.
Затворена тема
Страница 65 от 73 ПървиПърви ... 1555616263646566676869 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 601 до 1 625 от общо 1803
  1. #1601
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    ами и аз мисля , че съм си създала добър режим който не ме натоварва
    преди година свалих около 8 кг и до ден днешен не съм ги качила да чукна на дърво
    важно е да ядеш поне 4 пъти за да не освирепяваш
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  2. #1602
    Цитирай Първоначално написано от TheCinderella
    Аз съм на 90 дневната, вчера ми беше първия воден ден и премина успешно.В началото на диетата бях 55 кг, а сега съм 51.5, искам да стана 48-49.
    Ходя на фитнес 3-4 пъти седмично, като цяло отслабвам бавно, но може би така е по-добре и за самия организъм.
    По - добре бавно и трайно, отколкото обратно.

  3. #1603
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    спортувате ли??!
    Аз тичам 3-4 понякога 5 пъти в седмицата следобяд към 4-5 часа за по половин час и всеки ден у нас скачам 15 минути на въже. Чувствам се добре и мисля, че има някъкъв ефект, но аз и се опитвам да спазвам режим. Например днес аз съм 1 смяна и съм изяла за закуска 2 препечени филийки с краве масло, за обяд 2 яйца и малко салата от зеле, после една ябълка и сега за вечеря мисля да изям само едно яйце нищо друго.
    Peace & Love

  4. #1604
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Днеска е успешен ден. На обяд ядох салата от краставици и 2 парчета сирене,а сега на вечеря 1 голямо парче сирене на микровълнова и 1 пържен картоф(зеленчук ) Утре майка ми леща ще направи да ям.

  5. #1605
    Zdrastii,na vsichki tuk :P Az reshih da po4na 5 dnevnata dieta ,zashtoto imam nujda da otslabna ... dnes mi e purvi den i svalih 500 gr haha taa iskam da pitam tezi zelen4uci ot vtoriq den sorovi li trqbva da sa ? .... i ako znaete druga po-dobra dieta preporu4aite

    Eto snim4ica ama ne se strqskaite http://prikachi.com/images.php?files/1428778h.jpg
    Mersiiii :P
    My dream is to fly,
    over the rainbow
    so high...

  6. #1606
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Ще си задам безумно тъпия въпрос, дано ме извините. ;D
    Станала съм МНОГО килограми... Към 58-9. НЕ искам да спазвам диети, не искам и хранителни режими. Мога, но просто се втелясвам прекалено много – психиката ми е много лабава и се вманиачавам доста. Не искам да изключвам боклуци, калорични храни и т.н. Просто може да ми кажете някакви съвети как да сваля поне 2-3-4 кг... Правя си упражненията всеки ден, два пъти ходя на фитнес, ама... Може да ми кажете до какъв брой и количество да намаля боклуците на ден, че да има някакъв ефект; кога какво да ям.
    Чувствам се УЖАСНО.

  7. #1607
    Цитирай Първоначално написано от BlackKeys
    От изкачването на стълби горят ли се мазнини?
    Аз тъкмо смятах да почвам да тичам и то времето стана ужасно.


    И може ли да ми препоръчате някакво кардио или тае бо каквото му се вика.
    Аз правих някакво Pump It Up, ама започва да ми омръзва...

  8. #1608
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Ами така е защото тичаш от едната в другата крайност.
    Твърде много се паникиосваш като ти кажат примерно мн си слаба напълнеи ще станеш анорексичка и ти почна да се тъпчиш.
    Не бива така 1 си затлачваш стомаха 2 е шок за организма .
    Яж си всичко но яж по малко .
    Като искаш да ядеш шоколади и снаксове и фъстъци и тн просто ги яж през по големи интервали .
    Пример :
    закуска-- 2 филии с нещо си
    след 1-2 часа пак хапни нещо , но ноне след 2 часа !!
    Обяд--хапни си манджа някаква или каквото си решила с 1 филия хляб не повече . Хапни за десерт нещо .
    след 2-3 часа си направи следобедна закуска но пак да е 1 нещо а не хиляда както правиш сега
    Вечеряи си и приключи с яденето .
    Стомаха на човек поема около 200 гр . не го претъпкваи на едно ядене с по 300-400 гр .
    Ако искаш ме послушай ако не искаш недеи .
    Аз давам съвет
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  9. #1609
    Цитирай Първоначално написано от BlackKeys
    Цитирай Първоначално написано от BlackKeys
    От изкачването на стълби горят ли се мазнини?
    Аз тъкмо смятах да почвам да тичам и то времето стана ужасно.


    И може ли да ми препоръчате някакво кардио или тае бо каквото му се вика.
    Аз правих някакво Pump It Up, ама започва да ми омръзва...
    Изтегли си тае бо на Били Бланкс.
    Изкачването на стълби развива мускулите на прасеца, аз много време се качвах и с'я там е стегнато, но съжалявам, защото имам прасец. Не голям, но 33-34 обиколка. :Д

  10. #1610
    аз пък вече не знам
    47-ми ден ми е от 90-дневната, а онзи ден бях 53
    свалила съм само 2 кг
    е, вярно, сантиметрите са повече, а и много хора ми казват, че изглеждам по-слаба...
    обаче няк'во.. що не свалям баси..
    като препрочетох диетата пишеше, че свалянето може да спре в 1 момент, и да свалиш 5 кг наведнъж после.. дано

  11. #1611
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Ще си задам безумно тъпия въпрос, дано ме извините. ;D
    Станала съм МНОГО килограми... Към 58-9. НЕ искам да спазвам диети, не искам и хранителни режими. Мога, но просто се втелясвам прекалено много – психиката ми е много лабава и се вманиачавам доста. Не искам да изключвам боклуци, калорични храни и т.н. Просто може да ми кажете някакви съвети как да сваля поне 2-3-4 кг... Правя си упражненията всеки ден, два пъти ходя на фитнес, ама... Може да ми кажете до какъв брой и количество да намаля боклуците на ден, че да има някакъв ефект; кога какво да ям.
    Чувствам се УЖАСНО.
    Maцка, не искам да се заяждам с тебе, но само мога да кажа, 4е много трябва да съжелява6, 4е си ка4ила килограми.Все пак до скоро злорадства6е и казва6е, 4е сме тъпи, тъй като се ограни4аваме, а сега и ти стигна до момента, в който трябва да се ограни4ава6!Е - по твоята логика, сега и ти си тъпата, а не само ние...

  12. #1612
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Цитирай Първоначално написано от foreverr
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Ще си задам безумно тъпия въпрос, дано ме извините. ;D
    Станала съм МНОГО килограми... Към 58-9. НЕ искам да спазвам диети, не искам и хранителни режими. Мога, но просто се втелясвам прекалено много – психиката ми е много лабава и се вманиачавам доста. Не искам да изключвам боклуци, калорични храни и т.н. Просто може да ми кажете някакви съвети как да сваля поне 2-3-4 кг... Правя си упражненията всеки ден, два пъти ходя на фитнес, ама... Може да ми кажете до какъв брой и количество да намаля боклуците на ден, че да има някакъв ефект; кога какво да ям.
    Чувствам се УЖАСНО.
    Maцка, не искам да се заяждам с тебе, но само мога да кажа, 4е много трябва да съжелява6, 4е си ка4ила килограми.Все пак до скоро злорадства6е и казва6е, 4е сме тъпи, тъй като се ограни4аваме, а сега и ти стигна до момента, в който трябва да се ограни4ава6!Е - по твоята логика, сега и ти си тъпата, а не само ние...
    Мила, аз 4 месеца се ограничавах и сега точно заради това качих? Като не знаеш, не говори.
    Хекс, не ям, защото някой ми е казал, че съм слаба, просто ми се яде. :д Ще се опитам да послушам съветите ти, дано успея.

  13. #1613
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от vanilievisez
    аз пък вече не знам
    47-ми ден ми е от 90-дневната, а онзи ден бях 53
    свалила съм само 2 кг
    е, вярно, сантиметрите са повече, а и много хора ми казват, че изглеждам по-слаба...
    обаче няк'во.. що не свалям баси..
    като препрочетох диетата пишеше, че свалянето може да спре в 1 момент, и да свалиш 5 кг наведнъж после.. дано
    Wow 47-ми ден Браво!!!Кг.не са толкова важни,по-важно е как изглеждаш,а щом хората ти казват,че има разлика-супер,аз искам см.да махам,а не кг.
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  14. #1614
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Цитирай Първоначално написано от foreverr
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Ще си задам безумно тъпия въпрос, дано ме извините. ;D
    Станала съм МНОГО килограми... Към 58-9. НЕ искам да спазвам диети, не искам и хранителни режими. Мога, но просто се втелясвам прекалено много – психиката ми е много лабава и се вманиачавам доста. Не искам да изключвам боклуци, калорични храни и т.н. Просто може да ми кажете някакви съвети как да сваля поне 2-3-4 кг... Правя си упражненията всеки ден, два пъти ходя на фитнес, ама... Може да ми кажете до какъв брой и количество да намаля боклуците на ден, че да има някакъв ефект; кога какво да ям.
    Чувствам се УЖАСНО.
    Maцка, не искам да се заяждам с тебе, но само мога да кажа, 4е много трябва да съжелява6, 4е си ка4ила килограми.Все пак до скоро злорадства6е и казва6е, 4е сме тъпи, тъй като се ограни4аваме, а сега и ти стигна до момента, в който трябва да се ограни4ава6!Е - по твоята логика, сега и ти си тъпата, а не само ние...
    Мила, аз 4 месеца се ограничавах и сега точно заради това качих? Като не знаеш, не говори.
    Хекс, не ям, защото някой ми е казал, че съм слаба, просто ми се яде.
    :д Ще се опитам да послушам съветите ти, дано успея.
    Според мен си ка4ила, защото след ограни4аването си запо4нала изведнъж да яде6 многои вси4ко, а то не трябва така.След ограни4аване или диети 4овек трябва малко по малко да запо4ва да яде калори4ни не6та.А другуч вариант е да свикне6 да яде6 здравословно- аз от ве4е може би 1-2 години свикнах да ям здравословно и много рядко си позволявам калори4ни не6та и поне не ка4вам килограми

  15. #1615
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Ще си задам безумно тъпия въпрос, дано ме извините. ;D
    Станала съм МНОГО килограми... Към 58-9. НЕ искам да спазвам диети, не искам и хранителни режими. Мога, но просто се втелясвам прекалено много – психиката ми е много лабава и се вманиачавам доста. Не искам да изключвам боклуци, калорични храни и т.н. Просто може да ми кажете някакви съвети как да сваля поне 2-3-4 кг... Правя си упражненията всеки ден, два пъти ходя на фитнес, ама... Може да ми кажете до какъв брой и количество да намаля боклуците на ден, че да има някакъв ефект; кога какво да ям.
    Чувствам се УЖАСНО.
    Maцка, не искам да се заяждам с тебе, но само мога да кажа, 4е много трябва да съжелява6, 4е си ка4ила килограми.Все пак до скоро злорадства6е и казва6е, 4е сме тъпи, тъй като се ограни4аваме, а сега и ти стигна до момента, в който трябва да се ограни4ава6!Е - по твоята логика, сега и ти си тъпата, а не само ние...

  16. #1616
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    Аз знес станах с нагласата,че отказвам сладкото.Незнам как ще стане,но аз само сладко ям..и се чудя що не отслабвам много много.Дразя се,че на кг не мърдам,а пък по дрехите си личи,че съм отслабнала.

    Вчера на фитнеса,две жени си говореха,че от фитнеса не се отслабвало.Така ли е?Много обезкураажаващо звучи.
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  17. #1617
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    Аз знес станах с нагласата,че отказвам сладкото.Незнам как ще стане,но аз само сладко ям..и се чудя що не отслабвам много много.Дразя се,че на кг не мърдам,а пък по дрехите си личи,че съм отслабнала.

    Вчера на фитнеса,две жени си говореха,че от фитнеса не се отслабвало.Така ли е?Много обезкураажаващо звучи.
    Така е,от фитнес не се отслабва,а само се стяга тялото

  18. #1618
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    Аз знес станах с нагласата,че отказвам сладкото.Незнам как ще стане,но аз само сладко ям..и се чудя що не отслабвам много много.Дразя се,че на кг не мърдам,а пък по дрехите си личи,че съм отслабнала.

    Вчера на фитнеса,две жени си говореха,че от фитнеса не се отслабвало.Така ли е?Много обезкураажаващо звучи.
    пазиш ли диета ?Режим ?
    Щом дрехите ти хлопат постигаш резултат ти на кила не мърдаш защото гориш мазнини а същевременно трупаш мускули
    Което е по добре от това да си 50 кила развисена като може да си 54 кила стегната мадама :P
    Или там колкото си според ръста си
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  19. #1619
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    PinkFloydSound защо не се опиташ да върнеш стария си режим на хранене , но без да се вманиячаваш тооолкова.
    Просто си яж нормално на основните хранения пък , ако между тях ти се прияде нещо сладко хапни малко.
    To infinity and beyond.

  20. #1620
    PinkFloydSound не се заяждам или нещо такова напротив харесвам хора с апетит,които не се ограничават,но като гледам твоето ядене в темата за дневното меню на повечето от нас такова количество храна ще стигне за 2-3 дни,щом искаш да намалиш кг е добре например да ограничиш яденето и на ден да приемаш половината количество от нещата които ядеш в момента можеш и да започнеш нещо като хранителен режим-не ти говоря за строга диета,ами например да си направиш нещо като разделно хранене + плюс разходки и упражнения и за 0 време ще си във форма

  21. #1621

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    in Da musiC
    Мнения
    84
    Здравейте! И аз се вкючвам в тази тема. Днес ми е първия ден от 90 дневната диета.. закусих с 2 портокала кам 9 часа , обядвах шопска салатка с мноогоо сиренце към 1 часа... и така дано да издържа до края на деня..
    Имам няколко въпроса:
    1. За вечеря задължително ли е да ям половината от обяда ? Защото мисля да ям риба тон със краставици или пък 2 3 сварени яйца със салата от домати и краставици, или пък кисело мляко?
    2.Мога ли да смесвам маслини с белтъчния и бобовия ден?
    3.И последен въпрос- мога ли да смесвам кис.мляко с мюсли,обес.ядки и овес.трици?
    Благодаря
    [
    Relight My Fire, Your Love Is My Only Desire... Relight My Fire,Cuz I Need Your LoVe!!!!!!

  22. #1622
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    Аз знес станах с нагласата,че отказвам сладкото.Незнам как ще стане,но аз само сладко ям..и се чудя що не отслабвам много много.Дразя се,че на кг не мърдам,а пък по дрехите си личи,че съм отслабнала.

    Вчера на фитнеса,две жени си говореха,че от фитнеса не се отслабвало.Така ли е?Много обезкураажаващо звучи.
    Така е,от фитнес не се отслабва,а само се стяга тялото
    Зависи какви упражнения правиш.От кардио няма как да не отслабваш ако го правиш често и интензивно.


    [b]PinkFloydSound колко кг си била преди ?
    Чак пък да се чувстваш ужасно.. Не са толкова мн кг.А и ти както си 170 висока е напълно нормално според ръстта ти.Иначе си увеличила кг. защото си качила мускулна маса от фитнеса)) спокс. :P

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  23. #1623
    Сушеният кокос много ли е калоричен?

  24. #1624
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от BlackKeys
    Сушеният кокос много ли е калоричен?
    И аз тва се чудя,всеки ден ям-страшно е вкусен
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  25. #1625
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Обикновено сушените плодове съдържат доста повече захар ,от пресните.
    To infinity and beyond.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си