Аватара на BluE_s
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Неизвестно...
    Мнения
    682
    "Кръстникът" - Марио Пузо

  17. #1367
    Супер фен Аватара на nexttt
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 925
    Сватбата Беки Б.
    Имах нужда от такъв чиклит.

  18. #1368
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    The Many-colored Land на Julian May.

    Почна тегаво (и смачкващо самочувствието – като трябва да проверяваш по една нова дума на 3 реда )... но вече живва.

  19. #1369
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    Цитирай Първоначално написано от nexttt Виж мнението
    Сватбата Беки Б.
    Имах нужда от такъв чиклит.
    супер свежите са нейните, любимка ми е :Д което ми напомня да проверя дали вече и книгата с бебето и я има, сигурно ще е забавна ;д
    аз чета паралелно "наркотична зависимост" и "защо мъжете не чуват, а жените не могат да се ориентират по карта".. нещо на психологични анализи ме е ударило ;д

  20. #1370
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Айзък Мериън - Топли тела ... ама нещо не ме грабва.

  21. #1371
    Последно четох една от новите книги на Иво Сиромахов - Уважаеми зрители, в момента чета To Kill a Mockingbird на Harper Lee.

  22. #1372
    Супер фен Аватара на nexttt
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 925
    За 10 път 'Бел Ами' <3
    Никога няма да й се нарадвам.

  23. #1373
    Цитирай Първоначално написано от nexttt Виж мнението
    За 10 път 'Бел Ами' <3
    Никога няма да й се нарадвам.
    И на мен много ми хареса- лятото трябваше да я чета за училище и бях очарована, че ще я учим.... страхотна е

    по темата: почнах "Шифърът на Леонардо" иначе последно четох "Цялата истина в мен"- първоначално ми беше бая трудно да продължа да я чета, но после ми стана много интересна

  24. #1374
    Повече от фен Аватара на Кал
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    359
    2014 Campbellian anthology.Най-тлъстото чудовище, което съм виждал досега... :-О

    Ако я искате – сваля се безплатно до края на март, мисля.

  25. #1375
    В момента препрочитам за емнайсети път "Властелина на пръстените".

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си