.
Затворена тема
Страница 7 от 73 ПървиПърви ... 345678910111757 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 1803
  1. #151
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от myl0weee
    titinkaa, сега се зачетох по- внимателно в диетата, та.. млякото нещо не се споменава, като протеинен компонент, защо така?
    мляко може бе то е протеин,както сирене така и кашкавал може да се яде

  2. #152
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Момичета, вие сами ли си правите яденето? Или майка ви/баща ви, т.н.?
    Защото на мен ми писна да ми твърдят в очите, че в даденото ядене нямало олио, а аз сама виждам, че ЛЪЩИ от мазнина. Това е ВСЕКИ Божи ден.
    По-тъпото е, че не мога да си правя яденето сама...
    Аз моля майка ми като ходи до магазина да купи нещо отделно за мен(макар и да не съм на диета ако има месо различно от пилешко задължително готвят друго)

    Нямам проблем с храната.Помоли я и ти,може да стане

  3. #153
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Момичета, вие сами ли си правите яденето? Или майка ви/баща ви, т.н.?
    Защото на мен ми писна да ми твърдят в очите, че в даденото ядене нямало олио, а аз сама виждам, че ЛЪЩИ от мазнина. Това е ВСЕКИ Божи ден.
    По-тъпото е, че не мога да си правя яденето сама...
    Аз сама си готвя,квото и да е,само в неделя мама като почива тогава тя ми готви

  4. #154
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Ми значи става ли така:
    Закуска:Мандарини
    Обяд:Сирене на микровълнова и вода
    Голямо междучасие:Мандарини/портокали
    Вечеря:Кисело мляко,салата и вода

  5. #155
    Повече от фен Аватара на silviau66
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    490
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Ми значи става ли така:
    Закуска:Мандарини
    Обяд:Сирене на микровълнова и вода
    Голямо междучасие:Мандарини/портокали
    Вечеря:Кисело мляко,салата и вода
    Попринци вечерята трябва да е половината от обяда ама.. мисля че и така става..
    Защото аз преди бях на 90 дневната и понякога не ми беше вечерята половината от обяда и пак отслабнах така чее..
    Казват ми " Не пуши ! " , но аз пуша. Казват ми " Не пий ! " , но кой ги слуша ??! (music)


  6. #156
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Оф....Значи :
    Закуска:Мандарини
    Обяд:Сирене на микровълнова
    Г.К:Мандарини
    Вечеря салата + половината от обяда9половин сирене на микровълнова)

  7. #157
    Повече от фен Аватара на silviau66
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    490
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Оф....Значи :
    Закуска:Мандарини
    Обяд:Сирене на микровълнова
    Г.К:Мандарини
    Вечеря салата + половината от обяда9половин сирене на микровълнова)

    Ами май и така може да се каже.. :Д Мм.. ама ако искаш може и друго да ядеш.. пак ще имаш резултати..
    Казват ми " Не пуши ! " , но аз пуша. Казват ми " Не пий ! " , но кой ги слуша ??! (music)


  8. #158
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Добре бе, яж по няколко мандаринки на ден и по еей толкова сиренце и очаквай да отслабнеш.
    Аман от невежи хора...

  9. #159
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Добре бе, яж по няколко мандаринки на ден и по еей толкова сиренце и очаквай да отслабнеш.
    Аман от невежи хора...
    Какво бе? Ами аз заради това пускам менюто да ми кажете какво не правя както трябва.

  10. #160
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    Добре бе, яж по няколко мандаринки на ден и по еей толкова сиренце и очаквай да отслабнеш.
    Аман от невежи хора...
    Какво бе? Ами аз заради това пускам менюто да ми кажете какво не правя както трябва.
    Много ти е яденето, намали го.

  11. #161
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    1. Две печени пържоли (свински ,пилешки, говежди). Може риба или морски животни (калмари, миди, раци и др.). Към това прибавяте филия хляб и зеленчуци (може задушени-моркови, карфиол, зеле, чушки и др. или неограничено количество салата (домати, краставици, чушки, зелена салата, може и шопска.
    В салатата не слагайте фасул, царевица или грах, защото тези продукти спадат към варивата и се консумират през втория ден.


    2.2-3 по големи парчета сирене или кашкавал (може и паниран), филия хляб, салата, вода

    3.2-3 кисели млека, хляб, салата, вода.



    4.2-3 яйца варени, на очи или бъркани със сирене, салата или задушени зеленчуци, хляб, вода.



    Ами кажи ми ти тогава едно примерно меню от теб,което отговаря на критериите(сериозно).Аз не мога.

  12. #162
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Закуска – няколко парчета печена риба, зелена салата и филия фляб.
    Обяд – три парчета сирене, филия хляб и вода.
    Следобед – кофичка кисело мляко. (1,5 процента.)
    Вечеря – две варени яйца, задушен грах и вода.
    Примерно... Не е нужно за вечеря да ядеш хляб, ама както си решиш. Естествено, че не е казано, че ще имаш всички тея продукти в наличност, ама аз ти казвам примерно меню, че да видиш колко храна трябва да се приема дневно горе-долу.

  13. #163
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Абе, дали има диетични бисквитени торти? Яде ми се ужасно много. А знам, че ако накарам мама да ми прави, ще я изям цялата, тъй че... не е вариант само едно парченце.

  14. #164
    MichellePhan пише половината от обяда, но ти си прекалено малка да ядеш толкова малко! На обяд 1 парче сирене, чуваш ли се ?! Като обядваш примерно в 14 часа ти до 17 ще си мъртва от глад и ще се нахвърлиш на първото, което видиш! Обядвай да речем 2 пържолки със салатка, за вечеря ще си хапнеш 1 пържола и по- малко салата. Не може от първата седмица да намалиш храната драстично. Плюс това, преди да се започне диета е добре поне 2 дни да направиш подготовка, да опиташ да ядеш по- полезни неща, за да е подготвен организмът. Не може днес да ядеш като за последно, а на другия ден 1 парче сирене и мандаринки малко .. ако няма кой да ти сготви за обяд, помоли майка ти, ако има възможност да ти остави повече пари и си купи готови пържолки или нещо такова.. Можеш също така за обяд утре да си изпържиш 2 яйца в незалепващ тиган т.е. няма да слагаш олио. Имаш много възможности, но моля те, недей да хапваш 1 парче сиренце. След време ще съжаляваш, че си яла толкова малко. Препоръчвам ти утре да станеш 10 минутки по- рано и да пиеш хладка вода, тя разгражда мазнините. И за плодовете пак казвам- заложи на ябълките и грейпфрутите. Но все пак на закуска не е фатално да хапнеш какъвто и да е плод, защото той ти дава енергия за деня и през целия ден ще го изразходваш този плод 87346839563 пъти.
    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  15. #165
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Ама проблема е че не обичам месо.
    Аз няма да ям 1 парченце ще изям 4 дебели и аз се наяждам.Иначе мерси,че ми казваш някой неща.На обяд ще добавя салата.
    Ще ям докато се нахраня

  16. #166
    днес му еб*х майката на диетата
    закуска-обед:мюсли с кисело мляко
    следобед-4 малки кюфтета(майка ми направи и не можех да откажа) + малко салата
    вечеря-2 филии с пастет+ 2 кисели краставички + 2-3 лъжици течен школад+4 бискжито Престиж

    но не се отказвам утре си продължавам с моята диетка

  17. #167
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от Nadyty
    днес му еб*х майката на диетата
    закуска-обед:мюсли с кисело мляко
    следобед-4 малки кюфтета(майка ми направи и не можех да откажа) + малко салата
    вечеря-2 филии с пастет+ 2 кисели краставички + 2-3 лъжици течен школад+4 бискжито Престиж

    но не се отказвам утре си продължавам с моята диетка
    браво добре си похапнала най-вече вечерята

  18. #168
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    titinkaa, можеш ли да обясниш какво по-подробно ти предписа диетоложката? Конкретна диета ли ти даде или ти направи списък каво да ядеш и какво не?

  19. #169
    MichellePhan за да се нахраниш добре яж по- бавно, на мозъка му трябват около 20 минути да осъзнае, че поема храна и да я усвои.

    След като не обичаш месо, може да хапнеш 2 кошички кисело мляко. Давам ти пример

    Закуска- 2 мандарини, или 2 ябълки, или един голям грейпфрут
    Обяд- 2 кофички кисело мляко, салата
    Междувременно- 1 средно голяма ябълка
    Вечеря-1 кофичка кисело мляко

    И да не забравиш да спазваш часовете между храненията, там си ги пише. Не пише да имаш междинно хранене, но е добре да имаш, за да не стресираш организма и да не се чуди кога ще е следващото хранене..
    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  20. #170
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Много ти благодаря myl0weee ,толкова си грижовна
    Ами аз после ще махна междинното.

  21. #171
    да, защото знам какво е да ти се присмиват, да не се харесваш и т.н.. но не се притеснявай, ще отслабнеш, още си дете и сега е най- лесно! Вземи си въже и скачай у вас, прави коремни преси, поне вечер преди лягане, или рано сутрин..

    преди 1 месец казах на една приятелка за 90 дневната диета, спазва я 2 седмици и имаше супер видима разлика, а тя е доста пълна. НО един ден я видях да яде хамбургер...... и еба майката на диета и на всичко, за жалост.. бях доста разочарована от нея, но човек не си ли помогне сам, друг и да иска да го направи, няма да може..

    Вярвай в себе си и всичко ще е както ти искаш!
    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  22. #172
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Аз имам въже+ще правя загрявките от времето когато ходих на модерен балет(преди бях слаба)+клякания+коремни и гръдни преси

  23. #173
    айде лягай си да имаш сили за утре и аз си лягам.

    да пишеш утре, и аз ще пиша първия си Витаминно- протеинов ден! С най- добрата ми приятелка ще я правим диетата, така, за взаимна подкрепа

    успех утре, мъник!
    Това, което имаше, беше обикновено. Загуби го.. и то стана ценно!..

  24. #174
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от Neftochimic
    Витаминно-протеинова диета
    http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=62&t=16382

    ебаси диетата леееееееееек
    Даа ще качиш само ако почнеш да се тъпчеш като свиня,айде моля ти се мн мн не се меси в тая тема щом нямаш участие за диета
    Ти да не възнамеряваш да прекараш остатъка от живота си във въздържание? Тея диети са супер вредни, трябва да се спортува! Не го казвам само на тебе, а на всички, които искат да отслабнат. Липсата на време не е извинение. Вместо да спите с 1 час повече, можете да отидете да направите няколко обиколки в градината. Има ли желание, има и начин. Само ви казвам, тея диети ще ви изиграят много лош номер.

    В една песен се пееше "Цял живот диети ли, хайде пак си помисли, дали изглеждаш секси ти, с този глад в очите ти. "

  25. #175
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Започвам от днес
    Закуска - едно кафенце със сметанка, кис.мляко и едно малко парченце печено телешко без сол и подправки

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си