.
Затворена тема
Страница 56 от 73 ПървиПърви ... 64652535455565758596066 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 376 до 1 400 от общо 1803
  1. #1376
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Нормално е да ти стане зле...на мен ми хареса тази която ти пазиш сега,но след 2 седмици да ми мине рожденния ден и започвам,иначе вчера карах колело 2 часа и днес се чувствам супер,аз не искам толкова много кг.да сваля,а няколко см.за да постигна перфектни мерки хаха
    Коя моя диета?
    Протеиновата диета
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  2. #1377
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Нормално е да ти стане зле...на мен ми хареса тази която ти пазиш сега,но след 2 седмици да ми мине рожденния ден и започвам,иначе вчера карах колело 2 часа и днес се чувствам супер,аз не искам толкова много кг.да сваля,а няколко см.за да постигна перфектни мерки хаха
    Коя моя диета?
    Протеиновата диета
    Ахаа,аз сега съм пак на нея вече втори ден

  3. #1378
    Здравейте.Днес ми е втори УСПЕШЕН ден от витаминно-протеиновата диета.Ето го и менюто ми
    Закуска: 2 малки кивита и 1 малък портокал
    Обяд: 2 оържени яйца на омлет, без никъква мазнина( със сирене и извара) + 2-3 с.л. кисело мляко.
    следобяд: 1 круша
    вечеря-сигурно ще е риба тон в консерва, ако е друго ще пиша какво

  4. #1379
    Цитирай Първоначално написано от Infinity
    Много ми е интересно някой спазвал ли е шоколадовата диета и има ли ефект? Не питам , защото смятам да я спазвам
    просто ми е интересно , защото ви зувчи доста приятна.

    Шоколадова диета – примерно меню
    Закуска: 1 кафе или чай без захар, 1 блокче натурален шоколад
    Втора закуска: 1 чаша фреш от портокал, 1 блокче натурален шоколад
    Обяд: 1 плодова салата, 2 блокчета натурален шоколад
    Следобедна закуска: 1 плод по избор, 2 блокчета натурален шоколад
    Вечеря: 300 г печено пилешко месо или риба, 1 блокче натурален шоколад

    Диетата е сладка и лесна за изпълнение. Може да се спазва по една цяла седмица в месеца или по 3 дни два пъти месечно. Пие се много вода, поне 2-3 литра дневно.
    Само на мене ли ми се струва,че шоколадът е доста малко?
    7 блокчета шоколад... ако за 1 блокче се има предвид мъничкото парченци..

  5. #1380
    Аватара на Melchi
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Somewhere;p
    Мнения
    15
    Здравейте, и аз съм на диета... но не знам вече .... пробвах на Дюкан - за 7 дена без нито един път отклонение от диетата и то само на протеини и -1кг .... бях и на 90 дневната, но се издъних на въглехидратния ден и също така пробвах и гладолечение.... и то под лекарски контрол но почна ми се гади и го спрях на 4тия ден не знам вече ... и бтв килцата не са малко и затова мисля че би трябвало да ги свалям по-бързо в началото + тва спортувам.. правя упражнения, коремни преси Къде греша? Мисля да започна отново... отначало, но вече не знам с коя диета ....пробвала съм почти всички ..
    ...

  6. #1381
    Цитирай Първоначално написано от Melchi
    Здравейте, и аз съм на диета... но не знам вече .... пробвах на Дюкан - за 7 дена без нито един път отклонение от диетата и то само на протеини и -1кг .... бях и на 90 дневната, но се издъних на въглехидратния ден и също така пробвах и гладолечение.... и то под лекарски контрол но почна ми се гади и го спрях на 4тия ден не знам вече ... и бтв килцата не са малко и затова мисля че би трябвало да ги свалям по-бързо в началото + тва спортувам.. правя упражнения, коремни преси Къде греша? Мисля да започна отново... отначало, но вече не знам с коя диета ....пробвала съм почти всички ..
    Коремните преси са за стягане т.е. качваш мускулна маса, а не сваляш кг.
    You laugh and the world laughs with you, you weep and you weep alone....

  7. #1382
    Цитирай Първоначално написано от Melchi
    Здравейте, и аз съм на диета... но не знам вече .... пробвах на Дюкан - за 7 дена без нито един път отклонение от диетата и то само на протеини и -1кг .... бях и на 90 дневната, но се издъних на въглехидратния ден и също така пробвах и гладолечение.... и то под лекарски контрол но почна ми се гади и го спрях на 4тия ден не знам вече ... и бтв килцата не са малко и затова мисля че би трябвало да ги свалям по-бързо в началото + тва спортувам.. правя упражнения, коремни преси Къде греша? Мисля да започна отново... отначало, но вече не знам с коя диета ....пробвала съм почти всички ..

    Иска се постоянност.. В този момент може да не сваляш нищо, но това трябва да те подтиква да бъдеш по-старателна и да спазваш по-стриктно диетата.. В един момент ще видиш, че с постоянството и ината стават чудеса..
    Времето е еднакво за всички, всичко е въпрос на организация.

  8. #1383

    ....

    А бе диетите развалят организма нямаш енегрия да си напишеш домашното и да излезнеш с приятели ... по добре да се орентирате нещо да спортувате и да ядете когат ви се яде А теа диети например да ядете само плодове цяла седмица не става тая работа .. като почнете да ядете пак ще си качити пак киограмите (ако сте свалили де) и тва е коет мисля аз

  9. #1384
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от Melchi
    Здравейте, и аз съм на диета... но не знам вече .... пробвах на Дюкан - за 7 дена без нито един път отклонение от диетата и то само на протеини и -1кг .... бях и на 90 дневната, но се издъних на въглехидратния ден и също така пробвах и гладолечение.... и то под лекарски контрол но почна ми се гади и го спрях на 4тия ден не знам вече ... и бтв килцата не са малко и затова мисля че би трябвало да ги свалям по-бързо в началото + тва спортувам.. правя упражнения, коремни преси Къде греша? Мисля да започна отново... отначало, но вече не знам с коя диета ....пробвала съм почти всички ..
    Почни Точковата диета,от нея бях свалила 13кг,само че аз си го бях създала под мой си решим

  10. #1385
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Менюто ми за днес...
    Закуска-1 фил. пълн.хляб + кашкавалче
    В 10:35ч.-1 ябълка
    Обяд-салата от 1 краставица и един домат + сирене
    Следобед-малко се изложих с едно парченце тиквиник ама не съжалявам,голяма работа нищо няма да кача от малко тиквиник
    Вечеря-пак салата като тази на обяд+малко картофки ще хапна

  11. #1386
    Аватара на Melchi
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Somewhere;p
    Мнения
    15
    Да, това го мога... а колкото до упражненията ги правя през ден и ...също така трябва да се стягам ии както казах килцата не са малко колебая се още, тъй като нали всеки е с различен метаболизъм....и различно се сваля... не знам..
    ...

  12. #1387
    Нека и аз да се похваля! Днес реших да се претегля и за моя радост съм свалила 2 кг. Наистина малко е, но за начало е добре! Като се има предвит, че днес ми е 7 ден от 90 дневната.....

  13. #1388
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от Melchi
    Къде греша?
    Ще ти кажа къде грешиш: там, където и повечето жени - искаш светкавични резултати. За колко време си си натрупала килограмите? Аз например поне от 8-9-годишна съм си била трътлесто дете, после станах трътлеста тийнейджърка и започнах да се чудя как да отслабна. И аз като теб - уж започвам някаква строга диета, бързо се отказвам и мисля, че "как така някои са с бърз метаболизъм и ядат каквото си искат, пък аз толкова малко ям и пак не съм слаба". Всъщност, не ядем толкова малко, а път слабичките ни приятелки не ядат толкова много, колкото ни се струва. За седмица 1 кг? Супер! Това е здравословното отслабване, а не с 3-4 кг на седмица. Аз от 63 станах 55 кг за няколко месеца, може би 3-4 - това прави 2-3 кг на месец. Може да ти звучи бавно, но път сега нямам стрии, тялото ми е здраво и издържливо. В момента съм на Дюкан (целя се в 50 кг) и пак ми е трудно да се примиря, че трудно свалям, ама ще го преживея - като се погледнеш един ден в огледалото и се харесаш, не те интересува за колко време си го постигнал.

  14. #1389
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Аз малко след като си обясних мнението за отслабването и се похвалих, че съм на Дюкан, си хапнах доволно количество течен шоколад... Днес дарявах кръв и ми подариха такова количество шоколад, че как да не се изкуша По-бързо трябва да го пращам при брат ми, че работата не е добре така. Като се прибера в събота, ще видя какво ще каже кантарът.

  15. #1390
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    При мен не е проблем това, че резултатите са бавни...в смисъл, ако знам, че до 6 месеца примерно ще имам желаните килограми - не ми пука..Ама 6 месеца не мога да спазвам режими - несериозна съм и това си е мой проблем.. Затова и аз се надявам на бързо отслабване.. ;д
    Иначе сега спрях с диетата, защото съвсем я развалих. Тази или другата седмица вероятно почвам отначало, а до тогава просто ще ям по - малко..

  16. #1391
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Аз пък сега се претеглих и за 2 дена съм свалила 1.4кг ,макар че днес имам Рожден ден пак ще се ограничавам,само едно парче торта ще хапна

  17. #1392
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Аз пък сега се претеглих и за 2 дена съм свалила 1.4кг ,макар че днес имам Рожден ден пак ще се ограничавам,само едно парче торта ще хапна
    Честит Рожден Ден!

  18. #1393
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    ^Мерсии

  19. #1394
    Честит Рожден Ден! kakvo da pravq za da ne gi ka4a pak. kak da vodq zdravosloven na4in jivot.blagodarq

  20. #1395
    За вчера менюто ми беше:
    Закуска - 1 препечена филийка с малко бобова салатка
    За обяд - полувин паничка супа с малко хляб.. ( хлябът е пълнозърнест)

    Не съм на определена диета.. Изграждам си мой режим.. Тежа около 60 кг и съм висока 163.. Искам да стана около 53-4 до лятото..
    Времето е еднакво за всички, всичко е въпрос на организация.

  21. #1396
    Ето и менюто ми за днес, карче за сега само съм закусила, но все пак знам какво ще е менюто ми, ако не е така акто сега го напиша, ще пиша по - късно.
    Закуска: едно много малко парченце кашкавал+ 2-3 с.л. извара+ половин кофичка кисело мляко култура 0,1 %
    междухранене- хапнах 2 супени лъжици мед, защото ми падна кръвното, а меда е сладък и не е много калоричен и е позволен в диетите
    Обяд: едно малко киви + малко зеле
    Вечеря: канена съм на рожден ден и в ресторанта ще ям пилешка пържола.
    Е днес ако си спазя менюто ще ми е 3ти успешен ден от витаминно-протеиновата диета

  22. #1397
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    За 2 дена-1 кг Ама то е така,защото тези дни не се спирам вкъщи.Днеска я оплесках.(Винаги в почивните дни,празниците оплесквам всичко).Утре почвам отначало. Този белтъчния ден най-много ме мъчи да го направя.Утре ще ям сирене на микровълнова,а за вечеря сигурно същото(половината количество обаче).За бобовия ден става ли бобова салата?

  23. #1398
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    За бобовия ден става ли бобова салата?
    Да.

  24. #1399
    Титинка, искам да те попитам правила ли си някакви упражнения когато си смъкнала 13те кг от Точковата диета.. И ще ми кажеш ли режимът който си си била изградила.. И също за колко време ги свали?
    Времето е еднакво за всички, всичко е въпрос на организация.

  25. #1400
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    850
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Аз пък сега се претеглих и за 2 дена съм свалила 1.4кг ,макар че днес имам Рожден ден пак ще се ограничавам,само едно парче торта ще хапна
    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си