.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 31 от общо 31
  1. #26

    Re: лилави кичури.

    Цитирай Първоначално написано от InloveAgain
    здравейте. значи за Коледа искам да си направя лилави кичури.По принцип косата ми е тъмно кафява ии как мислите ще си пасне ли ..
    другият ми въпрос е .. чудя се дали да ги правя сама .. или по-добре на фризиор.. и все пак ако ги правя сама бихте ли ми препръчали някава боя
    ами според мен точно на такава коса ще отива,но зависи и с какво искаш да ги правиш кичурите все пак-ако е с боя цвета ще е по-ярък ,а ако искаш с кана-според мен повече ще пасва с косата ти нооо ти си решаваш

    п.п към модераторите-момичето не пита ли за вече миналата коледа?-според мен тази тема трябва да е вече заключена

  2. #27
    Супер фен Аватара на awesomesheepy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    2 020
    да не правя нова тема,ще питам тук.
    руса съм и искам един лилав кичур отдолу с ПИОКТАНИН.
    искам да попитам :
    - ще хване ли цветът?
    - за колко дни няма да го има?
    - ще седи ли добре?
    аз искам да го има поне 2 дни..повече не ми трябва.
    също как става методът,купувам от аптека - 1 лв г/д , после?
    Субтитри искам, за да разбера дали светът се върти около мен и теб

  3. #28
    ами каде е тая зара?
    My telephone!
    M-m-my telephone!
    'Cause I'm out in the club,
    and I'm sippin' that bub,
    and you're not gonna reach my telephone!

  4. #29
    Az sum s cherna kosa i reshix da si naprawq kichuri s pioktanin.. no purwo trqbwa s obezcwetitel.. inache pioktanina ne gori kosata i se maxa sled 1 mesec nqkude ne che se maxa no izblednqwa inache mn qko stawa :P

  5. #30
    Голям фен Аватара на Sunshin3
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    998
    една приятелка си прави лилав кичур с ПИОКТАНИН и й поседя доста повече от 2 дена

    пс: яко сатри теми

  6. #31
    много отива на по-тъмни коси, но пък трудно хваща боята, а и цветът бързо се измива. А все пак идеята е да седят по-ярки, за да се открояват. Аз се правих преди с лилава боя на Елеа, но фризьорката първо ми обезцвети кичурите, за да хване. После мн бързо избледня цвета

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си