.
Затворена тема
Страница 53 от 73 ПървиПърви ... 34349505152535455565763 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 301 до 1 325 от общо 1803
  1. #1301
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    ^ може кантара, на който се теглиш да е грешен и да те лъже
    възможно ли е ? винаги да показва 1 и също само разлика от 100 грама
    възможно е,и на мен моя кантар ми се струва че ме лъже,на единия ден едни килограми на другия ден 2кг отгоре,на третия ден по-малко от първия,и така,може да ти показва в + и - понякога

  2. #1302
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Хора е на мен това ми се случва.Качвам се снощи на кантара - почти 47 кг. Днес сутринта се качвам - 45кг.
    Какво е това нещо просто не знам.
    Кантара определено не ми е верен.
    Къде се продават кантари?

  3. #1303
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    ^Според мен ти е верен кантара,просто така са го изработили да показва + или - и моя е така

  4. #1304
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Цитирай Първоначално написано от Infinity
    Хора е на мен това ми се случва.Качвам се снощи на кантара - почти 47 кг. Днес сутринта се качвам - 45кг.
    Какво е това нещо просто не знам.
    Кантара определено не ми е верен.
    Къде се продават кантари?
    О, Боже! Просто трябва да се мериш сутрин на гладно, 4е и на жадно дори. Много ясно, 4е като ти е пълен стомахът, кантарът ще показва пове4е.

  5. #1305
    28 ден от 90 дневната и съм -7кг! Утре ми е воден надявам се да издържа! Майка ми на 17 март има рожден ден и на мен ми се пада плодов ден! Излагация

  6. #1306
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Е, да сутринта като се мерих бях на жадно , на гладно , че дори
    бях ходила по-голяма нужда. Малко изпаднах в подбробности.

  7. #1307
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от Infinity
    Е, да сутринта като се мерих бях на жадно , на гладно , че дори
    бях ходила по-голяма нужда. Малко изпаднах в подбробности.
    Ето от къде идва -1.5 кг Аз няма да изпадам в подробност кое колко тежи

  8. #1308
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от Infinity
    Е, да сутринта като се мерих бях на жадно , на гладно , че дори
    бях ходила по-голяма нужда. Малко изпаднах в подбробности.
    Ето от къде идва -1.5 кг Аз няма да изпадам в подробност кое колко тежи
    И аз съм на мнение, че това 1.5 килограма идват от тези фактори...

  9. #1309
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    По принцип е казано че сутрин на гладно е най-точно,смисъл най точни килограми са сутрин

  10. #1310
    Цитирай Първоначално написано от TheCinderella
    Момичета, от 15 дни съм на 90 дневната диета, за сега съм свалила около килограм и половина, което ми се струва много малко .. искам да сваля още 4-5 килограма, но не знам дали ще ми се получи и на моменти се колебая .. дали да не се откажа.
    Ии правя прегрешания понякога, но не са фатални
    Явно тези твои прегрешения не са малки! Не се безпокой продължавай. РЕзултати трябва да има! Още си на 15 ден! | Иначе аз съм на 5 ден и се чувствам страхотно. Днес баба дойде от село, донесла е най-различни сладки и баници. Страх ме е , дано да издържа! Пожелайте ми късмет. Искам преди лятото да си смъкна кг!

  11. #1311
    Цитирай Първоначално написано от enjoyth3lif3
    28 ден от 90 дневната и съм -7кг! Утре ми е воден надявам се да издържа! Майка ми на 17 март има рожден ден и на мен ми се пада плодов ден! Излагация
    Колко кг имаш за сваляне?

  12. #1312

  13. #1313
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    То не килата са от такова зна4ение, а броят на калориите, приемани преди на4алото на диетата.
    И аз бях свалила 7 кг за толкова време, ама не съм била дебела, дори пълна...

  14. #1314
    Цитирай Първоначално написано от myugi
    Цитирай Първоначално написано от enjoyth3lif3
    28 ден от 90 дневната и съм -7кг! Утре ми е воден надявам се да издържа! Майка ми на 17 март има рожден ден и на мен ми се пада плодов ден! Излагация
    Колко кг имаш за сваляне?
    Още 5 или 7 нз .. Докато не харесам това което виждам в огледалото

  15. #1315
    Като гледам последните мнения на темата май всичките сте на 90 дневната диета. Има някой, който е на тази диета:

    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    1 ден: 2 кофички кисело мляко

    2 ден: зеленчуци на корем

    3 ден: 5 сварени картофа

    4 ден: 5 твърдо сварени яйца

    5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)
    (Казват,че за 10 дни 5-7 кг се свалят)

    Ако има спорделете дали сте имали ефект и колко сте свалили. Аз я почвам от утре, че последните дни все ставаше така че някой трябва да ми връща пари и вместо да ги даде ме почерпи нещо и няма как да откажа и си нарушавах диетата.

  16. #1316
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от anna93
    Като гледам последните мнения на темата май всичките сте на 90 дневната диета. Има някой, който е на тази диета:

    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    1 ден: 2 кофички кисело мляко

    2 ден: зеленчуци на корем

    3 ден: 5 сварени картофа

    4 ден: 5 твърдо сварени яйца

    5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)
    (Казват,че за 10 дни 5-7 кг се свалят)

    Ако има спорделете дали сте имали ефект и колко сте свалили. Аз я почвам от утре, че последните дни все ставаше така че някой трябва да ми връща пари и вместо да ги даде ме почерпи нещо и няма как да откажа и си нарушавах диетата.
    Аз я бях почнала ама не я издържах,усещах че ми става лошо и я спрях

  17. #1317
    Здравейте отново.. скоро писах в тази тема, че минавам на мой си режим.. но нищо не става.. Не свалям.. Ям много и то като все си казвам от утре ще почна наново.. днес ще се наям.. Така.. тъй като скоро идва РД-то на приятелят ми реших да събирам пари да му купя нещо найстина хубаво.. Това ще е единият вариант да спра да си купувам боклуци.. Закачих си из цялата стая плакати на момичета с перфектната за мен фигура,даже и на работния плот.. Надявам се всеки път щом посегна към нещо непозволено да погледна само и да се сетя колко ще съм доволна ако съм като тях Другото което е знам че се отслабва бързо с тичане, но няма с кой, а сама не искам.. ще правя упражнения в къщи.. Искам да постигна съвършен ефект.. За колкото време е нужноо.. Не бързам.. Искам ако можете да ми препоръчате някаква ефикасна диета .. http://www.public-republic.com/wp-content/banski_4.jpg Искам да съм ето такаа.. А съм.. http://storage4.album.bg/a28/4600_10...2_21723414.jpg , http://storage4.album.bg/924/5729_10...b_21723415.jpg Съжалявам ако не ви се гледат гнусните ми снимки, но найстина искам някой д ами помогнее..
    Те рядко постигаха съгласие... Всъщност, почти никога... Караха се постоянно, но въпреки различията, тях ги свързваше нещо много важно - УМИРАХА ЕДИН ЗА ДРУГ !

  18. #1318
    Повече от фен Аватара на LoveHurT
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Neverland
    Мнения
    456
    Що не опиташ диетата със зелевата супа, за 10 дена се постигат страшни резултати (в добрия смисъл).
    http://www.obshtestvo.net/content/view/1379/11/
    BoyfriEND, girlfriEND, friEND. Everything has an end except my famILY!

  19. #1319
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Аз бих ти препоръчала да започнеш 90-дневната диета , но наистина да яспазваш 90 дни . Бъди упорита , защото имаш да сваляш поне едно 10кг.

  20. #1320
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Първо, не виждам какъв е проблемът да тичате сами - ти не си първата, която казва "не искам сама" - когато си сам, не си даваш зор или пък не се влачиш едва-едва, зада се съобразиш с другия, не се срамуваш, че не можеш да издържиш колкото него (това е важно в началото, за да не се откажеш) и не се събразяваш с чужд график. Пък и не е толкова трудно да си намериш компания - аз споменах 2-3 пъти пред колегите си, че бягам, и до сега съм ходила с 5 различни от тях.
    90-дневната диета не е лош вариант, а аз ти препоръчвам и Дюкан (но е хубаво да прочетеш книгата, защото там всичко е обяснено много добре).
    Не е невъзможно да отслабнеш, но трябва да си постоянна и последователна. Успех от мен!

  21. #1321
    Здравейте.От много време следя темата и чета кой каква диета спазва.Виждам, че 90 дневната е най-пазената, но в началото на темата titinka е спазвала витаминно-протеиновата диета и е свалила килограми и ги е задържала.И аз смятам да я пазя от утре 1 март, та ще видим колко дни ще я спязя.Смята 10-15 дена

  22. #1322
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Аз ти препоръчвам Витаминно-протеиновата диета,много е ефикасна,аз я спазвах януари месец свалих за 10 дни 4-5кг и вече 1 месец не съм на никаква диета,всичко си ям дори сладко и от свалените килограми не съм качила нито грам

  23. #1323
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Аз ти препоръчвам Витаминно-протеиновата диета,много е ефикасна,аз я спазвах януари месец свалих за 10 дни 4-5кг и вече 1 месец не съм на никаква диета,всичко си ям дори сладко и от свалените килограми не съм качила нито грам
    Дам, ще я спазвам, даже ще пиша е тази тема(твоята тема) как минава диетата и какво ям

  24. #1324

  25. #1325
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Еми, спазвах си я стриктно. И сега много ме е яд. Иска ми се да я продължа, защото и без това е дългичка, но не знам..
    Продължавай си и не се чуди. Добре се справяш до тук, не се отказвай!
    Добре, мерси за подкрепата...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си