.
Затворена тема
Страница 49 от 73 ПървиПърви ... 3945464748495051525359 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 201 до 1 225 от общо 1803
  1. #1201
    Цитирай Първоначално написано от vampireee
    ами 62 съм искам да стана около 55


    едит: от тичането отслабва ли се или се стяга тялото
    За стягане не съм сигурна, но със сигурност се отслабва.

  2. #1202
    това ми трябва

  3. #1203
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    1ден от 90-дневната диета
    +1! Като за първи ден мина много хубаво! Сутринта баничките ме съблазняваха, но успях да се стърпя! За закуска изядох 1 ябълка! За обяд сирене и 2 филии пълнозърнест хляб, а за вечеря 1/2 обяд! Стискайте палци! Имам за сваляне около 11 кг.

  4. #1204
    1ви ден, т.е. белтъчен яж и яйца

  5. #1205
    Цитирай Първоначално написано от vampireee
    ами 62 съм искам да стана около 55


    едит: от тичането отслабва ли се или се стяга тялото
    При бавно тичане и двете.
    You laugh and the world laughs with you, you weep and you weep alone....

  6. #1206
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Днес ми беше въглехидаретн и имам чувството, че малко прекалих, ама... Все си повтарям, че колкото и да е, пак е по - добре от иначе редовният ми начин на хранене...
    А не знам, ама коремът ми е подут ПОСТОЯННО ! Възможно ли е да е, защото трябва да ми идва ?

  7. #1207
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    Днес ми беше въглехидаретн и имам чувството, че малко прекалих, ама... Все си повтарям, че колкото и да е, пак е по - добре от иначе редовният ми начин на хранене...
    А не знам, ама коремът ми е подут ПОСТОЯННО ! Възможно ли е да е, защото трябва да ми идва ?
    Да, със сигурност това е причината!

  8. #1208
    Цитирай Първоначално написано от vampireee
    1ви ден, т.е. белтъчен яж и яйца
    Запазих порчията яйца за следващия белтъчен ден! Благодаря ти за предложението

  9. #1209
    Голям фен Аватара на FlowerPower
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    582
    колкото разбираш ти, толкова и аз. Затова- http://dieti.net/spisyk-hrani/
    http://bglog.net/Zdrave/24592
    http://zdraveya.com/forum/viewtopic....4786e49b7166d6

    макар че сигурно си се натъкнала вече на тези теми :P
    Никога не казвай никога, защото ти се връща.

    Смехът е заразен. Бъди преносител!

  10. #1210
    Първият ден мина успешно. Сама си направих някакъв режим и взе,че се получи.
    Ядох фитнес(натурален)-за закуска;за обяд-печена пилешка пържола;вечеря-салата от зеле с морков,ябълка.
    А и между закуската и обяда пак една ябълка.
    Не мисля,че е много.Доста по-малко е,отколкото ям попринцип.
    Даже и на шоколад устоях,а майка тука ме подмамваше с него..
    С'я ще си дръпна някакви упражнения от замунда сигурно,макар че вече имам тука на компютъра няк'ви.
    I'm not in love this time,this night...

  11. #1211

  12. #1212
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от myugi
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    1ден от 90-дневната диета
    +1! Като за първи ден мина много хубаво! Сутринта баничките ме съблазняваха, но успях да се стърпя! За закуска изядох 1 ябълка! За обяд сирене и 2 филии пълнозърнест хляб, а за вечеря 1/2 обяд! Стискайте палци! Имам за сваляне около 11 кг.
    и аз така
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  13. #1213
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от myugi
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    1ден от 90-дневната диета
    +1! Като за първи ден мина много хубаво! Сутринта баничките ме съблазняваха, но успях да се стърпя! За закуска изядох 1 ябълка! За обяд сирене и 2 филии пълнозърнест хляб, а за вечеря 1/2 обяд! Стискайте палци! Имам за сваляне около 11 кг.
    и аз така
    и аз имам 11кг да свалям

  14. #1214
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Аз имам 3-4-5 и след рожденния ми ден обещавам,че започвам сериозно и ще карам колело,до лятото да оправя положението
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  15. #1215
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441
    Абе вие с тея вашите 'обилни' закуски как издържате?! Аз и час не бих издържала само на една ябълка..

  16. #1216
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от Sunrisee
    Абе вие с тея вашите 'обилни' закуски как издържате?! Аз и час не бих издържала само на една ябълка..
    по начало не закусвам, даже и тая ябълка ми е на зор сутрин...
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  17. #1217
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от Sunrisee
    Абе вие с тея вашите 'обилни' закуски как издържате?! Аз и час не бих издържала само на една ябълка..
    по начало не закусвам, даже и тая ябълка ми е на зор сутрин...
    Леко ти завиждам. Аз си закусвам прилично, но след няколко часа пак огладнявам и съм принудена почти винаги да ям 'боклуци'.

  18. #1218
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от tonitta
    хорааааа ако знаете колкоо съм въодушевена бях на волейбол, беше страхотно!! Бях запланявала от понеделник на диета и спорт, но ми светна крушката, че такива неща не стават "от другия понеделник", а веднага! много ми е добре, чувствам се прекрасно още първия ден. Хапнах си две огромни ябълки мутанти за закуска и преди тренировка 2 натурални шоколада ЛЗ. Да, ще си кажете, ква е таа диета с шоколад, но преди тренировка и за първи ден мисля, че ми е простена, утре няма да хапвам шоколадче а днес колко тичах, толкова не съм през целия си живот а треньора е на 22 и е симпатичен, но малко намръщен всеки ден съм на волейбол сега ще хапна едно кисело мляко от 0.1%, а за вечеря може да хапна пак ябълка, или краставичка.

    а да ви питам, киселите краставички към диетичното, или към недиетичното спадат?

    при вас как върви?
    Идвам и аз на тренировки
    Киселите краставички спокойно ги пиши подходящи за диета

  19. #1219
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    мисля че се повредих
    спортува ми се !!! нон стоп
    бягам , фитнес разходки и нз ставами нещо :P
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  20. #1220
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441
    Цитирай Първоначално написано от tonitta
    Цитирай Първоначално написано от Sunrisee
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от Sunrisee
    Абе вие с тея вашите 'обилни' закуски как издържате?! Аз и час не бих издържала само на една ябълка..
    по начало не закусвам, даже и тая ябълка ми е на зор сутрин...
    Леко ти завиждам. Аз си закусвам прилично, но след няколко часа пак огладнявам и съм принудена почти винаги да ям 'боклуци'.
    приготвяй си храна вкъщи, така винаги ще си сигурна какво ядеш и до колко е здравословно. Прави си сандвичи от пълнозърнест хляб със сипене, шунка, доматки.. Взимай си 2 ябълки и натурален шоколад.. и си готова!
    Абе тея работи ги ям вкъщи и уж за даскало щях да приготвям, а все не ми стига времето. Ама не е ли кофти, че всеки ден ще има хляб в менюто ми? Смисъл нали всички казват 'Ограничи хляба' и т.н ?

  21. #1221
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от myugi
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    1ден от 90-дневната диета
    +1! Като за първи ден мина много хубаво! Сутринта баничките ме съблазняваха, но успях да се стърпя! За закуска изядох 1 ябълка! За обяд сирене и 2 филии пълнозърнест хляб, а за вечеря 1/2 обяд! Стискайте палци! Имам за сваляне около 11 кг.
    и аз така
    и аз имам 11кг да свалям
    Надявам се да успеем!

  22. #1222
    Значи днес ми деше втория ден ядох фасул и салата за обяд. Искам да ви попитам може ли поне 2 картофени кюфтета да изяда за вечеря? Днес ми е деня за варива. А и кой ден мога да ям бейк ролс, защото нашите момичета сутринта ядоха, а аз ги гледам като......

  23. #1223
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Аз не издържах плодовия...и не само, че не го издържах, ами и ядох повече от всички дни до сега...Ядох бейк ролс, една филия с шоколад, малко сладолед ( наобяд ) и сега към 6 хапнах препечена филийка..И една чаша кола изпих.. Ужасна съм !!! Не се търпя..

  24. #1224
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    Аз не издържах плодовия...и не само, че не го издържах, ами и ядох повече от всички дни до сега...Ядох бейк ролс, една филия с шоколад, малко сладолед ( наобяд ) и сега към 6 хапнах препечена филийка..И една чаша кола изпих.. Ужасна съм !!! Не се търпя..
    не си самаааа!
    и на мен днес ми беше плодов направоооооооо..ужасно ме е срам натъпках се като свиня

  25. #1225
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Абе хора днес ми е мн гадно почти не ми се яде,сутринта като закусвах имах чувството че ще повърна квото ям,и преди малко бях на кафе и на другата маса до нас им донесоха някви дробчета на ония хора и само от миризмата ми стана лошо,от кво може да е разболявам ли се или е възможно да е от това,че съм пълна и килограмите да ми влияят зле?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си