.
Затворена тема
Страница 62 от 73 ПървиПърви ... 125258596061626364656672 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 526 до 1 550 от общо 1803
  1. #1526

  2. #1527
    На 90 дневната съм ден 35 и искам да ви попитам на 17 март мама има рожден ден и ми се пада плодов ден и мога ли да ги разместя плодовия и въглехидратния? Ще хапна само торта

  3. #1528
    Цитирай Първоначално написано от enjoyth3lif3
    На 90 дневната съм ден 35 и искам да ви попитам на 17 март мама има рожден ден и ми се пада плодов ден и мога ли да ги разместя плодовия и въглехидратния? Ще хапна само торта
    Мисля че няма да кой знае какво, като ги смениш! Не се притеснявай!
    Всъщност и аз съм на 90 дневната и днес ми е 12 ден! Какви са резултатите при теб? Много стриктно ли пазеше диетата или от време на време правеше "грешки"?

  4. #1529
    Цитирай Първоначално написано от myugi
    Цитирай Първоначално написано от enjoyth3lif3
    На 90 дневната съм ден 35 и искам да ви попитам на 17 март мама има рожден ден и ми се пада плодов ден и мога ли да ги разместя плодовия и въглехидратния? Ще хапна само торта
    Мисля че няма да кой знае какво, като ги смениш! Не се притеснявай!
    Всъщност и аз съм на 90 дневната и днес ми е 12 ден! Какви са резултатите при теб? Много стриктно ли пазеше диетата или от време на време правеше "грешки"?
    Да, разбира се, че правя грешки и то доста честичко и въпреки това съм -7кг вече не ми е трудно както в началото и мисля да си изкарам всички 90 дни!

  5. #1530

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    абе,диетички ,ако ям сухари примерно по веднъж на ден(420 калории) на две хранения да кажем и още нещичко малко може ли да отслабна?имам предвид-от сухарите дебелее ли се?
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

  6. #1531
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    тони
    една филия пълнозърнест хляб е 25 калорий
    закво ти е да ядеш сухари
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  7. #1532

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    ддз обичам пакетирани неща не бе,сега сериозно,избутаха ми темата за кастинга надолу,ама аз взе пак ще отида и до 2 седмица трябва да съм ток и жица
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

  8. #1533
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    само да не изчезнеш

    еее опаковаи си филиите дз

    Яж пълнозърнести солети супер яки са
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  9. #1534

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    ох да изчезна,може да ме вземат сега съм няква супер притеснена,защото там ще има някви вейки,високи,а аз ще се мъдра няква ниска..
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

  10. #1535
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    м тони а нали знаиш , че има забрана за показване на супер слаби жени по телевизията не се престараваи :P
    загледаи се в водещите и тн няма много слаби , важно е да си лъчезарна
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  11. #1536
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    ох издържах!!!!!! Без нарушения ГАДНИЯ ПЛОДОВ ДЕН МИНААААААА
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  12. #1537
    ох как и на мен ми се яде някакъв плод, но нали съм на безвъглехидратната и не може .. някой друг да е бил на тази диета

  13. #1538
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    я кажи какво ядеш като си на тая безвъглехедратна диете, любопитно ми е, всеки ден еднакви храни ли ядеш?
    <N>

  14. #1539
    РАЗРЕШЕНИ ХРАНИ!!!

    Всички видове месо - говеждо, телешко, пилешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини за приготвяне на храната са разрашени, без да панирате.
    Може да се ядат пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши или такива, съдържащи соя), всички видове риба, рибни консерви, цялото разнообразие на салатите, пресни и печени чушки, домати, краставица, прясна и кисела зелка, цвекло, салата от марски дарове, салата от кормид лук, репички и спанак - каквото ви хрумне и пазарът позволява в сезона.
    Салатите могат да се подправят със сол, оцет, олио и пипер, без сосове.
    Може да се яде лютеница без захар.
    Яйца е разрешено да си хапвате, приготвени по всички начини и с всички видове зеленчуци.
    Можете да пиете минерална вода, кафе и всички видове чай без захар.
    Половин литър вино се разрешава след шестия ден.

    ЗАБРАНЕНИ ХРАНИ!!!

    Хляб, картофи, брашно, ориз, боб, грах, галета, панирано месо, соя, соеви кубчета, тестени произведения, ядки, кренвирши. Да няма запръжки в нито едно ядене. Забранени да за конумация всички видове млечни произведения - мляко, масло, сметана, айрян, кремове, маргарин, сладкиши, захар, шоколад и различни царевични пръчици, сладолед, солети. Забравете за сирене, кашкавал - обикновени и специални. Никакви плодове!

    ДЕЙСТВИЕ:

    С пълното изключване на въглехидратите, организмът започва да топи мазнините. Първите шест дена губите 3-5 кг, а всеки следващ ден около 400г до 1кг. За 24 дена, колкото е задължителната продължителност на диетата, можете да загубите между 10 и 20кг. При всек човек действието е различно.


    това е (:

  15. #1540
    Звучи добре.. а има ли ефект?

  16. #1541
    ами както казах за сега ми е само 2ри ден,но съм -1кг доволна съм и не изпитвам постояннен глад :Д

  17. #1542
    Сподели след няколко дни как върви. И успех.

  18. #1543
    мерсии много се надявам това да е диетата за мен
    и естествено ще пиша как върви

  19. #1544
    Добре.
    Иначе аз вече се измъчих с Дюкан.. направо ми се повдига от пиле, риба, мляко и яйца..

  20. #1545
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Само да си кажа и аз мнението,мисля че за 24дни си е малко много да се свалят 10-20кг,това е голям стрес за организма,поне аз така гледам на нещата

  21. #1546
    Охо... здрасти Аз днеска почвам 90 дневната.Изядох 2 ловджиики,но мисля че стават за белтъчен ден
    [b] Was tust du,Was f

  22. #1547
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Само да си кажа и аз мнението,мисля че за 24дни си е малко много да се свалят 10-20кг,това е голям стрес за организма,поне аз така гледам на нещата
    То и аз мисля, че си е множко, но незнам..

  23. #1548
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Само да си кажа и аз мнението,мисля че за 24дни си е малко много да се свалят 10-20кг,това е голям стрес за организма,поне аз така гледам на нещата
    То и аз мисля, че си е множко, но незнам..
    съгласна съм с вас момичета! ПО-добре започни 90-дневната за месец ще свалиш килограми от порядъка на 5-8 и то по нормален начин

    П.П. Честит празник :P
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  24. #1549
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Само да си кажа и аз мнението,мисля че за 24дни си е малко много да се свалят 10-20кг,това е голям стрес за организма,поне аз така гледам на нещата
    То и аз мисля, че си е множко, но незнам..
    Голям стрес е за оргамизма според мен,и след това рязко сваляне после може и да се разболееш в смисъл не чак сериозно,но все нещо грип или настинка,заради това че ти е отслабнала имунната с-ма.

  25. #1550
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Я вижте къв сайт намерих,показва ти коя диета и е най-бобра за теб,но лошото е,че накрая иска смс ,но все пак ето сайта www.testingdiet.com

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си