.
Затворена тема
Страница 46 от 73 ПървиПърви ... 3642434445464748495056 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 126 до 1 150 от общо 1803
  1. #1126
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Аз пък друго установих преди малко,тъй като днес ми е първи ден от диетата на Боряна,осъзнах че не е лесно на две млека цял ден,и до преди малко я спазвах,но ето че размислих и сега ис хапнах един бейкрилс,пък квото ще да става.Смятам да не си изтощавам организма с тая диета,пък и другата седмица имам рожден ден и ще си хапна добре.Решила съм след като мине прочутия ден да стана по сериозна и да се огранича,така че съм решила до другата сряда да си ям квото искам и квото душа поиска,а от четвъртък да почна ограничение.Вече 2 пъти ям краставици и вече ми харесват,що годе ги бива,имат вкус,и ще си наблегна на тях и на плодовете и всички протеинови храни,така ще отслабна при всички положения,знам го от опит,щото така свалих преди 2г. 13кг

  2. #1127
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    аз пък почвам да спортувам
    ще си се храня малко и повечко спорт и ще си се потдържам надявам се
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  3. #1128
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    И аз се намесвам чак пък перфектното тяло едва ли , но и аз много си го харесвам! Аз и сега се храня по същия начин,обаче не закусвам чай и ябълка, а чай и след 1 час кисело мляко, ям също на ден поне по един грейпфрут и моркови и да не забравям водата вече ми е писнало да се наливам всеки ден и постоянно да ми се ходи до тоалетна ....може би трябва да смъкна 3-4 кг, но от определени места, а няма как да стане освен със спорт ... Успех на всички с диетите и задължително ВОЛЯ
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  4. #1129
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от tonitta
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Аз пък друго установих преди малко,тъй като днес ми е първи ден от диетата на Боряна,осъзнах че не е лесно на две млека цял ден,и до преди малко я спазвах,но ето че размислих и сега ис хапнах един бейкрилс,пък квото ще да става.Смятам да не си изтощавам организма с тая диета,пък и другата седмица имам рожден ден и ще си хапна добре.Решила съм след като мине прочутия ден да стана по сериозна и да се огранича,така че съм решила до другата сряда да си ям квото искам и квото душа поиска,а от четвъртък да почна ограничение.Вече 2 пъти ям краставици и вече ми харесват,що годе ги бива,имат вкус,и ще си наблегна на тях и на плодовете и всички протеинови храни,така ще отслабна при всички положения,знам го от опит,щото така свалих преди 2г. 13кг
    защо точно бейкролс??? по- добре да си беше намазала филия пълнозърнест хляб с шунка, сиренце..
    нз просто награбих квото ми падне

  5. #1130
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Аз пък друго установих преди малко,тъй като днес ми е първи ден от диетата на Боряна,осъзнах че не е лесно на две млека цял ден,и до преди малко я спазвах,но ето че размислих и сега ис хапнах един бейкрилс,пък квото ще да става.Смятам да не си изтощавам организма с тая диета,пък и другата седмица имам рожден ден и ще си хапна добре.Решила съм след като мине прочутия ден да стана по сериозна и да се огранича,така че съм решила до другата сряда да си ям квото искам и квото душа поиска,а от четвъртък да почна ограничение.Вече 2 пъти ям краставици и вече ми харесват,що годе ги бива,имат вкус,и ще си наблегна на тях и на плодовете и всички протеинови храни,така ще отслабна при всички положения,знам го от опит,щото така свалих преди 2г. 13кг
    браво краставиците съдържат 99% вода
    Peace & Love

  6. #1131
    Не си преебавайте така организма с диети МОЛЯ ВИ! Днес може да сте 80кг утре ще станете 40 като мен и ще се чудите как да си потдържате живота. Всеки път си казвате мога още 1 килограм да сваля, айде и още един...Хранете се здравословно и огаждайте на организма си от време на време. Никой не е казал, че шоколада е забранен. Той ви дава енергия и ви прави щастливи, а от там изглеждате и красиви. Яжте просто от всичко, но по малко и нека бъде по равни порции, а не само сладко или само солено. Аз лично свалих 6 килограма и станах 40 от ядене на шоколад, пиене на кола и сок от грейпфрут и седене пред компютъра, понеже нямах сила да мърдам където и да е и гаджето трябваше да идва до нас, за да се виждаме.
    Глезете организма си-яжте полезни неща (месо,риба,цитрусови плодове,зеленчуци...), но и яжте и вредни от време на време, че да не отвикне организма ептен без тях и накрая като тръгнете да ги ядете да ви се лепнат веднага на коремчето и бедрата...
    Kun min

  7. #1132
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    При мен става нещо странно хахаха до преди 1 седмица може би бях 58-9кг.преди няколко дни се притеглих и бях 56,а днес кантара показва че съм 54 кг. абсолютно верен си е,но аз ям много,а и външно не ми личи изобщо да съм свалила тези кг.
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  8. #1133
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    При мен става нещо странно хахаха до преди 1 седмица може би бях 58-9кг.преди няколко дни се притеглих и бях 56,а днес кантара показва че съм 54 кг. абсолютно верен си е,но аз ям много,а и външно не ми личи изобщо да съм свалила тези кг.
    По еднакво време ли си се теглила?

  9. #1134
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441
    Здравейте, момичета. Тъй като вече съм първа смяна и минах на по-здравословен режим мисля всеки ден да даи правя вкъщи сандвич от 2 филийки ръжен хляб и шунка(Никал джуниър ахах) и кашкавал. Подходящо ли е за старт на деня и въобще? Като се има предвид, че всяка сутрин(без събота и неделя) ще закусвам със сандвич. Имате ли други идеи за здравословна, домашнонаправена закуска (като изключим плодовете, които не ме засищат и след има няма 30 мин пак съм гладна) ?

  10. #1135
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    При мен става нещо странно хахаха до преди 1 седмица може би бях 58-9кг.преди няколко дни се притеглих и бях 56,а днес кантара показва че съм 54 кг. абсолютно верен си е,но аз ям много,а и външно не ми личи изобщо да съм свалила тези кг.
    Щом като не си личи че си ги свалила значи не си.А и щом и като ядеш няма как да си ги свалила.Ако ти е било дошло (като ти дойде организна се пълни с вода и тежиш повече) и акто ти е било дошло си тежала повече и като ти е свършило или след тва по малко.Друго обяснение е, че си пила мн вода, или че просто кантара не е верен.А последния вариант за който се сещам е да си била пила мн вода и да не си свалила 4, а 2 килограма или и аз нз вече обърках се...

  11. #1136
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Еми не,нито съм била в цикъл скоро нито съм пила вода,кантара ми е верен,може пък да има някаква видима разлика,но аз не забелязвам,защото винаги искам още и още
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  12. #1137
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    На мен първия ми ден мина добре. Сутринта изядох един банан, като се прибрах от училище 2 бъркани яйца със сирене и зелена слата; хляб, на вечеря само с едно яйце и салата и ябълка.
    Надявам се поне 2 седмици да я издържа и да я спазвам стриктно.
    Утре класната има рожден ден обаче ии ще й носим торта... Надявам се да устоя, ако не - ще хапна малко...за нейно здраве..

  13. #1138
    УСПЯХ! Днес ми беше водният ден и нищичко не съм хапнала юху
    Добре де скапана съм и умирам за сън (ама то едва ли е от това) и след малко си лягам, че да не взема да се изкуша по никое време. Утре ми е белтъчен и ме чака голямо ядене Няма да се наплюсквам много де,ама все пак......

    Иначе на килограми не съм мръднала по-надолу от това,което бях свалила, но иначе всичките ми дънки са толкова широки, че чак ми е неудобно да ходя, защото приличам на някаква торба нямам търпение да си купя дънки!

  14. #1139
    Цитирай Първоначално написано от cherrypezz
    УСПЯХ! Днес ми беше водният ден и нищичко не съм хапнала юху
    Добре де скапана съм и умирам за сън (ама то едва ли е от това) и след малко си лягам, че да не взема да се изкуша по никое време. Утре ми е белтъчен и ме чака голямо ядене Няма да се наплюсквам много де,ама все пак......

    Иначе на килограми не съм мръднала по-надолу от това,което бях свалила, но иначе всичките ми дънки са толкова широки, че чак ми е неудобно да ходя, защото приличам на някаква торба нямам търпение да си купя дънки!

  15. #1140

  16. #1141
    Покрай всичките теми за здравословно хранене и аз се амбицирах ако не да почвам диета то поне да ограничавам сладкото, тестеното и газираното. Иначе що се отнася до самия режим на хранене....ами ужасен е...всъщност откакто минах първа смяна денят ми протича така:

    6.30 часа - 2-3 лъжици мед
    7 - 14 часа - 1,5л вода и евентуално някакъв плод (яденето на мед и пиенето на вода са ми абсолютен навик)
    15 часа - обяд (който се случва едва през половината дни от седмицата)
    20.00 - вечеря

    Получава се,че ям 2 пъти на ден (и то не винаги) в малко неподходящо време (късно), но тва е положението. Просто до обяд никой не може да ме убеди да ям нещо различно от мед,плод или зеленчук.... и така. Иначе от днес спрях хляба (а си умирам за него и ядях поне по 3 филии на ден) и сладкото го ограничавам,защото не мога съвсем без него.... и ще видя какво ще се получи. Сега като е сухо вървя по поне 5-6 км, а като се стопли ще почна пак да тичам в южния или Борисовата. А и от време на време посещавам фитнеса, и от тази седмица смятам да си взема карта за по 3 посещения на седмица.

  17. #1142
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Какво е по-добре да се яде през Белтъчения ден-бъркани яйца със сирене,сирене на микровълнова или кисело мляко?Може ли ако ям сирене или кисело мляко за обяд,за вечеря да ям снежанка?

  18. #1143

  19. #1144
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Какво е по-добре да се яде през Белтъчения ден-бъркани яйца със сирене,сирене на микровълнова или кисело мляко?Може ли ако ям сирене или кисело мляко за обяд,за вечеря да ям снежанка?
    по-добре яж бъркани яйца със сирене,щото ще те наяде добре

  20. #1145
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Какво е по-добре да се яде през Белтъчения ден-бъркани яйца със сирене,сирене на микровълнова или кисело мляко?Може ли ако ям сирене или кисело мляко за обяд,за вечеря да ям снежанка?
    по-добре яж бъркани яйца със сирене,щото ще те наяде добре
    Да, определено. На мен наобяд даже ми стана тежко от 2...
    В момента не изпитвам абсолютно никакъв глад. Трудно ми е само в училище, защото коремът ми къркори и е ужасно..

  21. #1146
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Какво е по-добре да се яде през Белтъчения ден-бъркани яйца със сирене,сирене на микровълнова или кисело мляко?Може ли ако ям сирене или кисело мляко за обяд,за вечеря да ям снежанка?
    по-добре яж бъркани яйца със сирене,щото ще те наяде добре
    точно се сетих,че от тях повръщам.Човек няма и 1 път,в който да не съм повърнала или да не ми е станало лошо от яйца :X

  22. #1147
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Какво е по-добре да се яде през Белтъчения ден-бъркани яйца със сирене,сирене на микровълнова или кисело мляко?Може ли ако ям сирене или кисело мляко за обяд,за вечеря да ям снежанка?
    по-добре яж бъркани яйца със сирене,щото ще те наяде добре
    Да, определено. На мен наобяд даже ми стана тежко от 2...
    В момента не изпитвам абсолютно никакъв глад. Трудно ми е само в училище, защото коремът ми къркори и е ужасно..
    оо...и на мен ми къркори ама хубаво,че никой не чува

  23. #1148
    Нека и аз да се похваля. Днес си купих дънки.. около 2 номера по- малки. Не е кой знае какво, но аз си се радвам. Иначе май успях най- после да ги затвърдя тези 4 килограма, които съм смъкнала..

  24. #1149
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    блазя ти.. а аз след като смъкнах 2 кг бях на рожден ден.. бабата на едно детенце беше направила пита и аз ядах стршно много и си върнах 2та кг и сега съм 59 кг пак много ви е криво много съм ядосана и започвам пак ограничения аа уикенда съм на пазар за пантабони че всичко ми е голямо и трябва да смъкна 2 кг до тогава.. незнам какк ужас плаче ми се

  25. #1150
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    изготвих си меню от утре до събота или неделя

    закуска
    съвсем малко мюсли с прясно мляко 1%

    обяд
    1 ябълка с 1/2 кофичка активия от 0.5%

    вечеря
    2 ябълки с 1/2 кофичка активия от 0.5%


    Това ще ми е за 4-5-6 дни.. зависи докаго стана 57 кг.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си