.
Отговор в тема
Страница 1 от 15 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 370
  1. #1

    Как да си намеря гадже?

    Имам сериозен проблем! (е не чак толкова) Нямам гадже!Всички момичета от нашия клас си имат гаджета или поне бивши,но аз и мойта най-добра приятелка нямаме!Аз се оплаквах на мама,че никой не ме харесва и че нямам гадже,а тя ми вика че съм била малка! Ми тя така кат говори аз и баба да стана пак ще съм малка.Момчетата са твърде срамежливи за да си признаят че ме харесват (като гадже).Аз немога да направя 1-вата стъпка,защото ме е сттрах да не ме отблъснат.Когато харесвам момче гледам да разговарям повече с него и да му обръщам доста голямо внимание.Понякога се опитвам да му покажа,че ако ме харесва съм готова за връзка ама к'вот баба си знае т'ва си бае! Вече си мисля ,че съм най-грозното момиче на планетата,а за едно момиче загубата на самочувсвие е много лошо.Немога да си го върна като ми казват,че съм много хубаво момиче.И познайте кой ми го казва-мама,тате,баба и др. роднини!Вече изтерясах.Почнах да се регистрирам в какви ли не сайтове за запознанства и пак няма човек който да ме хареса.Писна ми!!! Бихте ли ми дали съвети как да ловя момчета от езерото на любовта и как да го впечатля? Благодаря предварително!
    Ти на север,аз на юг,
    тъй далеч един от друг,
    но Земята се върти
    ще се срещнем пак,нали!?!

  2. #2
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912

    Re: Как да си намеря гадже?

    Цитирай Първоначално написано от elitoy11
    Момчетата са твърде срамежливи за да си признаят че ме харесват (като гадже).
    Това просто ме разби
    А иначе,на колко години си,че майка ти мисли,че си малка за гадже?!

    А по темата:Момчетата не харесват момичета с ниско или без никакво самочувствие ... Това (споре мен) ти е най-големия проблем На второ място е факта,че си вманиачена на тема "гадже" и чак започваш да избиваш комплекси Вземи се успокой малко Никой не се е родил с гадже ... Все някога и ти ще си хванеш
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  3. #3
    12 или 13 годишна си ?

  4. #4
    години, снимка?
    I don`t care .. ;] ..

  5. #5
    ...
    Богатите също плачат, но е по- добре да плачеш в лимозина, от колкото в градския транспорт.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Twisted
    Харесваш си някой и започваш да се въртиш покрай него , нещата сами ще станат
    ее тя тва прави маа нещо не й връзват!
    I don`t care .. ;] ..

  7. #7
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    Mmm...kfo da kaja?...kefi me toa sait...mnoy me kefi da surfiram v neta...dygo kfo me kefi...mi to ima super mnoy ne6ta ma kfo vi zanimaam sq...aide bb i mnoy si vi lofkam (6egi4ka) xixixixi

    Този подпис ме отврати тотално,изглеждаш ми няква лигава лапетийка.Дай снимка,години и ше видиме.А смени подписа-бати гадният е
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  8. #8
    С риск да бъда ухранен: сигурно си някое тъпо лапе дет никой не иска да го погледне и пишиш тука да те надъхаме да те успокоим и да ти кажем че ще се оправиш

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от 300
    С риск да бъда ухранен: сигурно си някое тъпо лапе дет никой не иска да го погледне и пишиш тука да те надъхаме да те успокоим и да ти кажем че ще се оправиш
    да, ама не

    НЕ, НЯМА ДА СЕ ОПРАВИШ
    и не, няма да те успокояваме

    ТИ СИ ТЪП УРОД

    И смени тоя насран подпис, чее...
    Богатите също плачат, но е по- добре да плачеш в лимозина, от колкото в градския транспорт.

  10. #10
    1во аз съм на 13.2ро не съм лигла повярвай ми просто друго не мога да измисля! и 300 или там както се казваш ако ще ме обиждаш по добре непиши във форума това което мислиш за мен защотот не е по темата и мойе6 много лесно да напишеш съобщение!
    Ти на север,аз на юг,
    тъй далеч един от друг,
    но Земята се върти
    ще се срещнем пак,нали!?!

  11. #11
    300 или там както се казваш ако ще ме обиждаш по добре непиши във форума това което мислиш за мен защотот не е по темата и мойе6 много лесно да напишеш съобщение!

    не те обижда казва ти истината, а ако ти не можеш да я приемеш е друг въпрос
    I don`t care .. ;] ..

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от PsychologicalDisorder
    Цитирай Първоначално написано от 300
    С риск да бъда ухранен: сигурно си някое тъпо лапе дет никой не иска да го погледне и пишиш тука да те надъхаме да те успокоим и да ти кажем че ще се оправиш
    да, ама не

    НЕ, НЯМА ДА СЕ ОПРАВИШ
    и не, няма да те успокояваме

    ТИ СИ ТЪП УРОД

    И смени тоя насран подпис, чее...
    аз ли съм урод?
    Ти на север,аз на юг,
    тъй далеч един от друг,
    но Земята се върти
    ще се срещнем пак,нали!?!

  13. #13
    те първа ще имаш мнооого приятели... наистина не си мн голяма

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Twisted
    Дай снимкааа
    и аз още си чакам снимката..
    I don`t care .. ;] ..

  15. #15
    Голям фен Аватара на Lincheto
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    803
    Страшен проблем имаш... мхм..
    The blood that binds us ..till death unites us

  16. #16
    13 годишно ... за кво ти е снимка работата е ясна .

    П.П Порасни първо после гледай към "гаджетата".-много тъпа дума

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от 300
    13 годишно ... за кво ти е снимка работата е ясна .

    П.П Порасни първо после гледай към "гаджетата".-много тъпа дума
    а бе любопитно ми е на мене що не й връзват момченцата
    I don`t care .. ;] ..

  18. #18
    абе според мен си на 11. Смисъл, знам, че това не е най доброто доказателство, имайки предвид темата ти, но не се ли пишеш elitoy11?
    Много си се комплексирала, че нямаш гадже, което е много гадно - сега самочувствието ти ще пада все по-надолу и по-надолу. И кви са тия сдухльовци дето ги познаваш... Срам ги било. Според мен майка ти е права. Ти самата като чуеш "11 годишна" представяш ли си момиче с гадже?
    hating you makes me all warm inside : )

  19. #19
    Ще си подаряват картинки от дъвки турбо .......

  20. #20
    пожелай си от дядо Коледа,напиши му писмо

  21. #21
    sq mai si smenix podpisa dovolni ste!I da pravi ste moje bi trqbva me naduxate ama tva za vas nqkakuv grqx li e? se edno 6e vi zakolqt ne sum naduta ama qvno tova e va6eto mnenie. za vas az sum grozna ili nqkakuv urod kakto ve4e nqkoi spomena.mi dobre za vas moje da sum urod no ima hora koito purvo opoznavat 4oveka koito trugvat opliuvat! emi horica samo edno shh vi kaja ne sudete knigata po koricata ako me opoznaete moje i da si promenite mnenieto. ne vi spiram da me obijdate. vse za ne6to moje i da ste pravi!
    Ти на север,аз на юг,
    тъй далеч един от друг,
    но Земята се върти
    ще се срещнем пак,нали!?!

  22. #22
    Супер фен Аватара на lipsvashh_mi
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    1 659
    ае кат си намериш,ела ми намери и на мен
    Мале,за вас малките да сте за малко сами и вече изтерясвате!Нали знаеш има една реплика много вярна-По-добре сама,отколкото зле придружена....

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от ThedramaQueen
    абе според мен си на 11. Смисъл, знам, че това не е най доброто доказателство, имайки предвид темата ти, но не се ли пишеш elitoy11?
    Много си се комплексирала, че нямаш гадже, което е много гадно - сега самочувствието ти ще пада все по-надолу и по-надолу. И кви са тия сдухльовци дето ги познаваш... Срам ги било. Според мен майка ти е права. Ти самата като чуеш "11 годишна" представяш ли си момиче с гадже?
    pi6a se elitoy11 za6toto sum rodena na 11 septemvri sunshinepp bi li si dala skype molq ?
    Ти на север,аз на юг,
    тъй далеч един от друг,
    но Земята се върти
    ще се срещнем пак,нали!?!

  24. #24
    Mmm...kfo da kaja?...kefi me toa sait...mnoy me kefi da surfiram v neta...dygo kfo me kefi...mi to ima super mnoy ne6ta ma kfo vi zanimaam sq...aide bb i mnoy si vi lofkam (6egi4ka) xixixixi

  25. #25
    awe hora malko se otkonqqm kak da si smenq podpisa?
    Ти на север,аз на юг,
    тъй далеч един от друг,
    но Земята се върти
    ще се срещнем пак,нали!?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си