.
Затворена тема
Страница 67 от 73 ПървиПърви ... 1757636465666768697071 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 651 до 1 675 от общо 1803
  1. #1651
    Цитирай Първоначално написано от newandoriginal
    Цитирай Първоначално написано от anna93
    С тази диета ще постигнеш резултати, поне според мен. Но за първият ден трябват доста усилия да положиш, защото 2 кофички са малко (поне за мен). И трябва доста усилия, за да не изядеш и нещо друго...
    Az izqdoh malko pove4e ot polovin kofi4ka i ni6to drugo hahah ama 6tqh da pripadna
    Сигурно, защото не си яла много.


    Най-мразя, когато някой ме изнерви умишлено, а след това идва с невинен поглед и ме пита какво ми има.

  2. #1652
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    Цитирай Първоначално написано от anna93
    С тази диета ще постигнеш резултати, поне според мен. Но за първият ден трябват доста усилия да положиш, защото 2 кофички са малко (поне за мен). И трябва доста усилия, за да не изядеш и нещо друго...
    Аз първия ден го издържах, 2рия го издържах целия само на зеле и моркови, ама вечерта баща ми донесе пуканки ии...отиде.
    Но не е лесна диетата, определено. На мен тези 2 дни ми бяха ужасни..
    Браво! Аз на първия ден вечерта се предадох....


    Най-мразя, когато някой ме изнерви умишлено, а след това идва с невинен поглед и ме пита какво ми има.

  3. #1653
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от newandoriginal
    Цитирай Първоначално написано от anna93
    С тази диета ще постигнеш резултати, поне според мен. Но за първият ден трябват доста усилия да положиш, защото 2 кофички са малко (поне за мен). И трябва доста усилия, за да не изядеш и нещо друго...
    Az izqdoh malko pove4e ot polovin kofi4ka i ni6to drugo hahah ama 6tqh da pripadna
    И аз така на първия ден и ми стана лошо и щях да припадна ама се усетих и веднага ядох шоколад,и по тоя начин я наруших ама не ме интерисува,здравето ми е по важно,не смятам да си го измъчвам с тая диета

  4. #1654
    1 ден: 2 кофички кисело мляко
    2 ден: зеленчуци на корем
    3 ден: 5 сварени картофа
    4 ден: 5 твърдо сварени яйца
    5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)
    Бати глупавата диета, т'ва си е цяло мъчение за организма о.О
    И к'ви са тия 5 яйца за 1 ден о.О
    Омг, направете си режим, к'во си затормозявате организма с тъпи 'диети' като тази о.О.

    Моя диеторежим тотално го обърках - от петък до сега само се тъпча с шоколади и торти, заради рождения ден на сестра ми о.О
    Ама не съм качила ^^ , което е МНОГО ДОБРЕ :Д.
    Утре вече трябва малко да престана, ама то има още супер много шоколади, торта, глупости ..
    Ама и аз нещо нямам никъв апетит и май няма да е толко' фатално :Д
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  5. #1655
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от newandoriginal
    Цитирай Първоначално написано от anna93
    С тази диета ще постигнеш резултати, поне според мен. Но за първият ден трябват доста усилия да положиш, защото 2 кофички са малко (поне за мен). И трябва доста усилия, за да не изядеш и нещо друго...
    Az izqdoh malko pove4e ot polovin kofi4ka i ni6to drugo hahah ama 6tqh da pripadna
    И аз така на първия ден и ми стана лошо и щях да припадна ама се усетих и веднага ядох шоколад,и по тоя начин я наруших ама не ме интерисува,здравето ми е по важно,не смятам да си го измъчвам с тая диета
    Така е! И на мен ми стана малко лошо на първият ден и вечерта я наруших.


    Най-мразя, когато някой ме изнерви умишлено, а след това идва с невинен поглед и ме пита какво ми има.

  6. #1656
    хах мен пък не ми стана лошо, но хапнах и салатка първият ден Но я спрях, от липса на воля
    Let the psycho plays with you...

  7. #1657
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Аз съм уж на протеинова... Или всъщност , както винаги си гладувам.
    Пак бях станала 56, а идеята е да съм 48 (поне).
    Ям мааалко месо, сирене, тъпча се с активия и ям малко готвено за обяд. Гледам да не ям след 18:00 + чат-пат тичане , физическо в училище.
    Върши работа понякога ^^ Но писне ли ти , послед месец тъпка не и ... и си отново на същото дередже. Но сега мисля да не става така.

  8. #1658
    Абе, най- добре не я яж тази Активия.

  9. #1659
    Повече от фен Аватара на LoveHurT
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Neverland
    Мнения
    456
    titinkaa , като прави витаминно-протеиновата по 6 пъти ли си разпределяше хранатаи точно през 2,5ч ли я приемаше? Че аз не ставам в 8 и като стане време според програмата ставам ям и пак лягам Така ли да продължавам или да ям когато ставам без да е по 6 пъти разпределена?
    BoyfriEND, girlfriEND, friEND. Everything has an end except my famILY!

  10. #1660
    Фен Аватара на shupishup
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    sofia
    Мнения
    166
    Днес започвам диетата на Боряна, дано се справя ^ ^ btw излишно е да питам дали мога да пия вода през целия ден?

  11. #1661
    аз мисля освен вода и чайчета да пия

  12. #1662
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от LoveHurT
    titinkaa , като прави витаминно-протеиновата по 6 пъти ли си разпределяше хранатаи точно през 2,5ч ли я приемаше? Че аз не ставам в 8 и като стане време според програмата ставам ям и пак лягам Така ли да продължавам или да ям когато ставам без да е по 6 пъти разпределена?
    Ми аз ям по 5 пъти на ден например:
    Закуска в 07:00ч.(щото тогава ставам за даскало)-една филийка пълн. хляб със сирене/кашлавал
    В 10:30ч-1 ябълка
    обяд-салата от краставици и домати+малко сиренце,макар че не трябва да се смесват протеини с витамини ама аз слагам мъничко,че така ми е по вкусно
    Следобед-или ябълка или пак зеленчук,може морков да хапнеш
    Вечеря-гледам да е протеин/пиле или нещо друго

    А иначе храни се поне 4 пъти,за да имаш ефект :P

  13. #1663
    Супер фен Аватара на sunshine955
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 285
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Цитирай Първоначално написано от BlackKeys
    Сушеният кокос много ли е калоричен?
    И аз тва се чудя,всеки ден ям-страшно е вкусен
    обожавам го .. :P аз скоро не съм си зимала добре че ем подсетии мерси
    smile-it's the second best thing you do with your lips

  14. #1664
    Повече от фен Аватара на LoveHurT
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Neverland
    Мнения
    456
    а екстра, благодаря Иначе за сега ще гледам да ставам по-рано,че от спане не ми остава време за нищо, та сигурно отначалото ще деля храната по 6 пъти. А ти винаги точно на 2,5ч ли ядеш?
    BoyfriEND, girlfriEND, friEND. Everything has an end except my famILY!

  15. #1665
    Според мен кокосът, сушен или не, е доста калоричен. Не сте ли забелязали, че повече от 3-4 малки парченца суров не можеш да изядеш, просто защото ти става адски тежко
    Let the psycho plays with you...

  16. #1666
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от LoveHurT
    а екстра, благодаря Иначе за сега ще гледам да ставам по-рано,че от спане не ми остава време за нищо, та сигурно отначалото ще деля храната по 6 пъти. А ти винаги точно на 2,5ч ли ядеш?
    еми не винаги просто си правя сметка кога г/д съм яла и г/д поглеждам колко време е минало от едното ядене до другото и г/д си правя сметка през колко време да ям,през 2 часа 2 часа и половина там някъде

  17. #1667

    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    37
    Аз тежа 54, а искам да стана 49 поне.
    Ще ми кажете ли някоя диета която да има ефект и сте я изпробвали.
    Само да не е 90 дневната
    Мерси все пак

  18. #1668
    Фен Аватара на GirLN
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    238
    Мисля да започна да бягам през ден ии да почна витамино-протеинова диета [коментарите на titinkaa ме запалиха за диетата] . Въпросът ми е дали за околу 1 месец ще мога да сваля 5-10кг?
    Независимо дали вярваш, че можеш да направиш нещо или че не можеш, и в двата случая си прав.
    Хенри Форд

  19. #1669
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    в заведение за душевно болни
    Мнения
    1 023
    Препоръчайте ми някаква диета.аз съм 174 и 56 кг преди бях около 50 и малко,напоследък съм качила в коремната област и съм стегнала здраво краката.ходя на аеробика и модерен балет.не съм човек дето обича да седи на 1 място,ама в това време нямам избор. имам голям апетит. предполагам търся някаква диета,в която количеството храна е нормално,но е без калории и такива неща
    няма любов

  20. #1670
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    За двете момичета, които питат за диета - аз в момента се опитвам да правя режимът на Дюкан. Яде се предостатъчно (колкото си искаш, но от позволените храни) и наистина се сваля. Важно е обаче ако решите да го спазвате, да прочетете книгата или поне много подробно описание на всяка фаза, а не с по 5-6 изречения. Витаминно-протеиновата диета на Титинка също ми звучи доста добре и смятам, че ще е ефективна (още повече, че няколко момичета казаха, че действа).
    GirLN, 5 кг за месец е горе-долу постижима цел, особено щом ще бягаш (леле, нямам търпение и аз да започвам пак да бягам Обожавам да бягам, но като е много ветровито или заснежено е ужасно )

  21. #1671
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    bub18 и GirLN...
    Препоръчвам ви витаминно-протеиновата,аз свалям с нея и не изпитвам глад. GirLN ще свалиш тези килограми бързо,но трябва да я спазваш по стриктно и както е по принцип диетата и ще имаш ефект със сигурност.
    bub18 пробвай тая диета за която споменах^

  22. #1672
    Голям фен Аватара на Aniiiii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Лондон
    Мнения
    582
    titinkaa ти предполагам че ходиш на училище? Е какво ядеш там? Плодове?
    А задължително ли е да се спазва редът на - протейн, витамин, протейн и т.н?

    О и още нещо - може ли да си напишеш менюто горе долу за 1 ден?

    Искам да отслабна и сега си карам на мой си режим, но мисля че ще ми е по лесно ако спазвам нещо определено..
    ♥ There are 365 suns - one for each day .. ♥

  23. #1673
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от Dopeass
    Според мен кокосът, сушен или не, е доста калоричен. Не сте ли забелязали, че повече от 3-4 малки парченца суров не можеш да изядеш, просто защото ти става адски тежко
    Да,определено засища много,но аз когато го ям нямам нужда от шоколади и подобни глупости,което при мен е добре,защото прекалявам с тях
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  24. #1674
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    НЕ МОГА ДА Я НАПРАВЯ ТАЗИ 90 ДНЕВНА ДИЕТА,ПО ДЯВОЛИТЕ . Такам почвам на Боряна и аз до ся 100 пъти по-зле съм си направила като до вечерта супер малко ям и вечерта се тъпча.Тази на Боряна ще я направя за 10 дена и останалите 5-7 кг с 90 дневната или пак диетата на Боряна.Това беше,просто исках да го кажа

  25. #1675
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    НЕ МОГА ДА Я НАПРАВЯ ТАЗИ 90 ДНЕВНА ДИЕТА,ПО ДЯВОЛИТЕ . Такам почвам на Боряна и аз до ся 100 пъти по-зле съм си направила като до вечерта супер малко ям и вечерта се тъпча.Тази на Боряна ще я направя за 10 дена и останалите 5-7 кг с 90 дневната или пак диетата на Боряна.Това беше,просто исках да го кажа
    И аз съм така. Днес трябваше да ми е 8-ми ден от 90 дневната, ама не стана.. Майка ми купи козунак и изядох половината.
    От утре и аз почвам на Боряна, а само да попитам варените картофи може ли да се заменят с нещо друго, защото май пишеше че не може без сол, а аз без сол не мога да ги ям.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си