.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    С какво мога..

    ...да си изруся косъмчетата над горната устна и мога ли изобщо ? От много време ги махам с тези лентичките на Veet, ама тамън ги махна и няма нито едно и след 2-3 дена айде пак са започнали да се появяват. Чувала съм, че с кислородна вода ставало...?
    Save the earth! Its the only planet with chocolate.
    момиче

  2. #2
    При кислородната вода има значение и естественият им цвят. Ако са примерно черни, най-много да станат рижави. Обаче тя уврежда косъма и той става по-тънък, от което следва, че няма да си личат толкова.
    What I've felt
    What I've known
    Never shined through in what I've shown
    Never be
    Never see
    Won't see what might have been

  3. #3
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Мисля, че с кислородна вода може. Обаче внимавай да не станат рижави както казват по-горе!

  4. #4
    Мерси за отговорите ..
    А някаква идея горе долу колко пъти трябва да ги мажа за да има ефект.Иначе - да черни са ми
    Save the earth! Its the only planet with chocolate.
    момиче

  5. #5
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Да.
    С кислородна вода.

  6. #6
    Няма начин да не растат , след като ги махнеш.. просто ги скуби с пинсета..
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от JustAnotherGirl
    При кислородната вода има значение и естественият им цвят. Ако са примерно черни, най-много да станат рижави. Обаче тя уврежда косъма и той става по-тънък, от което следва, че няма да си личат толкова.
    +
    Кислородната вода ги изгаря, но по-малко си личат. Трябва просто да се изчака малко повече за желания ефект. Аз миналата година пробвах за ръцете, въпреки че всички казват че косъмчетата ми не си личат, мен ме дразнеше, и пробвах, но трябва да изчакаш повече.
    Big or small, lies are lies !

  8. #8
    Голям фен Аватара на Sunshin3
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    998
    според мен е по-добре да ги махаш с лентички или да ги скубеш с пинсета, а не да ги изсветлиш, малко или много, пак си личат и не е яко

  9. #9
    По-добре пинсета

  10. #10
    Недей да ги изрусяваш!!! Първо кожата започва да се лющи, ако е по-чувствителна и стават рани и пъпчици. И второ - личи си и изглежда много смешно! Просто недей... По-добре ги скуби с пинсетка

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си