.
Затворена тема
Страница 45 от 73 ПървиПърви ... 3541424344454647484955 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 101 до 1 125 от общо 1803
  1. #1101
    Колко си висока?

  2. #1102
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Колко си висока?
    165
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  3. #1103
    Добре, ти като ядеш само плодове и зеленчуци изобщо не си набавяш необходимите вещества..

  4. #1104
    Има голяма разлика.

  5. #1105
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    ^смисъл тялото и е станало перфектно? Lool Ама в какъв смисъл "нещо готвено"?

  6. #1106
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    heiress
    аз казвам че основната ми храна е това
    не е седене на 1 чай цял ден но не е и половин хляб било той черен с още 1000 вида глупости които се водят здравословни

    една богата салата емн по добре според мене
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  7. #1107
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от tonitta
    http://prikachi.com/files/854028V.jpg момичето с бялото костюмче.
    Да,тя е много добре в тялото и е супер сладка
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  8. #1108
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    о.О Ама от този режим(онова) ли?Преди дебела~пълничка ли е била преди Смисъл...сега искам да ги гледеам и да си се стимулирам

  9. #1109
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Пък аз ве4е спирам с моите диети. Като си ядях боклуци, нямах никакви проблеми, по4нах ли да се храня "здравословно", дойдоха хилядите проблеми.. ;/
    Ще видим докоа ще издъра, тъп4ейки се така, де.
    какви проблеми?

  10. #1110
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от BlackKeys
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Браво за волята и аз ще си направя колаж сега да видя има ли някаква разлика изобщо
    Покажи го после.

    А HexGirl, това за 2 години ли го постигна?
    Еми за съжаление няма огромна разлика,чувствам се ужасно
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  11. #1111
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    ^ нищо.... покажи,може да си въобразяваш

  12. #1112
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    ^ нищо.... покажи,може да си въобразяваш
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  13. #1113
    Е, определено си по- слаба.

  14. #1114
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    ее.... личи си (май,ко не се лъжа 1-вата(със светлите дънки) е стара,а с черните е дето си отслабила)Краката на едната(черната) изглеждат по-тънки

  15. #1115
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Аз не забелязвам,но ще се опитам да започна поне малко по-здравословно да се храня,ще намаля сладкото де,което ми е най-големият проблем,не мога повече да се измъчвам с диети
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  16. #1116
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    ^Еми така е,но пък аз НЕ обичам нито чипсове,нито тостове,e.t.c.Единственото ми вредно нещо БЕШЕ колата,но вече гледам да я спирам.От септември 2009г. съм изпила 3-4 чаши кока-кола Майка ми понеже обича натурален шоколад,само такъв взима.Всеки ден пия по 1-2 л вода.Значи аз г/д се храня добре.Просто не става.Не ям купешки зеленчуци(само на баба ми ),Няма приина поради която да съм пълна.Всеки ден вървя с бързо/средно темпо по 2-3км.Вкъщи докато гледам брат ми се гоним,боричкаме.Значи то аз няма от какво вредно повече да се откажа.БТВ и хляб не ям(просто не обичам-най-много пълнозърнест или типов).Имам предвид,че аз си слушам тялото.Обожавам чайове(всеки ден пия по 1-2) и то....пак съм пълна.Тъпо е,че всичко опира до външния вид.Тъпо е,че ако не си слаб/а ще трябва да търпиш подигравки,няма да можеш да направиш толкова неща,а дори ако успееш пълнотата ще ти пречи пак.Аз от днеска съм на 90 дневната диета,всяка вечер ще правя едни упражнения и просто така....аз какво друго мога да правя?Не мога да ходя на фитнес,няма на какво да се запиша да спортувам пък и дори да го направя другите записали се ми убиват настроението и не ми се тренира(направо-подиграват ми се,ако не съм се записала приятелка)....Ето днеска пак в училище госпожата по ФВС ни казваше пак,че не е хубаво де си дебел; е.t.с.Всички ти натякват,че си пълен и като се опиташ да отслабнеш ти се подиграват Това НЕ е нормално....
    П.С:Днеска ми беше гаден ден и ся затова пиша толкова много.

  17. #1117
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    ^еми поначало към 18-19 часа вечерям.На майка ми работата е по-тежка от фитнес.Тя няма свободно време.Тя поначало е със спортна фигура,но е пълна защото обожава сладкото и вобще не се храни редовно.Ама иначе аз и майка ми(казвам и за нея,защото имам нейната фигура и тяло) лесно отслабваме.Ето аз миналото лято от 55 станах 47 без диети.Само се записах на модерен балет,защото преди да напълнея съм ходина 4-5 година на спортни танци.Ама явно аз няма да отслабна с диети,но просто съм загубила форма и ми е трудно да бягам 1 км.Ето преди няколко дена 600 едвам избягах,а поначало бягам много.Може би заради нездравословното ми хранене още от бебе.Била съм ужасно злояда.Не съм яла с дни,защото не съм харесвала храната.Майка ми каза,че ако изям поне 1 вафла било голяма радост.Аз съм яла само сладко и то когато искам(няма определено закуска,обяд,вечеря).Сега съм 56кг. Искам да стана 40-41-42кг.Това означава,че най-малко 14 кг.155-56см.Сега ядох 2 големи парчета сирене на микровълнова и вода.Наядена съм.Към 3.30-4.00 часа ще ям 2 зелени ябълки.За вечеря сигурно сирене по шопски<обожавам млечни продукти,затова предпочитам сирене пред месо(не ям месо,само ако умирам от глад).Имаше една тема,в която се казва,че е много по-добре да напрегна мускулите си много за малко време.Смятам така да правя.10 мин супер бързо скачане на въже ( ) + много бързо клякане 5 мин + 2 мин без да спирам коремни преси бързо + 3 мин бързо клякане и 15 минути бързо бягане(на място :/)

  18. #1118
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    И аз питам КАК? когато гледам снимки на някакви момичета или диети съм много надъхана и изведнъж всичко,както ти каза се изпарява
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  19. #1119
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Аз пък си представям какво ще е като съм слаба.Как лятото ще мога да си се разхождам по морето,без да има погледи с насмешка,как ще мога да се обличам с всичко което искам,как само за 1-2 месеца ще ми се оправи живота,как ще изглеждам по-добре,как няма да ми се подиграват,как няма да ме дискримитират,как ще се чувствам добре в тялото си,как ще съм здрава,как някак си ще съм удовлетворена от това което съм постигнала.Не се стимулирам от хубавите тела на някой жени,не се стимулирам от написаното за диетата,а от това как ще се чувствам след това и колко по-лесно ще ми е и по-хубаво и вобще.....

  20. #1120
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Не мога да си представя що за твари трябва да са тези,които дискриминират даден човек,заради теглото му-тва е адски жалко и смешно,тъпо и повърхностно,но има ги всякакви шибани боклуци за които външният вид е над всичко
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  21. #1121
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Не мога да си представя що за твари трябва да са тези,които дискриминират даден човек,заради теглото му-тва е адски жалко и смешно,тъпо и повърхностно,но има ги всякакви шибани боклуци за които външният вид е над всичко
    госпожата по ФВС само по това оценява.Ето 400м бягане бях 3 в класа(точно 1 мин) и ми писа 5,а на онези кльощавите им писа 6 дето 2-3 мин се туткаха.....Играем волейбол и аз там спасявам всевъзможни топки,а една крава ми се изпречи и за да не я ударя отклоних топката и тази госпожа ме наказа После каза : "сега ще ви покажа,че не само с това момиче(дето трнира волейбол),но и с просто момиче което не се лигави" еми изкара кравата.Госпожата и подава,че тя даже не можа да уцели топката.После за да се оправдае каза "това момиче ако се постарае може....то няма 50 кг повече отколкото трябва,че да не може да скача като някой други момичета от класа" и ми каза,че съм се лигавила.

  22. #1122
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Ще ви дам един съвет, като момиче , което може да се каже , ме има " перфектни мерки " , но не се ограничава от абсолютно нищо. Ям всичко - буквално , каквото душа ми поиска.
    НО номера е да се откажеш , когато ти е най-сладко. Това правило си го спазвам за всичко , каквото и да ям и ефекта е просто идеален.
    Закусвам нещо леко , на обяд си ям нещо готвено и вечерям нещо съвсем малко , ако огладнея. Но , ако ми се прияде шоколад или нещо друго винаги си ям. Просто това е приемайте от всичко по-малко , отказвайте се , когато сте набрали най-голяма сила. Махате храната , ставате от масата и се приключва. Това е .
    170см. / 47 кг.

  23. #1123
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    tonitta ти колко искаш да свалиш???
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  24. #1124
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от tonitta
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    tonitta ти колко искаш да свалиш???
    емм.. и аз не знам точно.. смисъл, искам да съм 50, ама и на 52-3 съм доволна!!

    п.п. викай ми Тони
    И аз искам толкова,сега като се стопли започвам да карам колело,дано има ефект
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  25. #1125
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    И аз го гледах това,яко ще е,иначе и аз сега се чудя каква да започна само 90-дневната ми помага,но не ми се занимава
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си