.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Голям фен Аватара на InloveAgain
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    in Wonderland .. (:
    Мнения
    731

    лилави кичури.

    здравейте. значи за Коледа искам да си направя лилави кичури.По принцип косата ми е тъмно кафява ии как мислите ще си пасне ли ..
    другият ми въпрос е .. чудя се дали да ги правя сама .. или по-добре на фризиор.. и все пак ако ги правя сама бихте ли ми препръчали някава боя

  2. #2
    Аватара на xtotix
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    out**
    Мнения
    68
    първо-мисля че ще ти отиват
    второ-мисля,че няма нужда да даваш пари за нещо което можеш и сама да направиш .Купи си боя от някой магазин за козметика и пред огледалото.
    само един въпрос имам, къде по косата искаш да ги правиш.. имам предвид отгоре ли или отдоло..мисля, че отдолу е много хубаво

  3. #3
    Ще ти отива..спокойно! Яко ще седи според мене..та вземи си боя от фризиор и си направи сама или някой от ваще , на който му се занимава..ако не отиди в фризиорски салон да те направят.. ако дадеш със своя боя сигурно ще ти излезне 17-20 лв .. ( зависи къде отиваш )
    а боята струва макс 8 лв .. така че ти излиза..около 26-27 лв..(зависи..) така че , по хубаво отиди при специалист , щот ако се наклепаш , после..става лошо! Ама аз съм се правила , и .. си е мания! Успех , надявам се да стане!

  4. #4
    Голям фен Аватара на InloveAgain
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    in Wonderland .. (:
    Мнения
    731
    Цитирай Първоначално написано от xtotix
    първо-мисля че ще ти отиват
    второ-мисля,че няма нужда да даваш пари за нещо което можеш и сама да направиш .Купи си боя от някой магазин за козметика и пред огледалото.
    само един въпрос имам, къде по косата искаш да ги правиш.. имам предвид отгоре ли или отдоло..мисля, че отдолу е много хубаво
    Мерси и на двете

    Относно въпроса.. ами искам отдоло : )

    а къде мога да намеря лилава боя .. влизала съм по магазините ии съм виждала само червено и цикламено : Х

  5. #5
    Аватара на xtotix
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    out**
    Мнения
    68
    аха..супер отдолу и аз искам ама сини
    а от къде си да знам мога ли да помогна ?

  6. #6
    В магазините за професионални продукти за коса, като Зара например, има всякакви цветове, лилаво, синьо, всичко

  7. #7
    Голям фен Аватара на InloveAgain
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    in Wonderland .. (:
    Мнения
    731
    Цитирай Първоначално написано от xtotix
    аха..супер отдолу и аз искам ама сини
    а от къде си да знам мога ли да помогна ?
    София.. (:

  8. #8
    Аватара на xtotix
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    out**
    Мнения
    68
    Цитирай Първоначално написано от InloveAgain
    Цитирай Първоначално написано от xtotix
    аха..супер отдолу и аз искам ама сини
    а от къде си да знам мога ли да помогна ?
    София.. (:
    по Младост,по пътеките със сигурност трябва да има ако не поръчай да ти вземе примерно фризьорката ти

  9. #9
    Супеер
    Мисля , че ще ти отива!


    Но те съветвам , ако не се чувстваш сигурна , отиди на фризьор! Да няма неприятни изненади после!
    Ии успех

  10. #10
    Голям фен Аватара на InloveAgain
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    in Wonderland .. (:
    Мнения
    731
    ^ о,аз по Младост не ходя

  11. #11
    Хубаво ще изглежда,но по-добре фризьор да ти ги направи.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от lipstik
    Хубаво ще изглежда,но по-добре фризьор да ти ги направи.
    +
    It's nothing so sexy, hot like you
    Nobody's moving the way that you do
    You driving me crazy..

  13. #13
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    И аз мисля,че ще си паснат цветовете..Но както вече казаха,ако не си сигурна - отиди на фризьор

    Момичета и аз имам един въпрос..Искам да си направя кафеви кичури,но не знам дали ще ми отиде..Косата ми е черна и не мога да реша къде да го направя - горе или долу.. Плс помогнете


    Авторке,извинявам се,че питам в твоята тема - но не исках да направя нова
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  14. #14
    Най-добре е фризьор да ти ги направи.
    Оначе мисля, че ще отива. В едно списание гледах някакви тъмно лилави кичури върху кафява коса и седеше много хубаво.

  15. #15
    обожавам лилави кичури
    Peace & Love

  16. #16
    Голям фен Аватара на CrAzYanDlaZy
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    марс
    Мнения
    706
    има едно момиче от класа ми, което имаше лилави кичури, а косата и беше тъмнокестенява като твоята и й отиваха, така че мисля че и на теб ще ти ходят. и те съветвам да отидеш на фризьор ...

  17. #17
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Не мога да си го представя.Имаш ли снимка на някой от инет примерно , която си намерила да е някой с лилави кичури ,че искам да видя.Иначе по-добре на фризьор или поне ваще да те правят.

  18. #18
    И моето момиче има кестенява коса и си направи лилави кичури отдолу.
    Много и утива, но в началото и беше малко трудно, защото гбедаше винаги да е облякла нещо лилаво.
    На мен лично ми харесва. И тя първо се консултира с фризьорката си и тя и ги направи. И ти може да направи така.

  19. #19
    Само на мене ли не ми се струва толкова лесно, мацаш се вкъщи и квото стане... Кичурите първо трябва да се обезцветят, което не те съветвам да правиш сама.
    Btw, защо първо не пробваш с временни, за да си убедена, че ще ти отива?
    Полезни сте като комари.

  20. #20
    сори че използвам чужда тема искам само да попитам а на светло кестенява коса вървяща към руса дали ще отиват лилави кичури? а и от къде си ги купувате тези бои временните?

  21. #21

    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Килинг, Кокосови острови ^^ :]]
    Мнения
    194
    Mацки и аз искам да си направя кичури, но не знам дали ще ми отиват.. лилави или сини, не съм сигурна.. Та.. ето мои снимки, може ли мнение??

    http://prikachi.com/files/1479799M.jpg ~~> ухилената, с късата тъмна коса с бретон, бяла широка блуза.. ;дд

    http://prikachi.com/files/1479800v.jpg ~~> с телефона и черно-бялите гривни

    http://prikachi.com/files/1479801d.jpg ~~> от дясно, с късата коса с бретон

    Та.. какво мислите?

  22. #22
    Голям фен Аватара на CryToDie
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Razgrad
    Мнения
    544

    s

    Аз имам коса с тъмнокестеняв цвят и утре ще се постригвам. Искам да си правя и лилави кичури като тебе, но нашите не ми позволяват и затова ще си купя цветен спрей за коса за 5 лв., нищо че е временен

  23. #23
    Повече от фен Аватара на sixtenfix
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    333
    Цитирай Първоначално написано от jFoxx
    http://prikachi.com/files/1479799M.jpg ~~> ухилената, с късата тъмна коса с бретон, бяла широка блуза.. ;дд
    божеее имаш същите пръстени като мойте до колкото виждам..мн. са яки...да не си от СФ
    иначе да мисля,че ще ти ходят ако ги сложиш и от долу
    а бтв може ли да питам някой да знае къде се продават изкуствени кичури,дето само се закачат за косата ти и колко струват..и аз искам лилави ама не искам да рискувам ...

  24. #24
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Цитирай Първоначално написано от sixtenfix
    Цитирай Първоначално написано от jFoxx
    http://prikachi.com/files/1479799M.jpg ~~> ухилената, с късата тъмна коса с бретон, бяла широка блуза.. ;дд
    божеее имаш същите пръстени като мойте до колкото виждам..мн. са яки...да не си от СФ
    иначе да мисля,че ще ти ходят ако ги сложиш и от долу
    а бтв може ли да питам някой да знае къде се продават изкуствени кичури,дето само се закачат за косата ти и колко струват..и аз искам лилави ама не искам да рискувам ...
    Аз си бях купувала преди година, може би, черни кичури. Изкуствени, нали. Бяха 20ст., ужасни. Седят така, все едно са мазани с олио

    И аз искам лилави кичури, ама косата ми е къса черта и не знам къде да ги дяна, а ми се ще отдолу, ама май ще чакам да ми порасне косата ;д И междудругото... и аз си го представям лесно да си направиш кичури, чак до фризьор да се стигааа ;д;д
    еlsy

  25. #25
    Супер фен Аватара на viksit0y
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    1 605
    И аз исках лилави кичури..вчера си взех няква боя, намацах се, ама не стана кой знае колко добре, щото косата ми е тъмна..
    Живея живота си,с усмивка минавам през дните.. Живея живота си,не раздавам безплатно сълзите..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си