.
Затворена тема
Страница 33 от 73 ПървиПърви ... 2329303132333435363743 ... ПоследнаПърви
Резултати от 801 до 825 от общо 1803
  1. #801
    Цитирай Първоначално написано от TheSunshine01
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    1 ден: 2 кофички кисело мляко

    2 ден: зеленчуци на корем

    3 ден: 5 сварени картофа

    4 ден: 5 твърдо сварени яйца

    5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

    Посмъртно немога да изям всичко това, неможе ли примерно да се яде на половината на това?
    Искам да започна тази диета =]
    То много ясно, че ще може, ама няма ли да ти е страшно малко?

  2. #802
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от BlackKeys
    Цитирай Първоначално написано от TheSunshine01
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    1 ден: 2 кофички кисело мляко

    2 ден: зеленчуци на корем

    3 ден: 5 сварени картофа

    4 ден: 5 твърдо сварени яйца

    5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

    Посмъртно не мога да изям всичко това, не може ли примерно да се яде на половината на това?
    Искам да започна тази диета =]
    То много ясно, че ще може, ама няма ли да ти е страшно малко?
    Аз ям 1 кофичка мляко и НЕ съм гладна въобще....Но аз ям 1 кофичка 3,6%.

  3. #803
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от PinkFloydSound
    На мен днес ми е ден за почивка, все пак ми направиха бисквитена торта.
    А най-тъпото е, че дори не ми хареса и сега ми е зле от нея. ХААХХАХА.

    Абе, момичета, ще ви задам един доста тъп въпрос. Някой знае ли как точно се топят мазниние? Тоест... просто се изпаряват или ги изхвърляме по някакъв начин? Ако да, как?
    Сори, просто винаги ми е било интересно.
    В тялото протичат сложни биохимични реакции. При тях се разграждат молекулите на мазнините и от това разграждане се освобождава енергия, която всъщност тялото ползва за поддържане на телесната температура и жизнените функции, както и за движението на тялото, храносмилането, мисловните процеси и т. н. Когато приемаш по-малко енергия, отколкото изразходваш, тялото ти просто се принуждава да си използва натрупаните "резерви", иначе използва енергията от храната.
    Чрез потта се изхвърлят вода и соли, нищо друго. А като ходите до тоалента, се изхвърлят веществата, които са неразградими за тялото.

  4. #804
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Цитирай Първоначално написано от BlackKeys
    Цитирай Първоначално написано от TheSunshine01
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    1 ден: 2 кофички кисело мляко

    2 ден: зеленчуци на корем

    3 ден: 5 сварени картофа

    4 ден: 5 твърдо сварени яйца

    5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

    Посмъртно не мога да изям всичко това, не може ли примерно да се яде на половината на това?
    Искам да започна тази диета =]
    То много ясно, че ще може, ама няма ли да ти е страшно малко?
    Аз ям 1 кофичка мляко и НЕ съм гладна въобще....Но аз ям 1 кофичка 3,6%.
    ама нали си наясно че това 2-те кофички мляко примерно е за ЦЕЛИЯ ден.. а не за едно ядене :P ... щото ако с една кофичка се начждаш на ден.. не би ти трябвало диета ... ... то и аз на едно ядене мога една кофичка,ама после ко праим .. цял ден на едно кис. мляко аз не знам просто ..

  5. #805
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от vaniliika
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Цитирай Първоначално написано от BlackKeys
    Цитирай Първоначално написано от TheSunshine01
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    1 ден: 2 кофички кисело мляко

    2 ден: зеленчуци на корем

    3 ден: 5 сварени картофа

    4 ден: 5 твърдо сварени яйца

    5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

    Посмъртно не мога да изям всичко това, не може ли примерно да се яде на половината на това?
    Искам да започна тази диета =]
    То много ясно, че ще може, ама няма ли да ти е страшно малко?
    Аз ям 1 кофичка мляко и НЕ съм гладна въобще....Но аз ям 1 кофичка 3,6%.
    ама нали си наясно че това 2-те кофички мляко примерно е за ЦЕЛИЯ ден.. а не за едно ядене :P ... щото ако с една кофичка се начждаш на ден.. не би ти трябвало диета ... ... то и аз на едно ядене мога една кофичка,ама после ко праим .. цял ден на едно кис. мляко аз не знам просто ..
    Аз говоря за цял ден...Ами аз преди бях супер слаба и майка ми се притесни,заведе ме на диетолог за да кача килограми,но пък сега станаха прекалено много....свикнала съм на много малко храна...от бебе не съм яла почти нищо

  6. #806
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Цитирай Първоначално написано от LuxurySk0B
    аз ако кажа моята може и бан да получа
    ти си манияк с тия стероиди човече

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  7. #807
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    През 1-вия ден от диетата на Боряна може ли вместо кисело мляко да ям сирене или прясно мляко?

  8. #808
    ооо...утре почвам диетата на Боряна с една приятелка.... малко ме притеснява това,че нема да има никакви зеленчуци останали до вторник...но ше измисля нещо може да ида да си купя от пазара... някой друг ще почне ли диетата на Боряна?

  9. #809
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Сега се разрових да чета за диетата на Боряна и случайно попаднах на една жена,която споделя ето тази диета,с която за 5 дни се свалят 5килограма...

    1ден- 2 кофички кисело мляко и 1 ябълка
    2 ден -зеленчуци на корем (само сурови без подправки)
    3ден-3 сварени картофа
    4ден-2 кг ябълки
    5ден-3 банана

    Иначе и аз мисля да я почна от утре ама се чудя дали тази на Боряна или тази която се ви пуснах,а иначе четох че една жена е свалила за 10 дена 8кг и все още ги е задържала вече 8-ми месец не ги е качила,става въпрос за диетата на Боряна.

  10. #810
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    ^Мерси,точно тази диета търсех преди,защото ми се видя по-добра от тази на Боряна
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  11. #811
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    ^Мерси,точно тази диета търсех преди,защото ми се видя по-добра от тази на Боряна
    Хехе как така съм улучила и то без да искам я намерих

  12. #812
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Ровех се из нета за разни диети и ефекта от тях и се замислих:ами ако ми се бъгне метаболизма, ако сега ми няма нищо(да чукна на дърво), но всичко се случи по-нататък,когато съм по-голяма(пак да чукна на дърво) какво ще правя!?Замислих се, правилно ли е това,което правя аз и вие,всички вие,които се стремите към идеалната фигура(и аз, в това число)!?Съмнявам се да е, но стремежа към по-добрата фигура побеждава. Та, някак си придобих ентусиазъм за някои неща,относно диетите, спорта, правилноо хранене и т.н.Мотивирах се ОТНОВО да поставя началото на нещо, надявам се много правилно за мен(хихи), а именно това:
    • Яжте много салати - вкусни са и не са калорични. Слагайте сиренце или извара, може и царевица. Аз не ползвам олио, но вие може да сложите мъничко. По-добре обаче е зехтин. Салати има много, а в нета може да намерите интересни и вкусни идеи.
    • Другите ваши първи приятели трябва да са плодовете. Защо да набивате торти и други подобни. Направете си плодова салата с лека сметана и поръсете с канела. Внимавайте само с бананите и гроздето.
    • Откажете тежките меса. Хапвайте пиле (както ви душа иска) и риба.
    • Какво да ви кажа за хляба? Забравето го. Вярно, че топъл и вкусен бял хляб не се забравя лесно, но какво да се прави. Просто хапвайте по-малко - 1-2 филийки. Зарежете сандвичите, играят лоши номера.
    • Не ползвайте олио, ако е възможно. По-добре зехтин, но той пък е скъп, направо може без мазнини.
    • Разхождайте се, аз не спортувам, мързи ме. Но ходя много по Витоша или по Борисовата градина. Ако може, ходете пеша до работата и не ползвайте асансьорите.
    • Опитайте лунната диета.
    • Гледайте оптимистично на вашето отслабване.
    Е, това започвам аз, заедно с лунната диета(ако не забравям кога е):прибавям си упражненията,които започнах миналата седмица:ще се съобразявам и с някои неща от 90 дневната диета и така.Просто вече КРАЙ!!Знам, че това всеки всеки път го казва и нищо не прави по въпроса(както и аз), но наистина този път започвам.Е,давам началото и на критичните коментари.
    Big or small, lies are lies!

  13. #813
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    ^ Еми аз това спазвам,в смисъл понякога съм правила диети,друг път не,но от известно време ям всичко това което ти описа,хляб ям и то по 1-2 филийки на ден,но пълнозърнест,белия хляб съм го забравила вече 2 години от както не съм го хапвала,плодове си ям на корем квото ми се яде,само банани не ям и грозде не ям някак си не ги харесвам,зленчуци всички ги обичам най-вече краставиците и доматите и както каза със сиренце,но сега зимни япериод наблягам на прясното зеле с настъргани морковчета,все пак зелето не е калорично,а даже е препоръчително за диети, и така сладкото съм го спряла вече месец,както и пици и т.н. Днес дори на фитнес бях чакам сега да се стопли март или април месец и почвам да бягам на стадиона

  14. #814
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Идеално просто! Имаш ефект от този "режим" нали!?Като изключим диетите, които спазваш/е и всичко друго строго определено !?
    Big or small, lies are lies!

  15. #815
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    искам да попитам сушените плодове по магазините как са сушени ? смисъл те са си обикновен ушаф нали нямат някви химии или подобни работи? искам просто да почна да закусвам с тях, защото много ми харесват, но предварително да се осведомя колко са полезни
    п.п. извинявам се че пиша в тази тема, но ми се стори най - правилна

  16. #816
    Супер фен Аватара на shakira96
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    А не, КРАЙ вече! Качила съм 1,5 кг. От утре мисля да започна с Нестле Фитнес - за закуска и вечеря. Отзад на кутията има и някакъв режим - мисля и него да го почвам + упражнения. От няколко месеца съм спряла и газираните напитки. Трябва да започна да се ограничавам и с другите вредни храни. Стискайте палци!! Дано успея да се справя!

  17. #817
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Това Нестле Фитнес е много калорично и по-възможно е да качиш от него,отколкото да свалиш
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  18. #818
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от vagarious
    Идеално просто! Имаш ефект от този "режим" нали!?Като изключим диетите, които спазваш/е и всичко друго строго определено !?
    Да,има ефект

  19. #819
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Това Нестле Фитнес е много калорично и по-възможно е да качиш от него,отколкото да свалиш
    Добре как разбра , че е много калорично ?
    Порция / 40грр / + 125 мл. нискомаслено прясно мляко са ти 177ксал.
    Никак не му изглежда калорична , ако трябва примерно да го сравним със една вафла, която не е по-малко калорична , но не засища толкова.

  20. #820
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Вие... не сте особено запознати явно.
    Не калориите са толкова важни, а съотношението между въглехидрати, белтъци и мазнини. Те и овесените ядки са калорични, ама...
    А това Нестле Фитнес е голям боклук, като ще и половин калория на порция да има... Как може да вярвате на подобни простотии?

  21. #821
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от Infinity
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Това Нестле Фитнес е много калорично и по-възможно е да качиш от него,отколкото да свалиш
    Добре как разбра , че е много калорично ?
    Порция / 40грр / + 125 мл. нискомаслено прясно мляко са ти 177ксал.
    Никак не му изглежда калорична , ако трябва примерно да го сравним със една вафла, която не е по-малко калорична , но не засища толкова.
    Порцията 40 гр. + 125 мл мляко не е особено засищаща. Тази диета, която я пише на опаковката, е по-скоро рекламен трик и не е никак пълноценна и си е глад като цяло.

  22. #822
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Ти си решаваш,за мен е пълен боклук,имам приятелки които постоянно си хапваха от него и сега ела да ги видиш,тук не става въпрос за сравнение с вафли и подобни,просто ако искаш да отслабнеш не е най-добрият вариант!!!
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  23. #823
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Ако толкова държиш на мюсли по-добре си купи на Биосет-мюсли с мен и орехи,има и вътре сушен банан,стафиди и т.н.,аз имам познат разпространител на тая фирма и само от тях си копувам мюсли и е много вкусно с прясно мляко

  24. #824
    Аз пък съм на друго мнение за фитнеса.... боклук си е, вярно, но от около 3 месеца закусвам редовно с него(не винаги), много повече от 30-40 грама на ден и откакто съм спряла другите боклуци, съм отслабнала. Така че аз мисля, че ефект има, но и да няма, то аз не съм напълняла от него. Но иначе е по-добре да си взимаш някакво друго мюсли, хем по-полезно, хем по-евтино. То тоя фитнес 1 кутия 6 лв.

  25. #825
    Супер фен Аватара на shakira96
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Благодаря за отговорите. Иначе сега съм се взела Нестле Фитнес-а и като го свърша ще гледам да си взема нещо по-полезно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си