.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    мъжките предпочитания

    здравейте!
    нова съм във форума, от няколко седмици чета темите тук и сега реших и аз да се регистрирам за да пусна една тема с въпрос,който отдавна ме интересува. Та.. той е към момчетата- какви момичета предпочитате? Имам предвид, бихте ли спали с по-пълни или държите едно момиче, с което спите да е с перфектни мерки.Моля ви, напишете какво мислите по темата,извинявам се ако има вече такива или подобни, но аз самата съм малко пълна, напълнях последните месеци и сега се притеснявам да се съблека пред момче. чувствам се ужасно имам чувството, че никога повече няма да се престраша да спя с момче.

  2. #2
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    Чак с перфектни не но не и дебели.. отвръщават ме

  3. #3
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Всъщност е доказано, че когато един мъж се възбуди не забелязва много много неща тип паласки, стрии и прочие. Стига да не са хипер големи де. Ако си само леко пълничка - не би било проблем.

    Истината е, че щом едно момче е решило да спи с теб - значи те харесва и те иска, тъй, че нямаш причина да се тревожиш. Ние само си мислим, че с дрехи ги заблуждаваме - каквато и кройка да сложим те много добре могат да преценят дали едно момиче е дебело, слабо, с цици или без. Щом те харесва с дрехи - и без тях ще те хареса.

  4. #4
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Белатрикс е права. Аз също не съм слаба но изобщо не се притеснявам и не съм усетила до сега някой да има оплаквание от начина по който изглеждам така че споко. Ако имаш достатъчно самочувствие, поддържаш се (имам предвид кремчета, грим, хубави дрехи...) и не показваш че теглото ти е проблем то и другите няма да го приемат като минус

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 511
    Между краката бивате ..

  6. #6
    така е, но като гледам перфектните тела на моделите и актрисите по телевизията-знам, че всичко това е нагласено -светлини, грим, фотошоп, но въпреки това страшно много се комплексирам.

  7. #7
    Супер фен Аватара на AlokiNn
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    2 124
    прати ми пик на лс да ти кажа дали тр да се притесняваш ако искаш де

  8. #8
    мога ли да ти я пратя директно от моя компютър или трябва да я качвам някаде по интернет?

  9. #9
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Цитирай Първоначално написано от verka31
    така е, но като гледам перфектните тела на моделите и актрисите по телевизията-знам, че всичко това е нагласено -светлини, грим, фотошоп, но въпреки това страшно много се комплексирам.
    Често се среща при много момичета. За това не се сравнявай с моделки, а се сравнявай с момичетата около теб.

  10. #10
    Може да го качиш в някой сайт примерно http://www.tinypic.com , http://imageshack.us/ но това ще е индивидуалното мнение на AlokiNn, ако си по-пълничка не си спестявай часовете прекарани във фитнеса !

  11. #11
    Аватара на Pesenta
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Враца
    Мнения
    564
    Ем кво ти кажем ... всеки мъж си има предпочитания ... високи ниски слаби пълни ... както и да е зависи на какъв попаднеш ... търси си такъв който те цени като човек , а не който се интересува само от секса ... Пожелавам ти Успех и Много часове в залата
    Провалът е бавен път към успеха !!!
    Всeки път , когато се видиш в огледалото натисни ТУК
    http://www.teenproblem.net/teenid/Pesenta

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Pesenta
    Ем кво ти кажем ... всеки мъж си има предпочитания ... високи ниски слаби пълни ... както и да е зависи на какъв попаднеш ... търси си такъв който те цени като човек , а не който се интересува само от секса ... Пожелавам ти Успех и Много часове в залата
    Подкрепям мнението на Сашо... Всичко е многоо относително... Мен не ме кефят някви с големи цици... някак си повече ми харесват по-малки,но по стегнати и не с някви големи зърна Пък за дебели... освен ако не си много загорял.. не стават май ,абе зависи си...

    98% от българското население харесва БИРА. Ако ти си от тези 2%, които не я харесват, значи си пълен идиот!
    http://www.impulse.bg/alwayssmiled

  13. #13
    Аватара на Sladurcho
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Таити
    Мнения
    890
    Не трябва да се притесняваш от тялото си. всеп пак няма перфектни хора. а това да се сръвняваш с тахитните моделки дето ги дават по тв-то за мен няма голям смисъл.Ако едно момче те е харесал с дрехи (както казаха по горе) значи и без тях ще те хареса. не се филмирай и давах смело напред
    There is no right or wrong, only fun or boring

  14. #14
    Към авторката: И аз искам пик!!!
    По темата: Не мисля, че има такова значение. Всеки човек е с ралични предпочитания...някои харесват по-слаби жени...други по-пълни...и така. Не се притеснявай.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от eatmysocs
    Към авторката: И аз искам пик!!!
    По темата: Не мисля, че има такова значение. Всеки човек е с ралични предпочитания...някои харесват по-слаби жени...други по-пълни...и така. Не се притеснявай.
    АаАаа харесвали по-пълни,а? Ае ти все едно казваш на бялото - черно! Ай стига няма да се залъгваме всеки предпочита по-слабото, пък вече какво получава и дали е доволен от това е друга тема. Веднага давам пример: приятелката ми, харесват я приятелите ми - викат ,че съм късметлия - вярно/супер тяло/ , ама все гледам да се отклоня...

    98% от българското население харесва БИРА. Ако ти си от тези 2%, които не я харесват, значи си пълен идиот!
    http://www.impulse.bg/alwayssmiled

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си