.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Индийска къна за коса

    Здравейте. днес си купих индийска къна за коса ( черна) http://www.sezambg.com/images/thumb/P1010172.JPG
    Някой да я е ползвал или като цяло да изкаже мнение относно къната .. ( косата ми е тъмнокафява почти черна.. )

  2. #2

  3. #3
    Голям фен Аватара на Aniiiii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Лондон
    Мнения
    582
    Аз съм я ползвала (черната) и само тя ми боядиса косата!
    Добра е За по хубав ефект добави яйце ако искаш :P

    Но ако си си купила черната, ще ти я направи много черна - като боя е, така че ако искаш по светла по-добре да разгледаш и другите цветове
    ♥ There are 365 suns - one for each day .. ♥

  4. #4
    мнее... искам черно .. направо гарваново .. аз се боядисвах с боя, ама не стана нищо .. а толкова много искам черно

  5. #5
    Мм, аз не съм я ползвала, но братовчедка ми е. Да, наистина става черна, много черна.
    It's nothing so sexy, hot like you
    Nobody's moving the way that you do
    You driving me crazy..

  6. #6
    оо супер.. мс мн на всички още утре ще се къносам. но можете ли да ми кажете колко време трябва да стоя с къната, понеже на опаковката не пише.. и за средно-дългата ми коса колко опаковки ще са необходими : }

  7. #7

  8. #8
    Ами ще попитам братовчедка ми колко време е стояла ако я видя.А за това колко опаковки ще ти трябват не знам, защото тя е с дълга коса-до лактите.Но мисля, че 1 опаковка ще ти стигне./не ме нападайте ако не е така, предполагам!/
    It's nothing so sexy, hot like you
    Nobody's moving the way that you do
    You driving me crazy..

  9. #9
    мС.. аз след няколко часа ще се къносам.. но искам да знам колков реме да стоя с къната

  10. #10
    Не мога да ти кажа.Преди малко ми трябваше братовчедката да я питам нещо, а пък хем и за това щях да я питам, но я няма нещо.
    Там нищо ли не пише?
    It's nothing so sexy, hot like you
    Nobody's moving the way that you do
    You driving me crazy..

  11. #11
    Аз съм стояла с къна от 30 минути до 1 час.


    П.С: Може би няма да ти повлиая, но недей да си слагаш това на косата, няма спасение от къната. После боя не хващаи ще трябва да изчакаш да ти израстне косата.

  12. #12
    оф то така се намацах , че не стана по цялата коса .. след малко ще я измия и ще видя какво е станало , но съм сигурна , че ще стане на петна..

  13. #13
    Моите съболезнования.

    Тичай утре сутринта за друга.

  14. #14
    оо аз си бях купила 6 пакетчета и 5 използвах и си оставих 1 за всеки случай и нз.. ако ми стигне утре ще си къносам другото, което не се е боядисало :Д:Д:Д

  15. #15
    Аватара на lizzy
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    - .::*MuSiC iT's My LiFe*::. -
    Мнения
    506
    Години наред съм се "'мацала" с тази кана ... Прави косата много черна и трудно се маха дано не ти скимне скоро да сменяш цвета пак към по-светъл че е кофти работа И да с едно пакетче няма да ти стигне за цялата коса .. Успех иначе !

  16. #16
    Супер фен Аватара на shell
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 273
    аз съм ползвала тази къна само че червената и съм много доволна
    но по малко от 5 пакетчета не са ми стигали,а сега когато косата ми е оше по-дълга от преди може би и 6 ще ми трябват

  17. #17

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    BurgasS
    Мнения
    787
    Aз се правих с такава скоро и наистина прави много черна косата,но аз исках такъв ефект де

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си