.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    ДЯДО ГОРИО

    Може ли някой да ми даде линк с произведението "Дядо Горио" , защото ми трябва за понеделник а днес е петък и няма от къде да го намеря да го прочета...
    Moito si e moe...chujdoto obsht0

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Това е книга с към 200 страници. Да си чела през лятото.

  3. #3
    Дали съм чела или не съм си е моя работа аз искам да ми се даде линк ако не е възможно а не да ми се дава акъл какво е трябвало да правя и какво не е
    Moito si e moe...chujdoto obsht0

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от malka_lisanka
    Дали съм чела или не съм си е моя работа аз искам да ми се даде линк ако не е възможно а не да ми се дава акъл какво е трябвало да правя и какво не е
    +1

    Аз обаче не успях да я намеря в нета. Няма ли възможност да я вземеш от училищната библиотека или изобщо от някоя библиотека. Все нещо трябва да работи събота или неделя. Или помоли съученик.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #5
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от malka_lisanka
    Дали съм чела или не съм си е моя работа аз искам да ми се даде линк ако не е възможно а не да ми се дава акъл какво е трябвало да правя и какво не е
    Аз просто ти подсказах, че вместо да се надяваш като по чудо да стане нещо до понеделник, да помолиш някоя приятелка, която я е чела примерно, да ти я преразкаже...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си