.
Затворена тема
Страница 57 от 73 ПървиПърви ... 74753545556575859606167 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 401 до 1 425 от общо 1803
  1. #1401
    titinkaa, честито и от мен.

  2. #1402
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Аз пък сега се претеглих и за 2 дена съм свалила 1.4кг ,макар че днес имам Рожден ден пак ще се ограничавам,само едно парче торта ще хапна
    Ч.Р.Д.родена си на прекрасен ден.Пожелавам ти щастие,здраве и любов в огромни дози!!!
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  3. #1403
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от bezobraznica
    Титинка, искам да те попитам правила ли си някакви упражнения когато си смъкнала 13те кг от Точковата диета.. И ще ми кажеш ли режимът който си си била изградила.. И също за колко време ги свали?
    Ами не съм правила никакви упражнения,свалих ги за месец и половина почти 2 месеца,еми режимът ми беше на принципа на Витаминно-протеиновата диета,смисъл така ги редувах протеини после витамини пак протеини и така,ето ти примерно меню мое:

    Закуска в 07:00ч.-1 фил.пълн.хляб + сирене или кашкавал
    После в у-ще в 10:30часа-ябълка
    Обяд-1 краставица и един домат с малко оцет и сол + сиренце
    Следобед-пак плод ябълка или портокал,или може пак краставица или 1 домат
    Вечеря-квото мама е сготвила,но без никакво пържено,панирано,тестено(п ци,тостери,ги бях забравила),може да ядеш варено или печено.
    Сладкото го бях забравила от менюто си,но в седмицата като ми се преяде си взимах едно малко шоколадче и хапвах само една лентичка,другото го пребирах за другата седмица.Пиех минерална вода,защото ме засища и не ми става тежко на стомаха,повечко се движех,след даскало ходих на разходки насам натам по центъра или някъде по магазините и така постоянно в движение и ги свалих лесно.После цяло лято не бях качила нито 1кг,но зимата като се застоях повечко в нас и качих 4-5кг.И така,но основно е да ядеш повечко плодове и зеленчуци,вече краставиците и доматите са вкусни вече 3-ти ден ги ям на салата,сега съм почнала пак днес ми е 3-ти ден от тая мойта диета и вече имам резултат -1.4кг за дена по-малко .Дори ако почнеш витаминно-протеиновата пак ще свалиш тя е на тоя моя принцип,януари месец я спазвах и свалих от нея 4-5кг за 10 дни и от тогава до сега нищо не спазвах ядях си нормално без ограничения и не съм си качила свалените кг.Айде успех ако имаш други въпроси питай,че може да съм пропуснала нещо.

  4. #1404
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от bezobraznica
    Титинка, искам да те попитам правила ли си някакви упражнения когато си смъкнала 13те кг от Точковата диета.. И ще ми кажеш ли режимът който си си била изградила.. И също за колко време ги свали?
    Ами не съм правила никакви упражнения,свалих ги за месец и половина почти 2 месеца,еми режимът ми беше на принципа на Витаминно-протеиновата диета,смисъл така ги редувах протеини после витамини пак протеини и така,ето ти примерно меню мое:

    Закуска в 07:00ч.-1 фил.пълн.хляб + сирене или кашкавал
    После в у-ще в 10:30часа-ябълка
    Обяд-1 краставица и един домат с малко оцет и сол + сиренце
    Следобед-пак плод ябълка или портокал,или може пак краставица или 1 домат
    Вечеря-квото мама е сготвила,но без никакво пържено,панирано,тестено(п ци,тостери,ги бях забравила),може да ядеш варено или печено.
    Сладкото го бях забравила от менюто си,но в седмицата като ми се преяде си взимах едно малко шоколадче и хапвах само една лентичка,другото го пребирах за другата седмица.Пиех минерална вода,защото ме засища и не ми става тежко на стомаха,повечко се движех,след даскало ходих на разходки насам натам по центъра или някъде по магазините и така постоянно в движение и ги свалих лесно.После цяло лято не бях качила нито 1кг,но зимата като се застоях повечко в нас и качих 4-5кг.И така,но основно е да ядеш повечко плодове и зеленчуци,вече краставиците и доматите са вкусни вече 3-ти ден ги ям на салата,сега съм почнала пак днес ми е 3-ти ден от тая мойта диета и вече имам резултат -1.4кг за дена по-малко .Дори ако почнеш витаминно-протеиновата пак ще свалиш тя е на тоя моя принцип,януари месец я спазвах и свалих от нея 4-5кг за 10 дни и от тогава до сега нищо не спазвах ядях си нормално без ограничения и не съм си качила свалените кг.Айде успех ако имаш други въпроси питай,че може да съм пропуснала нещо.
    Благодаря за отговора.. Мисля да я почна тази диетка..
    Времето е еднакво за всички, всичко е въпрос на организация.

  5. #1405
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Благодаря на heiress, RaI4etO, ivilina, PinkFloydSound и billytalent,че ми честитиха празника.

  6. #1406
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    titinkaa честит рожден ден и от мен

    искам да ви попитам нещо: възможно ли е по време на цикъм да тежа 1 кг повече от обикновенно.. не съм яла нищо кой знае каква че да тежа повече.. съжелявам че питам в тая тема но ще съм ви благодарна ако отговорите.

  7. #1407
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Аз пък сега се претеглих и за 2 дена съм свалила 1.4кг ,макар че днес имам Рожден ден пак ще се ограничавам,само едно парче торта ще хапна
    Честит рожден ден! В моя месец си! Аз съм на 5-ти.
    И много си отслабнала(от аватара ти забелязах).Право за постигнатото.
    Днес не се ограничавай.. ако искаш.Все пак имаш рожден ден.

  8. #1408
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Цитирай Първоначално написано от roshlichka
    titinkaa честит рожден ден и от мен

    искам да ви попитам нещо: възможно ли е по време на цикъм да тежа 1 кг повече от обикновенно.. не съм яла нищо кой знае каква ме да тежа повече.. съжелявам че питам в тая тема но ще съм ви благодарна ако отговорите.
    Нормално е.По време на цикъл в тялото се задържа вода.Спокойно.

  9. #1409
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    мерсии

  10. #1410
    titinkaa, честит рожден ден и от мен!
    You laugh and the world laughs with you, you weep and you weep alone....

  11. #1411
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    От мен също.
    На колко ставаш?
    To infinity and beyond.

  12. #1412
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    ^Мерси,на 17г. станах

  13. #1413
    Честит рожден ден и от мен

  14. #1414
    titinkaa, честит рожден деееен
    пожелавам ти всичко най-хубаво и успех с диетите :Д

  15. #1415
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от vampireee
    titinkaa, честит рожден деееен
    пожелавам ти всичко най-хубаво и успех с диетите :Д
    хаха мерси

  16. #1416
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Ч.Р.Д. на тити
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  17. #1417
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    ЧРД


    Иначе по темата ...
    Замисляли ли сте се че идва велик ден и е прекрасно време за японската диета Яица варени има в излишак а и сега излиза вече хубава марулка за салатки :P
    Някак си се замислям дали да не я пазя частично
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  18. #1418
    може ли да я постнеш тук японската диета

  19. #1419
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    марулите са вкусни,всяка вечер ям,и краставиците и доматите вече ми харесват и тях ги ям вече всеки ден

  20. #1420
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    1 ден

    Закуска - Горчиво кафе
    Обяд - 2 твърдо сварени яйца
    Вечеря - Парче месо,салата

    2 ден

    Закуска - Горчиво кафе, парче сухар
    Обяд - 2 твърдо сварени яйца
    Вечеря - Парче шунка,салата,чаена чаша кисело мляко

    3 ден

    Закуска - Горчиво кафе
    Обяд - Зеленчуци,плодове
    Вечеря - 2 твърдо сварени яйца

    4 ден

    Закуска - Горчиво кафе
    Обяд - 2 твърдо сварени яйца,сок от моркови
    Вечеря - 2 твърдо сварени яйца,шунка,салата

    5 ден

    Закуска - Горчиво кафе
    Обяд - Печена риба с домат
    Вечеря - Прескача се

    6 ден

    Закуска - Горчиво кафе
    Обяд - Две големи парчета пилешко месо
    Вечеря - 2 твърдо сварени яйза,морков

    7 ден

    Закуска - Горчиво кафе
    Обяд - Парче месо,плод
    Вечеря - По желание
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  21. #1421
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    мен са ми леко пластмасови още
    затова си карам на зеле с моркови
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  22. #1422
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Аз пък сега се претеглих и за 2 дена съм свалила 1.4кг ,макар че днес имам Рожден ден пак ще се ограничавам,само едно парче торта ще хапна
    И аз нека ти го честитя! Пожелавам ти най-вече здраве и щастие. Също така и да свалиш тези кг, които те мъчът с лекота!

  23. #1423
    а колко кг горе-долу се смъкват

  24. #1424

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    абе салатата от моркови и ряпа не е калорична,нали?мен много ме засища и ми е вкусна,обаче овкусена..

  25. #1425
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от bezobraznica
    Титинка, искам да те попитам правила ли си някакви упражнения когато си смъкнала 13те кг от Точковата диета.. И ще ми кажеш ли режимът който си си била изградила.. И също за колко време ги свали?
    Ами не съм правила никакви упражнения,свалих ги за месец и половина почти 2 месеца,еми режимът ми беше на принципа на Витаминно-протеиновата диета,смисъл така ги редувах протеини после витамини пак протеини и така,ето ти примерно меню мое:

    Закуска в 07:00ч.-1 фил.пълн.хляб + сирене или кашкавал
    После в у-ще в 10:30часа-ябълка
    Обяд-1 краставица и един домат с малко оцет и сол + сиренце
    Следобед-пак плод ябълка или портокал,или може пак краставица или 1 домат
    Вечеря-квото мама е сготвила,но без никакво пържено,панирано,тестено(п ци,тостери,ги бях забравила),може да ядеш варено или печено.
    Сладкото го бях забравила от менюто си,но в седмицата като ми се преяде си взимах едно малко шоколадче и хапвах само една лентичка,другото го пребирах за другата седмица.Пиех минерална вода,защото ме засища и не ми става тежко на стомаха,повечко се движех,след даскало ходих на разходки насам натам по центъра или някъде по магазините и така постоянно в движение и ги свалих лесно.После цяло лято не бях качила нито 1кг,но зимата като се застоях повечко в нас и качих 4-5кг.И така,но основно е да ядеш повечко плодове и зеленчуци,вече краставиците и доматите са вкусни вече 3-ти ден ги ям на салата,сега съм почнала пак днес ми е 3-ти ден от тая мойта диета и вече имам резултат -1.4кг за дена по-малко .Дори ако почнеш витаминно-протеиновата пак ще свалиш тя е на тоя моя принцип,януари месец я спазвах и свалих от нея 4-5кг за 10 дни и от тогава до сега нищо не спазвах ядях си нормално без ограничения и не съм си качила свалените кг.Айде успех ако имаш други въпроси питай,че може да съм пропуснала нещо.
    zdr.iskam da te popitim tova primerno menq za proteinov den ili vitaminov ili primerno za sutrinta proteini az sled tova za vitamini.i iskam su6to da popitam dali to4kovata dieta pomaga

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си