.
Затворена тема
Страница 15 от 73 ПървиПърви ... 51112131415161718192565 ... ПоследнаПърви
Резултати от 351 до 375 от общо 1803
  1. #351
    не знам но аз не мога да пазя диета освен ако наистина ми превърте шайбата... мисля да се откажа и ще я отложа за февроари-март ето ме и мен...


    file:///C:/Documents%20and%20Settings/User/My%20Documents/My%20Pictures/Picture/Picture%20397.jpg

    и на всички ви пожелавам успех с диетите

  2. #352
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    ^Качи я някъде,за да успеем да я видим
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  3. #353
    Здравейте на всички. Прегледах набързо темата и виждам, че сте сериозни, искам да ви помоля да ми препоръчате някаква по лека диета. Искам да кажа с по малко храненета, защото когато съм на училище си губя целия ден. Имам нужда да сваля от 10 до 15 килограма. Преди 2 години бях доооста пълна и едно лято за месец свалих доста но това лято което мина си възвърнах почти всичко. Благодаря ви предварително

  4. #354
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Според мен 90-дневната е най-добрата,казвам го от личен опит
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  5. #355
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Според мен 90-дневната е най-добрата,казвам го от личен опит
    Прегледах я, но още като видях първия ден се отказах . Излизам в 12 от вкъщи и след училище отивам на кафе и в 10 се пребирам. Затова помолих за по лека диета

  6. #356
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    А аз днес съм много зле,сутринта бях добре,и ходих на практика пак бях добре,и по едно време ми стана лошо пребледнях,подкосиха ми се краката,на ръцето от вътрешна страна вените взеха да ми се поддуват и ръцете отвътре ми станаха сини,и изведнъж ми паднаха всички сили,краката ми отмаляха нямах сили да стоя права,добре че госпожата ни пусна с една приятелка,та да се пребирам,иначе щях да припадна някъде,та искам да питам на някой случвало ли му се е и кво може да ми има,трябва ли да си направя изследвания,питам щото нали до вчера бях на диета по време на диетата се чувствах добре и ето днес вече не съм и ми стана лошо?!Сега нз кво да правя хапнах малко шоколад уж г/д съм добре като се пребрах,ама се чудя дали да ида на лекар в понеделник и да ми пуснат изследвания кръвни,да видя кво ми е?!

  7. #357
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    За да си по-спокойна е най-добре да си направиш изследвания,може да си вземеш някакви витамини да пиеш.На мен често ми се случва нещо подобно,но аз имам ниско кръвно-затова всеки ден ям шоколад
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  8. #358
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    ми аз пия Респивакс за подсилване на имунната с-ма,щото често боледувам,ама забелязах че и миналата вечер като отидох до тоалетната преди да си легна и неочаквано си погледнах ръцете и пак ми бяха сини и вените ми личаха много,на сутринта ми нямаше нищо,ама тогава не ми беше лошо както днес,а просто вените ми изпъкнаха и личаха бая по принцип и аз съм с ниско кръвно,ама такъв случай като днескашния ми се случва за първи път

  9. #359
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    МОМИЧЕТА, КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯ, ЧЕ ДА СПРА ДА СЕ ТЪПЧА, МОЛЯ ВИ!!!
    Не мога, не мога, НЕ МОГА да спра да се тъпча, само тая вечер похарчих към 10-15 лева САМО за вафли, солети и ей такива боклуци. Аз съм СВИНЯ, не мога да се гледам.

  10. #360
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    МОМИЧЕТА, КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯ, ЧЕ ДА СПРА ДА СЕ ТЪПЧА, МОЛЯ ВИ!!!
    Не мога, не мога, НЕ МОГА да спра да се тъпча, само тая вечер похарчих към 10-15 лева САМО за вафли, солети и ей такива боклуци. Аз съм СВИНЯ, не мога да се гледам.
    ВОЛЯ,ВОЛЯ,ВОЛЯ БЕ МОМИЧЕ,КАЗВАШ СИ КРАЙ И КРАЙ НЕ Е ТОЛКОВА ТРУДНО,аз като кажа край на нещо и така и става,като ми се преяде ям ама с умерени граници,ям сладко 1 път в седмицата и то съвсем малко ако съм на диета ти говоря,иначе ако не съм ям по 2-3 пъти

  11. #361
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    МОМИЧЕТА, КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯ, ЧЕ ДА СПРА ДА СЕ ТЪПЧА, МОЛЯ ВИ!!!
    Не мога, не мога, НЕ МОГА да спра да се тъпча, само тая вечер похарчих към 10-15 лева САМО за вафли, солети и ей такива боклуци. Аз съм СВИНЯ, не мога да се гледам.
    ВОЛЯ,ВОЛЯ,ВОЛЯ БЕ МОМИЧЕ,КАЗВАШ СИ КРАЙ И КРАЙ НЕ Е ТОЛКОВА ТРУДНО,аз като кажа край на нещо и така и става,като ми се преяде ям ама с умерени граници,ям сладко 1 път в седмицата и то съвсем малко ако съм на диета ти говоря,иначе ако не съм ям по 2-3 пъти
    Воля, воля, ама три месеца минаха вече... Тя волята малко по малко си заминава, а изкушенията се трупат ли трупат. Ужас. Сега съм наотворила хиляди прозорци със снимки на слаби момичета, дано ми помогнат.
    По твоя проблем – диетата, която спазваш, съдържа твъъъърде нищожна храна. Аз ти предлагам да идеш на доктор възможно най-скоро и да я спреш, че хич не ти се отразява добре.

  12. #362
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    ...
    Като чета обяснението ти, ми се струва, че рязко ти е паднало кръвното. Няма да ти навреди да си направиш изследвания. Имаш ли 18? Ако да, по принцип всяка година трябва да ти се правят изследвания, които включват и кръвни. Но дори и да нямаш, личната лекарка пак може да ти пусне изследвания за хемоглобин и там за каквото друго прецени.

  13. #363
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    МОМИЧЕТА, КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯ, ЧЕ ДА СПРА ДА СЕ ТЪПЧА, МОЛЯ ВИ!!!
    Не мога, не мога, НЕ МОГА да спра да се тъпча, само тая вечер похарчих към 10-15 лева САМО за вафли, солети и ей такива боклуци. Аз съм СВИНЯ, не мога да се гледам.
    ВОЛЯ,ВОЛЯ,ВОЛЯ БЕ МОМИЧЕ,КАЗВАШ СИ КРАЙ И КРАЙ НЕ Е ТОЛКОВА ТРУДНО,аз като кажа край на нещо и така и става,като ми се преяде ям ама с умерени граници,ям сладко 1 път в седмицата и то съвсем малко ако съм на диета ти говоря,иначе ако не съм ям по 2-3 пъти
    Воля, воля, ама три месеца минаха вече... Тя волята малко по малко си заминава, а изкушенията се трупат ли трупат. Ужас. Сега съм наотворила хиляди прозорци със снимки на слаби момичета, дано ми помогнат.
    По твоя проблем – диетата, която спазваш, съдържа твъъъърде нищожна храна. Аз ти предлагам да идеш на доктор възможно най-скоро и да я спреш, че хич не ти се отразява добре.
    Нее аз вчера я спрях тя е 10 дни днес не съм на диета,и днес ми стана така лошо,ще видя тея два дена как ще съм и може и да ида в понеделник на лекар да ми пусне изследвания

  14. #364
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    ...
    Като чета обяснението ти, ми се струва, че рязко ти е паднало кръвното. Няма да ти навреди да си направиш изследвания. Имаш ли 18? Ако да, по принцип всяка година трябва да ти се правят изследвания, които включват и кръвни. Но дори и да нямаш, личната лекарка пак може да ти пусне изследвания за хемоглобин и там за каквото друго прецени.
    на 17 ще стана след 1 месец и 17 дни,и аз така си мисля че е от кръвното,но ще ида предполагам на лекар че от 1 месец се чудя дали да ида за кръвни просто така профилактично,ама май днескашния случай е знак за това да ида на изследвания

  15. #365
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Моля ви дайте ми примерни менюта.Примерно:
    Белтъчен ден:
    Обяд:*какво може да е,но не от сайта ами нещо друго*
    И то вечерята е половината...
    Бобови варива... и т.н..
    Нямам идеи.Страх ме е да не сбъркам нещо.

  16. #366
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Моля ви дайте ми примерни менюта.Примерно:
    Белтъчен ден:
    Обяд:*какво може да е,но не от сайта ами нещо друго*
    И то вечерята е половината...
    Бобови варива... и т.н..
    Нямам идеи.Страх ме е да не сбъркам нещо.
    Еми аз винаги за Белтъчния ден си правя яйца или хапвам 1-2фил.пълн.хляб със сирене или кашкавал.Малко е сухо, но пък засища.И вечер нали наполовина.
    За Бобовия ден, карам мама да направи леща или си варя някой картоф и такам.
    За Въглехидратния хапвам спагети.Или пък се случва,на същия ден да съм до по-късно на училище и хапвам някоя закуска,като гледам в нея да няма месо или белтъци.Е, естествено през останалата част от деня не си позволявам нищо кой знае какво.Най-много някой плод да изям и вечерта само 1 филийка пълн.хляб,намазана с нещо или съчетана с това,което е наготвено.И така.
    Менюто ми е малко бедно, защото до сега съм я започвала 2 пъти и съм издържала най-много по 5-6 дена.Просто винаги нещо се обърква и съм дотам. Дано съм ти помогнала.
    Big or small, lies are lies!

  17. #367
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Аз от Понеделник бях на тази диета и още съм на белтъчния ден,заради майка ми.Като се прибера-любимите ми бисквити,семки,пуканки и такива неща,но аз си правя нормално закуската и обяда,а вечерята
    Може ли примерно да ям бъркани яйца(3 яйца+малко сирене),а за вечеря 2 бъркани яйца с още по-малко сирене?
    Може ли да ям различни неща:
    Яйца за обяд и сирене за вечеря?

  18. #368
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Може да ядеш 3 бъркани яйца със сирене за обяд и наполовина за вечеря.Може също и обяда и вечерята да са различни, но е много по-желателно да са еднакви.Аз досега не съм ги мешала.
    Big or small, lies are lies!

  19. #369
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Мерси vagarious....Дано от Понеделник да я започна и толкова....На мен винаги ми е проблем в началото,а щом я почна край....

  20. #370
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Е, успех тогава. И аз я започвам, но от утре.Какво ли не опитвах..и нищо, докато при нея за колкото и малко дни да съм я спазвала(и то не изрядно), свалих някое "кило".
    Big or small, lies are lies!

  21. #371
    Не искам да ставам нахална, но моля ви препоръчайте ми някаква диета, имам спешна нужда . @titinkaa мисля че кръвното ти е спаднало ;s

  22. #372
    PinkFloydSound винаги съм ти се възхищавала за начина по който се храниш, за това как приготвяш сама храната си с труд.. и сега като чета това, което пишеш.. направо ме уби..





    но в крайна сметка една душа си имаш, глези я понякога..
    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  23. #373
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Аз напускам тази тема Мразя се!!!След днешните ми прегрешения с бири и шоколади,стигнах до извода,че ограниченията не са за мен Успех!...Колко драматично само
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  24. #374
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    ^_^

  25. #375
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Аз напускам тази тема Мразя се!!!След днешните ми прегрешения с бири и шоколади,стигнах до извода,че ограниченията не са за мен Успех!...Колко драматично само
    Ако имаш воля и желание, повярвай ми че ще се ограничаваш и от бира, и от шоколад.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си