.
Затворена тема
Страница 64 от 73 ПървиПърви ... 1454606162636465666768 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 576 до 1 600 от общо 1803
  1. #1576
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Чакам да ми мине рожденният ден след 1 седмица и започвам(надявам се),мразя се,не мога да се гледам,а нямам никаква воля или съм супер сериозна и след 2-3 дни се изкушавам с нещо и слагам край на всичко...иначе и аз май започвам 90-дневната
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  2. #1577
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Чакам да ми мине рожденният ден след 1 седмица и започвам(надявам се),мразя се,не мога да се гледам,а нямам никаква воля или съм супер сериозна и след 2-3 дни се изкушавам с нещо и слагам край на всичко...иначе и аз май започвам 90-дневната
    охоо.... и аз съм като тебе.Днеска за малко да я направя,но майка ми беше взела от любимото ми ШОКОЛАДОВО нещо и вика "Ей ся ще ти разваля диетата" и ми го показа и ми го показваше докато не го изядох.Ти пък не беше ли слаба О... не знам.Аз се ненавиждам. И ся то сигурно за 3 месеца,ще трябва да я правя,защото то 15 кг и то като ги отслабна повече няма да ми трябва,което значи,че последните 2-3 килограма най-трудно ще махна.

  3. #1578
    И аз нямам воля. От колко седмици се каня да започна някаква диета и все нещо се намира да ми развали диетата. Много се мразя, че не мога да издържа. Но вчера като по чудо издържах, само дето хапнах една филия с маргарин и лютеница, но не е чак толкова сериозно нарушение.

  4. #1579
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от anna93
    И аз нямам воля. От колко седмици се каня да започна някаква диета и все нещо се намира да ми развали диетата. Много се мразя, че не мога да издържа. Но вчера като по чудо издържах, само дето хапнах една филия с маргарин и лютеница, но не е чак толкова сериозно нарушение.
    И аз не мога да се мъча с диети. Най-много съм издържала около 2 месеца (на Дюкан) и то с прегрешения. Просто в момента в който си кажа че еди кое си е забранено и не мога да го ям почвам да мисля само за него! А и ми е тъпо да обяснявам на хората около мен че съм на диета защото само ме питат за резултати и ме гледат критично за да забележат дали съм отслабнала.

  5. #1580
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Аз тея дни почти не спазвам диетата,щото съм болна тая седмица и пия някакъв антибиотик и той ми отваря апетит,но въпреки това,че си хапвам не съм си качила свалените килца от миналата седмица,та днес пак съм на диетата си,за сега съм я спазила

  6. #1581
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    спортувате ли??!
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  7. #1582
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    спортувате ли??!
    дам поне аз и си спазвам режимгледам да не приемам повече от 1300 калорий
    фитнеси тичам когато е по добро времето
    тичам рано сутрин м-ду 6 и 7 и се чувствам перфектно от както го правя
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  8. #1583
    6 ден от безвъглехидратната -4 кг
    днес много ми се яде и ще ям пък от утре наново не мога просто .. :[

  9. #1584
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от vampireee
    6 ден от безвъглехидратната -4 кг
    днес много ми се яде и ще ям пък от утре наново не мога просто .. :[
    Структно ли я спазваш или имаш малки прегрещения?

  10. #1585
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Чакам да ми мине рожденният ден след 1 седмица и започвам(надявам се),мразя се,не мога да се гледам,а нямам никаква воля или съм супер сериозна и след 2-3 дни се изкушавам с нещо и слагам край на всичко...иначе и аз май започвам 90-дневната
    охоо.... и аз съм като тебе.Днеска за малко да я направя,но майка ми беше взела от любимото ми ШОКОЛАДОВО нещо и вика "Ей ся ще ти разваля диетата" и ми го показа и ми го показваше докато не го изядох.Ти пък не беше ли слаба О... не знам.Аз се ненавиждам. И ся то сигурно за 3 месеца,ще трябва да я правя,защото то 15 кг и то като ги отслабна повече няма да ми трябва,което значи,че последните 2-3 килограма най-трудно ще махна.
    3 месеца е много,дано успееш да издържиш аз не се имам за слаба дори напротив,всеки ден се виждам все по-дебела и по-дебела и изпадам в някакви депресии а днес четох ужасни неща за анорексията и ме е страх,защото започвам много да се вманиачавам
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  11. #1586
    Днес е 11-ят ми ден от 90 дневната диета. И .. малко съм разочарована, понеже от 2 дена нещо почнах да качвам а днес ми е плодов ден и както се подразбира много ми се яде нещо различно от плод. И след като се видях на кантара, още повече се отчаях .. не че не съм виновна аз че се натъпках с голямо количество спагети вчера, ама аз да си се оплача .. нищо, продължавам със силна воля и силно къркорещ стомах

  12. #1587
    през третия ден ядох малко бисквити и пих пепси :Д
    иначе съм много доволна дънките хлопааааат

  13. #1588
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AEPrPMNB2lU[/youtube]
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iGQskfRnh_4&feature=related[/youtube]
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a_Yru7hBLLA&feature=related[/youtube]
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TiLAjYzMc-4&feature=related[/youtube]
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RDtaaDJbQNE&feature=related[/youtube]



    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  14. #1589
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    на това попаднах сега ...
    докаде стигат хората ужс чак повръщане и слабителни вместо храна
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  15. #1590
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Еми стига се до тука,по тая причина че някой като ти каже дебела си и всеки ден ти го втълпяват в главата и ти вече изпитваш нужда да отслабнеш ,не щото си дебела,а заради тва че вече живееш с мисълта че си дебела,а не е така,и заради някои хора се стига и до тука,макар че не оправдавам и хората,които сами си вредят,като мислят че кой знае колко са дебели,и постепенно като стигнат почти до анорексия и почват да се вайкат кво да правят,и дори да се опитват да качат кг не става.

  16. #1591
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    точно

    нито е хубаво да се тъпчиш с идеята че е полезно нито е хубо да седиш гладен

    Ако пазиш диета или даден режим трябва да имаш цел и стигнеш ли я слагаш точка
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  17. #1592
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Еми стига се до тука,по тая причина че някой като ти каже дебела си и всеки ден ти го втълпяват в главата и ти вече изпитваш нужда да отслабнеш ,не щото си дебела,а заради тва че вече живееш с мисълта че си дебела,а не е така,и заради някои хора се стига и до тука,макар че не оправдавам и хората,които сами си вредят,като мислят че кой знае колко са дебели,и постепенно като стигнат почти до анорексия и почват да се вайкат кво да правят,и дори да се опитват да качат кг не става.
    Права си,хората могат да бъдат брутални и вместо да гледат себе си,все търсят кусури в другите,понякога не се замислят чрез обидите си какво могат да причинят на някой,иначе аз преди 1-2 години бях минала през ужасен период-до такава степен се бях вманиачила в теглото кг.си и в това как изглежда тялото ми,беше ми станало навик след всяко хранене,а аз се хранех доста обилно да ходя да повръщам,след 2 седмици някъде не можех да ставам от леглото,бях станала жълта в лицето...пълен кошмар за щастие всичко се оправи и си казах,че ще се науча да се харесвам такава,каквато съм,но пак не мога...
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  18. #1593
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Анорексиците не се лигавят и да казват ей така че са дебели. Става въпрос за психически проблеми които се появяват в следствие на някакъв проблем. Те НАИСТИНА се виждат дебели и никой не може да ги убеди в обратното. Повечето имат BDD http://en.wikipedia.org/wiki/Body_dysmorphic_disorder .
    Едно е да започнеш да се храниш супер малко или да гладуваш защото имаш някакви психологически проблеми и съвсем друго ако го направиш с лечебна цел и с цел изчистване на организма от токсините. Правете разлика между двете. Правила съм гладувания НО винаги следвани от захранване! Даже с приятеля ми бяхме 3 дни на плодове и чай, 5 се захранвахме и после минахме на разделно хранене. И двамата се чувствахме чудесно и целта не е била отслабване (поне при него не макар че свали 7кг ) а просто преминаване към по-здравословен начин на хранене. Също така не виждам какво лошо виждате в това да имате режим на хранене. Не става дума да ядете всеки ден едно и също или да се ограничавате от абсолютно всичко но защо да не се храните здравословно?

  19. #1594
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Анорексиците не се лигавят и да казват ей така че са дебели. Става въпрос за психически проблеми които се появяват в следствие на някакъв проблем. Те НАИСТИНА се виждат дебели и никой не може да ги убеди в обратното. Повечето имат BDD http://en.wikipedia.org/wiki/Body_dysmorphic_disorder .
    Едно е да започнеш да се храниш супер малко или да гладуваш защото имаш някакви психологически проблеми и съвсем друго ако го направиш с лечебна цел и с цел изчистване на организма от токсините. Правете разлика между двете. Правила съм гладувания НО винаги следвани от захранване! Даже с приятеля ми бяхме 3 дни на плодове и чай, 5 се захранвахме и после минахме на разделно хранене. И двамата се чувствахме чудесно и целта не е била отслабване (поне при него не макар че свали 7кг ) а просто преминаване към по-здравословен начин на хранене. Също така не виждам какво лошо виждате в това да имате режим на хранене. Не става дума да ядете всеки ден едно и също или да се ограничавате от абсолютно всичко но защо да не се храните здравословно?
    Еми как няма да имат психологически проблеми,като те сами стигат до там,като си втълпяват,че са дебели,дори във Вбокс гледах едно момиче анорексичка,която се гледа в огледалото и до толкова е внаниечена,че чак се вижда дебела в огледалото,а всъщност е слаба

  20. #1595
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Титинка не всеки има достатъчно силна психика че да си каже "Абе дреме ми какво казват другите. Аз съм това което съм!". Освен това анорексията се получава често след някаква тежка ситуация с която пациента не може да се справи и да контролира. В следствие на това започва да контролира теглото и храненето си. Не всичко е толкова просто колкото много от вас си мислят и не всяко момииче което е на диета е потенциална анорексичка. Хранителните разстройства са следствие на психическа нестабилност а не на решение.

  21. #1596
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Цитирай Първоначално написано от HexGirl
    точно

    нито е хубаво да се тъпчиш с идеята че е полезно нито е хубо да седиш гладен

    Ако пазиш диета или даден режим трябва да имаш цел и стигнеш ли я слагаш точка
    Е тука е проблема , че като я постигнеш тая цел после започва страха , да нелби всичко да се срути. Хапваш една хапка , после следват часове огризение , защо си я изял , как си я изял..
    Просто страх те е да не качиш пак тия килограми и това постепенно се превръща в няква мания. Не знам , но според мен веднъжтръгнеш ли с тия диети , режими и подобни няма отърваване. Всичко наистина е като някакъв кръг . Калории , мазнини , въглехидрати... главата ти изпушва и направо се побъркваш.
    To infinity and beyond.

  22. #1597
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от Infinity
    Не знам , но според мен веднъжтръгнеш ли с тия диети , режими и подобни няма отърваване.
    Правите ли разлика между ДИЕТА и РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ? Може ли моля някой да ми обясни какво му е лошото човек да спазва орпеделен режим на хранене? НЕ говорим за диета в която всеки ден ядеш само определени неща в орпеделени часове и ако прегрешиш КРАЙ! Говорим за здравословен начин на хранене който става начин на живот. Храниш се според няколко правила и на преден план е здравето а не вкуса на храната. Кое му е лошото? Всички се възхищавате на ДаркКисс но и тя си има режим на хранене. Съветите е дала в темата си.

  23. #1598
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Не , нищо лошо няма в здравословния режим на хранене , но просто ми се струва , че всичко това в един момент се превръща в някаква мания , просто живееш постоянно с мисълта какво си ял, какво ще ядеш , ако си прекалил веднага се самокритикуваш и самоизмъчваш на следващия ден. Не знам , но просто моя опит и това , което съм виждала винаги до това са водели. До някаква страшна , болезнена мания , която повярвайте ми е отвратително натоварваща за организма , а и най-вече за човека.
    To infinity and beyond.

  24. #1599
    Аз съм на 90 дневната, вчера ми беше първия воден ден и премина успешно.В началото на диетата бях 55 кг, а сега съм 51.5, искам да стана 48-49.
    Ходя на фитнес 3-4 пъти седмично, като цяло отслабвам бавно, но може би така е по-добре и за самия организъм.


    Someone somewhere is made for you !

  25. #1600
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Според мен пък ако човек се храни с каквото си иска и когато си иска шанса да започне да се вманиячава е много по-голям. Най-малкото защото губи контрола и не знае какво точно е поел. Ако обаче се водиш по някакви правила тогава държиш всичко под контрол. Знаеш че дори да качиш 2-3кг можеш много лесно да ги свалиш. Знаеш че можеш ако си канен някъде да си ядеш всичко без да внимаваш защото утре ще си направиш разтоварващ ден и всичко ще е ок. Ако обаче ядеш по всяко време и то каквото ти хрумне после ако се замислиш може да почнеш да се обвиняваш че си изял това или онова. На следващия ден ситуацията ще се повтори. И така докато не почнеш да се чувстваш зле и не решиш да се подложиш на диета... Която обаче пак ще нарушаваш и ПАК ще се самообвиняваш. Тогава почваш друга диета... И всичко се повтаря и няма измъкване.
    Аз го намирам за лесно да спазвам разделно хранене защото мога да си ям каквото си искам без да се ограничавам и до сега нито веднъж не ми се е случило да имам чувството че съм прегрешила и че ще се случи нещо фатално защото съм изяла 2 парчета пица вместо 1. Важното е да намериш това което на теб ти влияе добре и да започнеш да контролираш храненето си. НЕ да се вманиячаваш но не и да губиш контрол защото това води до самообвинения и чувството на безпомощност. Всеки само може да си направи режим на хранене. Примерно мъничка (не знам как й се пишеше ника) също има такъв. Закусва нещо леко, обядва, яде лека следобедна закуска и не вечеря. Това й позволява да поддържа теглото си (за което много от съфорумничките й завиждат). Просто се загледайте в темата "Менюто ви за днес" и ще откриете че има доста момичета които следват правила без да са на диета.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си