.
Затворена тема
Страница 58 от 73 ПървиПърви ... 84854555657585960616268 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 426 до 1 450 от общо 1803
  1. #1426
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от ivilina
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от bezobraznica
    Титинка, искам да те попитам правила ли си някакви упражнения когато си смъкнала 13те кг от Точковата диета.. И ще ми кажеш ли режимът който си си била изградила.. И също за колко време ги свали?
    Ами не съм правила никакви упражнения,свалих ги за месец и половина почти 2 месеца,еми режимът ми беше на принципа на Витаминно-протеиновата диета,смисъл така ги редувах протеини после витамини пак протеини и така,ето ти примерно меню мое:

    Закуска в 07:00ч.-1 фил.пълн.хляб + сирене или кашкавал
    После в у-ще в 10:30часа-ябълка
    Обяд-1 краставица и един домат с малко оцет и сол + сиренце
    Следобед-пак плод ябълка или портокал,или може пак краставица или 1 домат
    Вечеря-квото мама е сготвила,но без никакво пържено,панирано,тестено(п ци,тостери,ги бях забравила),може да ядеш варено или печено.
    Сладкото го бях забравила от менюто си,но в седмицата като ми се преяде си взимах едно малко шоколадче и хапвах само една лентичка,другото го пребирах за другата седмица.Пиех минерална вода,защото ме засища и не ми става тежко на стомаха,повечко се движех,след даскало ходих на разходки насам натам по центъра или някъде по магазините и така постоянно в движение и ги свалих лесно.После цяло лято не бях качила нито 1кг,но зимата като се застоях повечко в нас и качих 4-5кг.И така,но основно е да ядеш повечко плодове и зеленчуци,вече краставиците и доматите са вкусни вече 3-ти ден ги ям на салата,сега съм почнала пак днес ми е 3-ти ден от тая мойта диета и вече имам резултат -1.4кг за дена по-малко .Дори ако почнеш витаминно-протеиновата пак ще свалиш тя е на тоя моя принцип,януари месец я спазвах и свалих от нея 4-5кг за 10 дни и от тогава до сега нищо не спазвах ядях си нормално без ограничения и не съм си качила свалените кг.Айде успех ако имаш други въпроси питай,че може да съм пропуснала нещо.
    zdr.iskam da te popitim tova primerno menq za proteinov den ili vitaminov ili primerno za sutrinta proteini az sled tova za vitamini.i iskam su6to da popitam dali to4kovata dieta pomaga
    Еми сутрин е протеин после витамин после протеин витамин и так аги редуваш цял ден,еми точковата също помага и витаминно-протеиновата помага,така че която и да избереш все ще свалиш няколко кг

  2. #1427
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от ivilina
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от bezobraznica
    Титинка, искам да те попитам правила ли си някакви упражнения когато си смъкнала 13те кг от Точковата диета.. И ще ми кажеш ли режимът който си си била изградила.. И също за колко време ги свали?
    Ами не съм правила никакви упражнения,свалих ги за месец и половина почти 2 месеца,еми режимът ми беше на принципа на Витаминно-протеиновата диета,смисъл така ги редувах протеини после витамини пак протеини и така,ето ти примерно меню мое:

    Закуска в 07:00ч.-1 фил.пълн.хляб + сирене или кашкавал
    После в у-ще в 10:30часа-ябълка
    Обяд-1 краставица и един домат с малко оцет и сол + сиренце
    Следобед-пак плод ябълка или портокал,или може пак краставица или 1 домат
    Вечеря-квото мама е сготвила,но без никакво пържено,панирано,тестено(п ци,тостери,ги бях забравила),може да ядеш варено или печено.
    Сладкото го бях забравила от менюто си,но в седмицата като ми се преяде си взимах едно малко шоколадче и хапвах само една лентичка,другото го пребирах за другата седмица.Пиех минерална вода,защото ме засища и не ми става тежко на стомаха,повечко се движех,след даскало ходих на разходки насам натам по центъра или някъде по магазините и така постоянно в движение и ги свалих лесно.После цяло лято не бях качила нито 1кг,но зимата като се застоях повечко в нас и качих 4-5кг.И така,но основно е да ядеш повечко плодове и зеленчуци,вече краставиците и доматите са вкусни вече 3-ти ден ги ям на салата,сега съм почнала пак днес ми е 3-ти ден от тая мойта диета и вече имам резултат -1.4кг за дена по-малко .Дори ако почнеш витаминно-протеиновата пак ще свалиш тя е на тоя моя принцип,януари месец я спазвах и свалих от нея 4-5кг за 10 дни и от тогава до сега нищо не спазвах ядях си нормално без ограничения и не съм си качила свалените кг.Айде успех ако имаш други въпроси питай,че може да съм пропуснала нещо.
    zdr.iskam da te popitim tova primerno menq za proteinov den ili vitaminov ili primerno za sutrinta proteini az sled tova za vitamini.i iskam su6to da popitam dali to4kovata dieta pomaga
    Еми сутрин е протеин после витамин после протеин витамин и так аги редуваш цял ден,еми точковата също помага и витаминно-протеиновата помага,така че която и да избереш все ще свалиш няколко кг
    mnogo blagodarq.i veselo izkarvane na rojdeniq den

  3. #1428
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Някой беше споменал в дневното си меню, 4е яде помело – да ви кажа само, 4е това по българските магазини не е истинско помело, а смес от клетки на грейпфрут с такива на портокал. Сами си правете извода дали става за диети и дали ВЪОБЩЕ става за ядене...

  4. #1429
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Някой беше споменал в дневното си меню, 4е яде помело – да ви кажа само, 4е това по българските магазини не е истинско помело, а смес от клетки на грейпфрут с такива на портокал. Сами си правете извода дали става за диети и дали ВЪОБЩЕ става за ядене...
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%...B5%D0%BB%D0%BE
    Преди десетина години са създадени нови сортове (от няколко години те вече дават реколта), които не са толкова сочни, но са по-сладки и намират добър прием на западния пазар. От 2006 г. се внасят и у нас. Култивираните сортове са с аромат сходен с този на грейпфрута, но без горчиво-нагарчащата му жилка във вкуса. По тази причина често ги наричат "Меден грейпфрут".

    Те и морковите преди не са ги едяли ама като са ги култивирали са станали годни
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  5. #1430
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Да, като са ги направили генно модифицирани. Не ме разбра.
    Преди може и вкусът им да не е бил хубав, но са били истински и полезни. А сега вкусът им може и да е хубав, ама за организма не са полезни. В такъв смисъл казвам, 4е не стават за ядене.

  6. #1431
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    морковите са също "генно модифицирани" преди са били бели . И се нарича култивирам , затова има цяла наука Ботаника . Доста от зеленчуците са преправени за да са годни за ядене
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  7. #1432
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Абе, култивирането няма общо с генно модифицираните храни. Едно е да обработваш храните в подходящи условия, друго е да сложиш рибни клетки в ягодите например.

  8. #1433
    Здравейте Искам да ви се похваля, че от 4 дена съм на 90 дневната диета и съм -1 кг. само че днеска ми беше плодовия и следобед не издържах и си хапнах мъничко тиква И така .. Утре поне ще си похапна яйчица и кюфтенца

  9. #1434
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от tonitta
    аз пък искам да ви кажа мойта диета- любов от както се намерихме с мъжО по цял ден сме заедно и никой не мисли за ядене, та да около 1 седмица съм свалила 3 кг, НО ходя на волейбол. иначе си папкам така, че- любов му е майката
    Абсолютно си права
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  10. #1435
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Абе, култивирането няма общо с генно модифицираните храни. Едно е да обработваш храните в подходящи условия, друго е да сложиш рибни клетки в ягодите например.
    Да сложиш КЛЕТКИ Деца, по-малко телевизия и повече четене ви трябва. Модифицира се ДНК молекулата, не се вкарват цели клетки, а само отделни елементи от чужда ДНК молекула.
    А култивирането наистина е нещо съвсееем различно - всички зеленчуци и плодове, които ядем, са култивирани - хората са ги опитомили и ги отглеждат така, че да дават по-богата и вкусна реколта. Това се прави от векове, много преди някой изобщо да предполага, че има гени, ДНК, клетки и т. н.

  11. #1436
    Аватара на Melchi
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Somewhere;p
    Мнения
    15
    ЧРД и от мен :P аа да ви питам...някой правил ли е диетата с овесените ядки?
    ...

  12. #1437
    чрд

    любов!!! и аз така мисля, ама няма при мене, бе много важно, имам супер яки приятели, даааам

    аз днеска се мерих и си мислех, че съм върнала старите килограми, 'щото бая си хапвам тия дни, обаче не, 52 съм си
    та, кефя си се :Д

  13. #1438
    Цитирай Първоначално написано от foreverr
    Ето и менюто ми за днес, карче за сега само съм закусила, но все пак знам какво ще е менюто ми, ако не е така акто сега го напиша, ще пиша по - късно.
    Закуска: едно много малко парченце кашкавал+ 2-3 с.л. извара+ половин кофичка кисело мляко култура 0,1 %
    междухранене- хапнах 2 супени лъжици мед, защото ми падна кръвното, а меда е сладък и не е много калоричен и е позволен в диетите
    Обяд: едно малко киви + малко зеле
    Вечеря: канена съм на рожден ден и в ресторанта ще ям пилешка пържола.
    Е днес ако си спазя менюто ще ми е 3ти успешен ден от витаминно-протеиновата диета
    М днес ми беше същото менюто каквото написах, но на обяд ядах и 7 маслини, а за вечеря и малко сирене, за да го опитам, че майка е купила някъкво друго

  14. #1439
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Абе, култивирането няма общо с генно модифицираните храни. Едно е да обработваш храните в подходящи условия, друго е да сложиш рибни клетки в ягодите например.
    Да сложиш КЛЕТКИ Деца, по-малко телевизия и повече четене ви трябва. Модифицира се ДНК молекулата, не се вкарват цели клетки, а само отделни елементи от чужда ДНК молекула.
    А култивирането наистина е нещо съвсееем различно - всички зеленчуци и плодове, които ядем, са култивирани - хората са ги опитомили и ги отглеждат така, че да дават по-богата и вкусна реколта. Това се прави от векове, много преди някой изобщо да предполага, че има гени, ДНК, клетки и т. н.
    Говоря образно казано! Идеята ми беше, 4е е разли4но от култивирането.

  15. #1440
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Някой беше споменал в дневното си меню, 4е яде помело – да ви кажа само, 4е това по българските магазини не е истинско помело, а смес от клетки на грейпфрут с такива на портокал. Сами си правете извода дали става за диети и дали ВЪОБЩЕ става за ядене...
    Майка ми го яде това.. на мен ми изглежда много съмнително.. тя от около 1/2 година яде всеки ден, а аз още не мога да се наканя да го пробвам.

  16. #1441
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Майка ми го яде това.. на мен ми изглежда много съмнително.. тя от около 1/2 година яде всеки ден, а аз още не мога да се наканя да го пробвам.
    На мен са ми казвали, че е вкусно и ще го пробвам скоро Ама сега нали не трябва да ям плодове и затова още не съм се наканила.

  17. #1442
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    И аз ям помело и ми е вкусно

  18. #1443
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    (facepalm)

  19. #1444
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от vanilievisez
    чрд

    любов!!! и аз така мисля, ама няма при мене, бе много важно, имам супер яки приятели, даааам

    аз днеска се мерих и си мислех, че съм върнала старите килограми, 'щото бая си хапвам тия дни, обаче не, 52 съм си
    та, кефя си се :Д
    Браво,че не си ги върнала килограмите,ама не се и отпускай много,че току виж вземеш да ги качиш и после пак трябва да се мъчиш да ги свалиш,и ще те е яд че си се отпуснала много

  20. #1445
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Язък недеите ! Има рибени клетки
    Мн ясно че са го култивирали като не е било годно за ядене са го смесили с греипфрута
    Бианке ти чувала ли си за ашладисване , прави се за да се подобрят качествата на единия от двата плода
    Ето например вишнапа това е вишна и череша :P Или пък се правят смески от няколко вида ккруши за да са по трайни и вкусни
    Защо да не се смесят два цитрусови плода за да се подобри качеството на единия
    Но явно аз не разбирам а
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  21. #1446
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    ОЛЕЛЕ МАЙКО МИЛААААААААААААА.
    (facepalm) x 1000
    А слу4айно да знаеш, 4е клетките при смесване мутират и след приемане на генно модифицирана храна и самите клетки на твоя организъм запо4ват да мутират и се полу4ават необратими последици??
    Не, какво ли и обяснявам...

  22. #1447
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    ОЛЕЛЕ МАЙКО МИЛААААААААААААА.
    (facepalm) x 1000
    А слу4айно да знаеш, 4е клетките при смесване мутират и след приемане на генно модифицирана храна и самите клетки на твоя организъм запо4ват да мутират и се полу4ават необратими последици??
    Не, какво ли и обяснявам...
    мутирала ти е главата на тебе ... земи прочети малко , стана модерно всичко да е генномодифицирано и да пищят всички и ти пропищя
    патка
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  23. #1448
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    как ще кажеш на облагородяването , генно модифициране
    браво бе разсмя ме
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  24. #1449
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Хахахахахахахахах, не.
    Не бе, майката на най-добрата ми приятелка въобще не е една от най-квалифицираните докторки в държавата, моята майка въобще не е агроном, аз самата въобще не у4а биология по-усилено... Голяма съм патка, нищо не разбирам.
    Да ти извадя някоя дебела книга и да цитирам, та да видим кое било модерно?

  25. #1450
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303

    яко
    и моята майка е икономист ама аз не разбирам от икономика
    ирония а ?

    А моята баба която е хранена с ашладисани круши и череши сигурно крие под блузата си трета ръка
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си