.
Затворена тема
Страница 70 от 73 ПървиПърви ... 20606667686970717273 ПоследнаПърви
Резултати от 1 726 до 1 750 от общо 1803
  1. #1726
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Ама какво да ям вместо яйца.Аз повръщам от тях.И 1 не мога да изям.Правя диетата да Боряна,защото много лесно се отчайвам.Поне ще има резултати след няколко дена,пък и аз се храня по-малко,отколкото се изисква в нея,така,че даже ще е по-добре за мен.Не съм се изкушила за сега.Днеска може би ще е успешен ден

  2. #1727
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Аз днес съм на...
    Закуска-филийка пълн. хляб + сирене
    В 10:30ч.-ябълка
    Обяд-пилешка пържола+малко ориз
    Следобед-плодова салата
    Вечеря-салата от домати и краставици+малко китайска храна...знам че не е редно да ям,но много я обичам и ще си позволя малко

  3. #1728
    Някъде да пише, че диетата е здравословна ? Има разлика между диети и диети. Защо този, който я е правил трябва да е диетолог или нещо такова. Верно, че те прецаква, но ако искаш бързи и сигурни резултати няма как да не си прецакан. Освен това се намират хора, на които не им пука особено дали ще е полезно за тях или не, просто искат да свалят някакви килца.
    Let the psycho plays with you...

  4. #1729
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    MimiKalcheff93q тази снимка от компютъра ти няма как да я видим. Качи я някъде, например в http://prikachi.com/ и дай линк.
    Не виждам какъв толкова е проблемът 1 ден да изядеш 5 яйца - това е само един ден, а не всеки ден и нищо няма да ти стане на холестерола. Вие не сте ли били деца? Не сте ли яли по 5 яйца на Великден? Защото аз съм яла, освен това в продължение на месеци съм яла по 2-3 на ден, в момента всеки ден по едно и нямам проблеми с холестерола (последно ми правиха кръвни изследвания през януари).
    Благодаря незнаех нова съм тук от вчера и тка.. ето http://prikachi.com/files/1443744r.jpg и http://prikachi.com/files/1443749B.jpg с кафявата блузка съм аз
    просто искам да намаля корема и незнам искам да не си вредя заради 2-3 килограма от друга страна искам да отслабна за да се чувствам добре

  5. #1730
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    MimiKalcheff93 мааалко в лицето ми изглеждаш по-пухкава , но
    аз наистина съм си със малко " анорексични " представи.
    Иначе , като цяло си добре. Просто не се храни с боклуци и си готова.
    To infinity and beyond.

  6. #1731
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Аз пак започнах да ям лайна.. И уж гледам не много и да не ям след 8, ама...
    Оо само да дойдат черешитее - плодовия ден на 90 - дневната ще го издържам като стой та гледай..А пък и ягодите..мда. ;д

  7. #1732
    Оф деба, дразня се вече :Д
    АЗ диета не мога да спазвам :Д
    Днеска съм яла:
    1 яйце и сирене (ама сиренето на микровълнова, леле колко го обичам така - ако мога само сирене ше ям :Д)
    после на обяд една филия с шоколад
    в училище си взех кашу, изядох 10 кашута и ме домързя вече да ям :Д
    после се прибрах, изядох още едно яйце и ми се дояде кисело мляко, изядох 6 големи лъжици :Д
    и после 1 кит кат
    и излезнах, прибрах се сега след 2 часа и ядох малко салата от краставици, домати, МАРУЛЯ (:Д) и нек'во там имаше още :Д

    И само ям като невидяла :Д
    Т'ва неска даже е малко .. миналата седмица не спрях с шоколади, кроасани с шоколад, торта, течен шоколад :Д:Д ..

    Их начи, е са докато пиша и мама идва и ми набута една купа с ябълки пред мен :Д
    И за пак тряя да ям, като има храна, не мога да откажа ;Д
    Тоя моя метаболизъм ше стане като на мъжете :Д


    Не мога да си намеря хубав режим .. никъде не е включено шоколад и ми е тъпо така :Д
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  8. #1733
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    ^ А попринцип колко тежиш и колко си висока ?
    To infinity and beyond.

  9. #1734
    Ми аз и да съм на диета, и да не съм, все ям к'вото си поискам .. а вечер мама като се прибере винаги ми пробутва нещо за ядене :Д

    А иначе аз по принцип съм с едър кокал, всичките в семейството сме такива, заради тати-гиганта :Д
    Висока съм 172 см и тежа 65 килограма
    Преди бях 69, ама ей така нещо почнах да ги свалям и станах 65 .. и си викам като съм почнала така, поне да си ги докарам до колкото си ми харесват, ама май няма да стане.
    А и кофтито сега е, че вече спортувам само 1 ден в седмицата, щото вече няма танци, щото там са тъпаци и всички се отказаха :/
    И сега само в петък тичаме с едни приятелки в Борисовата около 1-1.30 с почивки .. а в събота и неделя като излизам и с който и да съм винаги обикаляме като луди парковете, така че петък-събота-неделя движение не ми липсва .. ама за другите дни нещо ми куца :/
    Ама ме е яд, че сега нямам нещо постоянно :/
    По тоя въпрос се чудя к'во да си намеря ..

    И така :Д .. бати романа стана :Д
    А сега как ми се яде шоколад, и знам къде е шоколадът, искам да ги взема и да го изям, ама тука се залъгвам с некви песни, а и ме мързи .. :Д
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  10. #1735
    Фен Аватара на GirLN
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    238
    А само с бягане всеки ден и без газирани, минимално сладко и тестено, г/д за колко време ще се махне гадния кореемм
    Независимо дали вярваш, че можеш да направиш нещо или че не можеш, и в двата случая си прав.
    Хенри Форд

  11. #1736
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Четох,че ходенето пеш мн време се равнява колкото да почнеш да бягаш,така че ако ходиш по 1-2 часа разходки все едно си бягал 10 пъти стадиона,че даже и повече,и ходенето имало същия ефект,като бягането.Така,че според мен,който не обича да бяга,да вземе да ходи на ден поне 1 час без спиране и пак ще отслабва и ще се поддържа

  12. #1737
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Четох,че ходенето пеш мн време се равнява колкото да почнеш да бягаш,така че ако ходиш по 1-2 часа разходки все едно си бягал 10 пъти стадиона,че даже и повече,и ходенето имало същия ефект,като бягането.Така,че според мен,който не обича да бяга,да вземе да ходи на ден поне 1 час без спиране и пак ще отслабва и ще се поддържа
    ОМГ! То ако имаше същия ефект почти всички щяха да са слаби....
    Има ефект много ясно, ама изобщо не е като при бягането.
    You laugh and the world laughs with you, you weep and you weep alone....

  13. #1738
    Ми на мен ходенето не ми е проблем, и без това всеки ден като луда се разкарвам навсякъде :Д

    ^^
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  14. #1739
    Цитирай Първоначално написано от GirLN
    А само с бягане всеки ден и без газирани, минимално сладко и тестено, г/д за колко време ще се махне гадния кореемм
    Ако тичаш всеки ден, за около 1 месец би трябвало да се махне.
    You laugh and the world laughs with you, you weep and you weep alone....

  15. #1740
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    Оффф немогаааааааааааааааааааа а.. много се ядосваммм уж започнах 90 дневната ама не мога да я спазвам.. незнам защо.. ноември месец като я спазвах нямах никакви проблеми всичко беше наред а сега ужассс.. отказвам се от нея.. сега искам да започна безвъглехидратната диета и мета в нета за нея но немога да си направя примерно дневно меню.. таа.. ако не се лъжа някой беше на нея и ако може да ми даде примерно меню за 1-2 дни за да се ориентирам горе долу по колко и какво яде.. моляви.. помогнете ми..

  16. #1741
    ами яж салатка и пържола примерно, на другия ден салата и риба ;;месо във всякакъв вид освен панирано

  17. #1742
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    okeyy мерси само да не ми омръзне

  18. #1743
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Била съм направила диетата друг път Днеска било успешен ден,колкото аз съм с тялото на супер модел.Утре я почвам,но за пореден път питам МОЖЕ ЛИ ДА ЗАМЕСТЯ ЯЙЦАТА С НЕЩО ДРУГО?Ако не става ще пропусна диетата и ще отида на 90 дневна,обезкуражаваща,супе р бавна,с мега много изисквания,да ти се налага да следиш какво ядеш,от колко часа и след колко часа ще може пак да ядеш диета Точно такава е!

  19. #1744
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Била съм направила диетата друг път Днеска било успешен ден,колкото аз съм с тялото на супер модел.Утре я почвам,но за пореден път питам МОЖЕ ЛИ ДА ЗАМЕСТЯ ЯЙЦАТА С НЕЩО ДРУГО?Ако не става ще пропусна диетата и ще отида на 90 дневна,обезкуражаваща,супе р бавна,с мега много изисквания,да ти се налага да следиш какво ядеш,от колко часа и след колко часа ще може пак да ядеш диета Точно такава е!
    Можеш да ги замениш с каквато и да е друга еднообразна храна в мизерно количество. Например 5 ябълки, 1-2 литра прясно мляко, зеленчуци и т. н. Все тая. Диетата не струва, защото си е чисто гладуване.

  20. #1745
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Била съм направила диетата друг път Днеска било успешен ден,колкото аз съм с тялото на супер модел.Утре я почвам,но за пореден път питам МОЖЕ ЛИ ДА ЗАМЕСТЯ ЯЙЦАТА С НЕЩО ДРУГО?Ако не става ще пропусна диетата и ще отида на 90 дневна,обезкуражаваща,супе р бавна,с мега много изисквания,да ти се налага да следиш какво ядеш,от колко часа и след колко часа ще може пак да ядеш диета Точно такава е!
    Можеш да ги замениш с каквато и да е друга еднообразна храна в мизерно количество. Например 5 ябълки, 1-2 литра прясно мляко, зеленчуци и т. н. Все тая. Диетата не струва, защото си е чисто гладуване.
    Аз например днеска ядох половин кофичка кисело мляко,мляко с какао,сирене на микровълнова и ся ми е тежко :О Искам да кажа,че аз си ям малко,прекалено малка,а ако я спазвам просто ще отслабна-няма да съм гладна.

  21. #1746
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Интересно ми е колко тежиш, щом ядеш толкова малко, и защо искаш още да отслабваш. Никой не пълнее от въздух. Щом количеството храна, предвидено в тази диета, ти е достатъчно, значи си към 40 кг и даже трябва да напълнееш.

  22. #1747
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Интересно ми е колко тежиш, щом ядеш толкова малко, и защо искаш още да отслабваш. Никой не пълнее от въздух. Щом количеството храна, предвидено в тази диета, ти е достатъчно, значи си към 40 кг и даже трябва да напълнееш.
    155/55кг пълнея,защото ми липсва движение,обожавам сладко,дюнери(защото ям боклуци и седя вкъщи).Мога да изям 1 голям дюнер и цял ден да не ям и няма да съм гладна.Дебела съм.вече и пълна не се наричам,а дебела.Не обичам да се оплаквам и нито 1 приятелка не знае,че искам да отслабна.Аз искам да се запиша на нещо ама не знам на какво и няма с кого.Иначе обичам да се движа.

  23. #1748
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Реших.С диетата на Боряна ще сваля към 10 кг и после още 5-6 с 90 дневната диета.Вместо яйца,ще ям портокали.Ще се опитам вкъщи да бягам и да скачам на въже.Сега съм 155-6см/55-6кг .Искам 40-1-2кг да съм =>15кг.Предполагам,че ще ги сваля за около 1-2 месеца(10 дни+2-6сед-последните кг бавно се свалят)и след този диетичен период ще почна да ям разделно,но не много време-докато намеря спорт,който да спортувам.

  24. #1749
    3-ти ден от диетата на Боряна само с 1 прегрешение. Вчера 1 фр. ми даде 3 парчета шоколад, да го опитам, щото баща и го донесал от Швейцария.

    Може ли вместо месо през 5-тия ден да се ядът плодове например?

  25. #1750
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    И аз от днес започвам да се храня по-здравословно,а от понеделник си минавам на 90-дневната диета,харесах си един панталон ахаха и не ми стигна съвсем малко да го закопчея и сега съм супер мотивирана
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си