.
Затворена тема
Страница 68 от 73 ПървиПърви ... 1858646566676869707172 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 676 до 1 700 от общо 1803
  1. #1676
    Абе ще ги ям.

    7-8 кг. са доста и ми изглежда невъзможно да се свалят за 10 дни.
    Наистина ли по толкова се сваля или само така пише?

  2. #1677
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Как си представяте, че не можете да спазвате 90-дневната, пък ще правите диетата на Боряна? Тя си е чиста проба гладуване и е нормално да не можете да я понесете - това води до доста по-стабилно ядене примерно на вечеря, когато вече волята ви се е поизчерпала, чувство за вина, нова "строга диета", т. е. гладуване... и така не знам до кога. Казвам ви го от опит. Докато не се научих да ям нормално - без преяждане и без опити да гладувам (аз определено не мога, а опитите ми винаги се сгромолясват), не отслабнах. За сега Дюкан най-добре ми се е отразил (витаминно-протеиновата е доста подобна), защото белтъчните храни засищат за доста по-дълго - примерно една кофичка обезмаслено мляко като калоричност е колкото една ябълка, но засища доста повече, аз от ябълка обикновено повече огладнявам.

  3. #1678
    90 дневната не я издържам, защото трябва да се яде през определени часове и оределни храни всеки ден... Преди съм я правила 1 месец и не свалих чак толкова, а определено имам едни 10 кг за махане..

    Някой тук правил ли е тази на Боряна и колко кг. е свалил?

  4. #1679
    Аватара на gLypChenCee
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    ForSaken city (:
    Мнения
    1 371
    Цитирай Първоначално написано от gLypChenCee
    Значи, реших да пробвам една диета.

    тя е следната :

    4 дена на вода, чай [без захар, може една лъжичка мед] и прясно изцедени плодове. а може и самите плодове.
    и понеже съм чувала че ако отслабнеш толкова бързо и почнеш да се тъпчеш ги качваш двойно, за това след тея 4 дена ще карам г/д на 2-3 филийки мах на ден .. и ще избягвам да ям сладко и мазни работи.
    Знам, че може да си причиня язва ама не ми пука.

  5. #1680
    Цитирай Първоначално написано от gLypChenCee
    Значи, реших да пробвам една диета.

    тя е следната :

    4 дена на вода, чай [без захар, може една лъжичка мед] и прясно изцедени плодове. а може и самите плодове.
    и понеже съм чувала че ако отслабнеш толкова бързо и почнеш да се тъпчеш ги качваш двойно, за това след тея 4 дена ще карам г/д на 2-3 филийки мах на ден .. и ще избягвам да ям сладко и мазни работи.
    Знам, че може да си причиня язва ама не ми пука.
    Бати глупавата 'диета' .. не ти пукало, че ше си причиниш язва о.О
    Аре после с адските болки като си, дали пак няма да ти пука о.О
    Омг ...
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  6. #1681
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Как си представяте, че не можете да спазвате 90-дневната, пък ще правите диетата на Боряна? Тя си е чиста проба гладуване и е нормално да не можете да я понесете - това води до доста по-стабилно ядене примерно на вечеря, когато вече волята ви се е поизчерпала, чувство за вина, нова "строга диета", т. е. гладуване... и така не знам до кога. Казвам ви го от опит. Докато не се научих да ям нормално - без преяждане и без опити да гладувам (аз определено не мога, а опитите ми винаги се сгромолясват), не отслабнах. За сега Дюкан най-добре ми се е отразил (витаминно-протеиновата е доста подобна), защото белтъчните храни засищат за доста по-дълго - примерно една кофичка обезмаслено мляко като калоричност е колкото една ябълка, но засища доста повече, аз от ябълка обикновено повече огладнявам.
    Аз много малко ям поначало,но така 3 месеца да внимавам какво ям не мога.На ден аз 1 кисело мляко ми е абсолютно напълно достатъчно без да гладувам...Аз съм си преценила,но това 90 дена да си внимавам с храната не мога.

  7. #1682
    MichellePhan от кога почваш диетата на Боряна?

  8. #1683
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от loovvvee
    MichellePhan от кога почваш диетата на Боряна?
    ами от утре,защото днеска пих мляко с какао И вече я развалих

  9. #1684
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от Aniiiii
    titinkaa ти предполагам че ходиш на училище? Е какво ядеш там? Плодове?
    А задължително ли е да се спазва редът на - протейн, витамин, протейн и т.н?

    О и още нещо - може ли да си напишеш менюто горе долу за 1 ден?

    Искам да отслабна и сега си карам на мой си режим, но мисля че ще ми е по лесно ако спазвам нещо определено..
    Да,ходя на у-ще Ми аз си нося абълка от нас и в у-ще ям нея,всеки ден ябълка ям,е може и портокал зависи кво обичаш,но без банани,че са калорични.Ами аз реда мн не го спазвам,демек че протеин-витамин-витамин-витамин-протеин така ги редувам,сутрин и вечер протеин,пред другите 3 ядения витамин,щото на обяд ям салата и няма време да се занимавам да си правя нещо протеиново.
    Меню...
    Закуска-кашкавал или сирене,може с малко пълнозърнест хляб половин или 1 филийка
    После в 10:30 имам голяма междучасие-ябълка
    Обяд-салата от краставици и домати+малко сиренце,макар че не е хубаво да се смесват протеини с витамини,но аз слагам съвсем малко+оцет+сол+олио или зехтин,но малко
    Следобед-ябълка или портокал/може и морков
    Вечеря-пиле или омлет в тефлонов тиган без мазнина
    Ако има друго питай?!

  10. #1685
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    На мен пък ми се налага принудително да я прекратя 90-дневната диета, защото се разболях от шарка и трябва да карам на течна диета т.е. само супи тр да ям в близките най-малко 10 дни пфф
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  11. #1686
    Цитирай Първоначално написано от tonitta
    а да ви питам за диетата на Боряна, ще има ли ефект, ако не правя 5тия ден, защото не ям месо? т.е.

    1 ден - две кофички кисело мляко
    2 ден - зеленчуци всякакви
    3 ден - 5 варени картофа
    4 ден - 5 варени яйца

    и пак отначало. дали ще има ефект?
    Според мен ще има.


    Най-мразя, когато някой ме изнерви умишлено, а след това идва с невинен поглед и ме пита какво ми има.

  12. #1687
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от anna93
    Цитирай Първоначално написано от tonitta
    а да ви питам за диетата на Боряна, ще има ли ефект, ако не правя 5тия ден, защото не ям месо? т.е.

    1 ден - две кофички кисело мляко
    2 ден - зеленчуци всякакви
    3 ден - 5 варени картофа
    4 ден - 5 варени яйца

    и пак отначало. дали ще има ефект?
    Според мен ще има.
    Пробвай,може и да има

  13. #1688
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от Aniiiii
    titinkaa ти предполагам че ходиш на училище? Е какво ядеш там? Плодове?
    А задължително ли е да се спазва редът на - протейн, витамин, протейн и т.н?

    О и още нещо - може ли да си напишеш менюто горе долу за 1 ден?

    Искам да отслабна и сега си карам на мой си режим, но мисля че ще ми е по лесно ако спазвам нещо определено..
    Да,ходя на у-ще Ми аз си нося абълка от нас и в у-ще ям нея,всеки ден ябълка ям,е може и портокал зависи кво обичаш,но без банани,че са калорични.Ами аз реда мн не го спазвам,демек че протеин-витамин-витамин-витамин-протеин така ги редувам,сутрин и вечер протеин,пред другите 3 ядения витамин,щото на обяд ям салата и няма време да се занимавам да си правя нещо протеиново.
    Меню...
    Закуска-кашкавал или сирене,може с малко пълнозърнест хляб половин или 1 филийка
    После в 10:30 имам голяма междучасие-ябълка
    Обяд-салата от краставици и домати+малко сиренце,макар че не е хубаво да се смесват протеини с витамини,но аз слагам съвсем малко+оцет+сол+олио или зехтин,но малко
    Следобед-ябълка или портокал/може и морков
    Вечеря-пиле или омлет в тефлонов тиган без мазнина
    Ако има друго питай?!
    Ква си тъпа. Бананите били калори4ни... 4е те и овесените ядки са калори4ни, и спагетите са калори4ни, и ядките са калори4ни. Дори бананът не е толкова калори4ен... Само дето е супер полезен и ще те засити доста пове4е от някои други храни.

  14. #1689
    Здравейте и от мен Днес почнах 90 дневната и въобще не се чувствам гладна.. До сега не съм пазила диета и реших тази да я почна и то 90 дни както си му е реда (ако издържа естествено ). Висока съм 162см и тежа 52кг. По принцип съм с нормално тегло, но всички мазнини ми се лепят по бедрата и е ужас Менюто ми за днес:

    Закуска 7:10. Половин ябълка
    Обяд 2:10. 2 малки филиики с кашкавал
    5.00 Останалата част от ябълката
    Вечеря 7.30 1 филия с кашкавал

  15. #1690
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    PinkFloydSound...Ако обичаш не ме обиждай,щото и ти не си цвете за мирисане! Мери си малко думите,щото и други момичета не понасят да се държиш арогантно.

  16. #1691
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от emin3mchet0
    Здравейте и от мен Днес почнах 90 дневната и въобще не се чувствам гладна.. До сега не съм пазила диета и реших тази да я почна и то 90 дни както си му е реда (ако издържа естествено ). Висока съм 162см и тежа 52кг. По принцип съм с нормално тегло, но всички мазнини ми се лепят по бедрата и е ужас Менюто ми за днес:

    Закуска 7:10. Половин ябълка
    Обяд 2:10. 2 малки филиики с кашкавал
    5.00 Останалата част от ябълката
    Вечеря 7.30 1 филия с кашкавал
    Много малко ядеш,с тая половин ябълка то 5 часа как издържаш,не огладняваш ли?

  17. #1692
    Абе ква е тая протеинова диета Днес много добри неща чух за нея от човек, при който очевадно има невероятен резултат
    Let the psycho plays with you...

  18. #1693
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    ^^Трябва да намалиш хляба,разрешено е само по-една филийка хляб,аз от другата седмица пак си минавам на 90-дневната
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  19. #1694
    ^а друго кво се яде
    Let the psycho plays with you...

  20. #1695
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    PinkFloydSound...Ако обичаш не ме обиждай,щото и ти не си цвете за мирисане! Мери си малко думите,щото и други момичета не понасят да се държиш арогантно.
    Имам чувството, че си прави духовни ч*кии да ходи да обижда и после да чете как й мърморим

  21. #1696
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от Dopeass
    ^а друго кво се яде
    Ако питаш за 90-дневната ето тук е описано всичко и какво може да се яде
    http://www.dieti-otslabvane.com/90-%...B0%D0%BD%D0%B5
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  22. #1697
    не не за протеиновата питах Мерси все пак, ще потърся в гуугъл
    Let the psycho plays with you...

  23. #1698
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от Dopeass
    не не за протеиновата питах Мерси все пак, ще потърся в гуугъл
    Да, потърси по-подробно, но се ядат основно месо, яйца, мляко и зеленчуци.

  24. #1699
    Супер фен Аватара на cyclops
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 022
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    PinkFloydSound...Ако обичаш не ме обиждай,щото и ти не си цвете за мирисане! Мери си малко думите,щото и други момичета не понасят да се държиш арогантно.
    Имам чувството, че си прави духовни ч*кии да ходи да обижда и после да чете как й мърморим
    Просто избивя яко комплекси момичето. Първо защото от минава от анорексия на булимия и второ защото прилича на мъж

  25. #1700
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Ти знаеш ли какво е булимия бе, циклоп? ВИНАГИ съм си яла така, просто 2-3 месеца бях на режим. Булимия, ахахахаххахахахахахахааха хахахахахахаххахахахахаха хахахахахахахахахахахахах ахахахахахах.
    Лелее..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си