.
Затворена тема
Страница 4 от 73 ПървиПърви 123456781454 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 1803
  1. #76
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Аве към 2-ра страница имаше няква на 13 и вие и казвате "зако искаш да отслабнеш" Ами по-добре ли да чака да стане на 15 и да е слон и да е комплексирана,само защото е била на 13???Аз също съм на 13(и половина) и к'во аз искам просто да отслабна.Разделно хранене и т'ва.Не ме упреквайте моя работа,мой организам.Не вие търпите моите подигравки,че да ме упреквате,че искам да отслабна.
    Така...най-добре е разделното хранене и него ще почна след онази диета на Бояна.Разделното хранене подобрява метаболизма и е просто перфектно.След онова гадното гладувание(бояновата диета) ще си оправя метаболизма с разделното хранене.
    БТВ:Дебеланките,който са отслабнали през пубертета(14-17) са по-склонни към анорексия,защото винаги мислят,че са пълни,заради подигравките от съучениците си.

  2. #77
    ^ нещо пак почваш да държиш тон ..

    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  3. #78
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    много съм изнервена,извинявай.Ама като помисля ако сега не отслабна какво ще стане

  4. #79
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    между другото на диета съм 4-5 ден май 4-ти ми е днес и съм свалила 1,5кг почти 2кг
    браво : ) На коя си ти?
    В момента съм на Витаминно-протеинова диета

  5. #80
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от myl0weee
    аз утре и други ден ще карам на плодове, мляко, супи и такива леки храни, за да си подготвя организма за понеделник, защото ще пазя диетата на Титинка.
    Коя моя диета ще почвяаш?

  6. #81
    Витаминно- протеиновата.

    висока съм 1.56, тежа 55-56 кг ми не се харесвам и снимки ще сложа, по принцип не ми пука от мнението на другите, правя го за себе си. Имам си причини да отслабна и ще си ги напиша на листче, за да ги нося със себе си и да ме мотивират.

    http://www.impulse.bg/photos/by/10142570/view/18545745

    http://www.impulse.bg/photos/by/10142570/view/19312508

    ами то много не се забелязва, обаче имам коремищище, което е ужасяващо просто аз от всичко си имам, де. Бузки, корем, дупе, крака..и гадните паласки! на всякъде съм страшна на живо съм по- пълна от снимките.
    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  7. #82
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от myl0weee
    Витаминно- протеиновата.

    висока съм 1.56, тежа 55-56 кг ми не се харесвам и снимки ще сложа, по принцип не ми пука от мнението на другите, правя го за себе си. Имам си причини да отслабна и ще си ги напиша на листче, за да ги нося със себе си и да ме мотивират.

    http://www.impulse.bg/photos/by/10142570/view/18545745

    http://www.impulse.bg/photos/by/10142570/view/19312508

    ами то много не се забелязва, обаче имам коремищище, което е ужасяващо просто аз от всичко си имам, де. Бузки, корем, дупе, крака..и гадните паласки! на всякъде съм страшна на живо съм по- пълна от снимките.
    мхм,добре щом си решила спазвай я,нз дали си прочела ама писах че за 4дена свалих 2кг с тая диета имам още 7-8дни да спазвам да видим крайния резултат

  8. #83
    за, прочетох, следя темата, браво! добре, интересно ми е, какво ви мотивира и останалите.. примерно теб, какво те мотивира и когато видиш някоя вкусотийка, която трябва да е твоя, кое те спира?!
    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  9. #84
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от myl0weee
    за, прочетох, следя темата, браво! добре, интересно ми е, какво ви мотивира и останалите.. примерно теб, какво те мотивира и когато видиш някоя вкусотийка, която трябва да е твоя, кое те спира?!
    Еми сдържам се,но това е само в началото,после като свикна без сладко да кажем,щото аз мн го обичам,и като съм свикнала без него дори като го видя не ми прави впечетление,че даже не ми се яде, и така мисля си,"Сега ако го изям ще си разваля всичко,няма да ям,искам да отслабна,да съм хубава",и така сдържам се някак си или гледам да не влизам в магазините всеки ден щото се изкушавам иначе ако наистина ми се преяде сладко винаги ям може да е едно редче шоколад,но го ям,все пак не мога да си лиша организма от него,и тестено си позволявам 1 път в месеца например пица

  10. #85
    Аз в училище междучасията прекарвам в стола, защото е най- топло и там се събираме всички на лаф ии като започнат приятелките и съучениците ми да си хапват солетки, кроасанчета и шоколадчета..мммммм иначе баници, пици и подобни не ме изкушават, някак си, като гледам мазните лелки, които ги правят и ми става гадно. Отвратила съм се от бързите закуски от много време. Но сладкото и солетите ме изкушават ужасно много. аз обаче съм странен индивид. Кръвното ми е ужасно ниско винаги и не трябва да пазя диети, обаче съм зависима от диабет и трябва да съм слаба, за да не го развия Един доктор ми казва слабей, друг недей..луди хора но, кръвното не ме притеснява, ще го поддържам с тренировки и ще отслабна, за да не страдам росле от болести. плюс тва имам аритмии и когато се храня здравословно намаляват...преди всичко искам да съм слаба заради здравето си..
    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  11. #86
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от myl0weee
    Аз в училище междучасията прекарвам в стола, защото е най- топло и там се събираме всички на лаф ии като започнат приятелките и съучениците ми да си хапват солетки, кроасанчета и шоколадчета..мммммм иначе баници, пици и подобни не ме изкушават, някак си, като гледам мазните лелки, които ги правят и ми става гадно. Отвратила съм се от бързите закуски от много време. Но сладкото и солетите ме изкушават ужасно много. аз обаче съм странен индивид. Кръвното ми е ужасно ниско винаги и не трябва да пазя диети, обаче съм зависима от диабет и трябва да съм слаба, за да не го развия Един доктор ми казва слабей, друг недей..луди хора но, кръвното не ме притеснява, ще го поддържам с тренировки и ще отслабна, за да не страдам росле от болести. плюс тва имам аритмии и когато се храня здравословно намаляват...преди всичко искам да съм слаба заради здравето си..

    И аз съм зависима от диабет и ако продължавам да качвам без да ми пука ще го хвана още на тея години,пък съм на 17 не искам да имам диабет на тея години,баба ми Бог да я прости имаше диабет и знам кво гадно беше,така че по-добре слаба и здрава,отколкото дебела и болна

  12. #87
    съгласна съм. както казва една позната- какво като припадна от глад, нали ще съм красив труп?!
    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  13. #88
    а с тази диета http://dieti.cmc.bg/all-diets.php?su..._from=&ucat=1& ми разказваха, че някаква жена отслабнала ужасно много.. за 10 дни- 10 кг нещо такова..
    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  14. #89
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Ръженият хляб диетичен ли е? Понеже сега в нас няма пълнозърнест, а само такъв...
    И като цяло става ли за ограничения?

  15. #90
    диетичен е. хлябът Вита е от 100% ръж, значи..

    http://www.dobrudjanskihliab.com/bg/...80%D1%8A%D0%B6

    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  16. #91
    taka v4era meniuto mi beshe:
    zakuska-2/3 kiselo mlqko s muisli
    obed-4ai i 1 qbulka
    sledobed-4ai
    ve4erq-4ai 1 qbulka s kanela

    ne moga da povqrvam kato se merih sutrinta bqh 53,7 a v4era bqh 54.7 ne znam no 6e produljavam taka pone o6e 1-2 dni dokato stana 52....za sega nqma pregresheniq...


    a za dnes:
    zakuska-golqma kupa miusli s prqsno mlqko posle 6e go karam na 4ai sigurno i nqkakuv plod....a za 4aq toi e zalen i mnog0 zasi6a....

  17. #92
    hottie
    Guest
    Nadyto да пише на кирилица

  18. #93
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от myl0weee
    а с тази диета http://dieti.cmc.bg/all-diets.php?su..._from=&ucat=1& ми разказваха, че някаква жена отслабнала ужасно много.. за 10 дни- 10 кг нещо такова..
    Да,ама е вредно аз преди 2години 10кг ги свалих за месец и половина,а в тая диета за 10 дена 10кг тва е вредно,пък и много разходи,айде за картофите както и да е щото имам домашни и няма да ги копувам ама другите нещаа аз за 10 дни ще похарча 20-30лв

  19. #94
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    Витаминно-протеинова диета
    http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=62&t=16382

    ебаси диетата леееееееееек
    <N>

  20. #95
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Аз когато съм на диета си хапвам ето този хляб: http://www.dobrudjanskihliab.com/bg/...80%D1%8A%D0%B6 и пак си имам резултат от диетата(режима).Всичко е ок.Доволна съм от себе си.
    Big or small, lies are lies!

  21. #96
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от Neftochimic
    Витаминно-протеинова диета
    http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=62&t=16382

    ебаси диетата леееееееееек
    Даа ще качиш само ако почнеш да се тъпчеш като свиня,айде моля ти се мн мн не се меси в тая тема щом нямаш участие за диета

  22. #97
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    аре само да не ми се караш
    и не можеш да ми казваш къде и какво да пиша
    просто мнение от тоя потребител на въпрос за диетата който ти си задала
    <N>

  23. #98
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от Neftochimic
    аре само да не ми се караш
    и не можеш да ми казваш къде и какво да пиша
    просто мнение от тоя потребител на въпрос за диетата който ти си задала
    да,ама няма да надебелееш пак освен ако не почнеш да ядеш както преди,но ако си ядеш пак здравословно не мисля че ще се качат свалените килограми!

  24. #99
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    и най-вече да имаш желание и амбиция да постигнеш това което желаеш
    <N>

  25. #100
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от Neftochimic
    и най-вече да имаш желание и амбиция да постигнеш това което желаеш
    Да,анй-вече това

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си