Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
Аве към 2-ра страница имаше няква на 13 и вие и казвате "зако искаш да отслабнеш" Ами по-добре ли да чака да стане на 15 и да е слон и да е комплексирана,само защото е била на 13???Аз също съм на 13(и половина) и к'во аз искам просто да отслабна.Разделно хранене и т'ва.Не ме упреквайте моя работа,мой организам.Не вие търпите моите подигравки,че да ме упреквате,че искам да отслабна.
Така...най-добре е разделното хранене и него ще почна след онази диета на Бояна.Разделното хранене подобрява метаболизма и е просто перфектно.След онова гадното гладувание(бояновата диета) ще си оправя метаболизма с разделното хранене.
БТВ:Дебеланките,който са отслабнали през пубертета(14-17) са по-склонни към анорексия,защото винаги мислят,че са пълни,заради подигравките от съучениците си.
Хмм и аз имах ещо такова предвид.. И ти май имаше предвид или мен или момичето, което беше на 12 :Д Ама.. това, което си писала по - нагоре важи и за мен,..
Охх аз се загубих тука, че седмицата ми беше ужасяваща и от време на време метвах по едно постче.. Ама сега .. имам малко време :Д
Такамм... billytalent още не е пуснала пикче
Ммм.. аз от понеделник почвам 90 дневната отново.. Ммм.. тя е на принципа на разделното хранене де... но ми е адски удобна.. просто ми се връзва.. като изключим въглехидратния ден...
А ще я почна от понеделник понеже през деня съм сама и няма кой да ми мърмори кфо да ям.. :* Иии съм си поставила за цел до лятото да съм перфектна.. :Д Амбициозна съм.. поставям си високи цели, а ако не успея ще удължа малко срока, но ше успея...
Успех на всички...