.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197

    Приятелки...?

    Искам да попитам какво да правя с моята "най-добра приятелка"...


    С нея се познаваме от 6 години и сме доста близки.Почти всичко правим заедно и все сме заедно.Но тя не ми дава свобода,т.е. - сърди ми се , че ходя с някоя друга приятелка , спира да ми говори,мръщи се щом я погледна и др. подобни.Освен това когато направя нещо без да искам,дори и да не е лошо,тя почва да ми крещи...естествено аз и се сърдя за това известно време...когато тя идва и ме заговаря,но аз не й отговарям,а примерно казвам нещо от типа "Не знам" , "Какво ме интересува" , ми казва ,че знам,че избухва така,че това си е типично за нея,да не го приемам навътре и др. подобни...Прощавам й,прощавам й ,но вече ми омръзна от тези нейни изблици и започнах да ходя повече с една друга по-стара приятелка,която се държи коренно по-различно с мен...

    Какво да правя?Не искам да я обидя,че повече да не ми говори,искам да си запазя приятелството с нея ,но вече да не избухва така и да не се надува,да не ми се сърди за всичко...Таа...какво да правя?

  2. #2
    ако ти е истинска приятелка приеми я каквато е ...нищо не можеш да направиш..казвала ли си и как се чувстваш?
    I don`t care .. ;] ..

  3. #3
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    Цитирай Първоначално написано от sunshinepp
    ако ти е истинска приятелка приеми я каквато е ...нищо не можеш да направиш..казвала ли си и как се чувстваш?
    Не защото не искам да я нараня...

  4. #4
    тогава как очакваш нещо да е по-добре? смиссъл нали уж ти е най-добрата приятелка трябва да и казваш всичко? или само аз мисля така?
    I don`t care .. ;] ..

  5. #5
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    Да,но....Днес ще си поговоря с нея.
    Мога да й го кажа...дано да меразбере.

  6. #6
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    Всъщност ние сме си много добре,просто това ме дразни - че избухва за кратко и после като че ли нищо не е станало,и това,че ми се сърди за всяко нещо.Та за това питах как да постъпя.

  7. #7
    пази се от приятелки !

  8. #8
    Ами на това момиче явно му липсва внимание.Аз имах един такъв период в който мислех че целият свят е настроен срещу мен и всички ме мразят.Тогава моята най-добра приятелка ми стана отдушник. Съветът ми към теб е : Прекарвайте повече време заедно и повечето пъти ти поемай инициативата да излизате.Мен това ме излекува. Надявам се да съм помогнала.

  9. #9
    надявам се след като и кажеш тези неща да не реагира много остро..а да те разбере..ще се оправите .. успехх ..
    I don`t care .. ;] ..

  10. #10
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    Ако ти е мн добра фр можеш да я приемеш такава каквато е.Ако не поговори с нея в точния момент.Дори може да се отделиш от нея за известно време и нещата все пак ще се оправят Успех

  11. #11
    И аз бях така .. приятели приятели - накрая са предатели ! Та по темата .. ами говори с нея , за така нареченото и държание и може би ще има някаква промяна , дори и да не е коренна .. но едва ли ще ти бъде истинска приятелка ако те кара да не ходиш с друг или да ти се сърди постоянно ..

  12. #12
    ami moeto mnenie da i kaje6 da prestane ili zapo4ni i ti da se d1rji6 taka s neq ili nai dobriq izbor e da i kaje6 4e ne iska6 takava priqtelka i 4e povedenieto i ne moje da se t1rpi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си