.
Затворена тема
Страница 60 от 73 ПървиПърви ... 105056575859606162636470 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 476 до 1 500 от общо 1803
  1. #1476
    Да, и аз това си мислех, че до лятото трябва да съм си постигнала желаното тегло..

  2. #1477
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Да, и аз това си мислех, че до лятото трябва да съм си постигнала желаното тегло..
    Каква ти е целта? Аз също съм на Дюкан (въпреки че доста честичко имам прегрешения - горе-долу както трябва да са два пъти седмично гала вечерите през 3та фаза ) и не съм се теглила от предния понеделник, т. е. седмица и половина, но като се гледам в огледалото, ми се струва, че съм смъкнала - утре или в неделя вече ще се претегля. Целя се в 50 кг (163 см съм висока)

  3. #1478
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от GirLN
    В предните страници едно момиче беше питало, но не видях отговор. Та сутрин вместо плодове [ или в плодовия ден ] може ли да ям стафиди? Става въпрос за не повече от 1 шепичка.

    П.П На 90-дневната диета съм.
    Една шепичка няма да ти попречи Само не забравяй, че стафидите са мноого по-калорични от пресните плодове, така че за мен лично е по-добре и по-засищащо да изям 2 ябълки, отколкото 100 гр стафиди (т. е. половин пакетче).

  4. #1479
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    Аз се мотивирам с това,че идва лятото. Трябва да направим телца за морето
    И аз така,но издържам най-много 2 седмици на диета (е не точно де , похапвам нещо което не трябва ) и си връщам стария начин на хранене

  5. #1480
    Аз мисля че е време за ДИЕТИ-ДНЕВНИК 3!? Вие не мислите ли?

  6. #1481
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    най-безотказния метод на отказване от прегрешенията е следния :
    когато ви се прияде нещо вредно намирате една снимка на която не се харесвате и изглеждате дебела мигновенно ви минава мерака
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  7. #1482
    Здравейте
    Аз се казвам Габриела и съм на 15 год.Висока съм 160(родителите са ми много ниски затова) и тежа 55кг.Искам да съм около 45.Нормално е за мен,защото просто ми е такава фигурата,че всеки килограм ми личи .
    Всъщност аз искам просто да отслабна няма значение колко килограма ще стана,просто да съм слаба.Най-удачната диета за мене е 90 дневната диета.Имам няколко въпроса:
    Може ли да чопля семки по време на белтъчния ден?
    Може ли вместо плод да пия натурален сок?
    Какви упражнения да правя за отслабване най-вече(смисъл от който повече се отслабва отколкото се трупа мускулна маса) и може ли да бягам вкъщи на място?
    Пелмени на кой ден мога да ям?
    П.С:Пожелайте ми успех

  8. #1483
    http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=5725
    не искам да плаша никой, просто ви давам информация за диетата на Дюкан - сами си преценете

    аз всеки ден се опитвам да си правя свой собствен режим :Д
    ама аз съм си супер интересна за себе си (:Д), защото от около месец-два само се тъпча и отслабнах с 4 килограма о.О
    и за това мисля, че ако направя режим ще отслабна и повече
    тъкмо за лятото да съм готова :Д
    ама всеки ден като ям по един шоколад и си стоя същите килограми, няма как да отслабна :Д

    потърсих тия 90 дневни, точкови, линейни и т.н диети, ама като ги гледам въобще не ми харесват :Д
    и точно преди 2 минути видях тук, че някой беше писал за тая на Дюкан, ама като потърсих и веднага ми излезна това по - горе и се отказах
    таа, днес вече ОКОНЧАТЕЛНО почвам с режим (въпреки, че и аз си се водя на любовния и така май е най - добре .. то даже не ми се яде .. освен шоколад :Д::Д)
    ама и той какъв ще е .. :Д аз както обичам сладко .. ама се едно, няма да се вманиачавам и ще ям каквото искам, и все пак няма да се прекалява :Д
    ии аз ходя на танци, тичам два пъти в седмицата, когато мога правя коремни преси и се надявам на някакъв, макар и малък ефект :Д

    ^^

    айде успех на всички и може някой път и аз да се включвам :Д
    [/i]
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  9. #1484
    Аз съм на диетата на Дюкан, имам още няколко познати, които я спазват. И аз съм ги чела тези неща, но честно казано се чувствам много добре, е това не означава, че е изключено да има такива последици, но все пак имайки в предвид какви боклуци продават вече по магазините не мисля, че е кой знае колко по- опасна. Незнам.. за сега съм си доволна.

  10. #1485
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    smiirnoff, това, което си постнала за диетата на Дюкан, е писано от хора, които са подочули от някъде за нея и са решили, че трябва да напишат 5 реда, ама не са прочели абсолютно нищо. Тази диета може да доведе до увреждане на черния дроб и бъбреците на здрав човек ако се спазва с години и/или не се пие достатъчно вода.

  11. #1486
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    И аз съм чувала че е вредна тая диета на Дюкан

  12. #1487
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Аз съм на диетата на Дюкан, имам още няколко познати, които я спазват. И аз съм ги чела тези неща, но честно казано се чувствам много добре, е това не означава, че е изключено да има такива последици, но все пак имайки в предвид какви боклуци продават вече по магазините не мисля, че е кой знае колко по- опасна. Незнам.. за сега съм си доволна.
    И аз я спазвах и също се чувствах супер. Важното е да пиеш много вода (особено когато си само на протеини) и да не забравяш триците за да ходиш редовно до тоалетна.

    Sissy90 прочети във форуми където жени спазват този режим от години и после казвай колко е вреден. Ако се пие достатъчно вода, приемат се витамини и се следи ходенето до тоалетна няма да има никакви проблеми. Ако обаче някой вече има проблеми с бъбреците и почне протеинова диета сам си е виновен. Аз лично не виждам нищо лошо в една пилешка пържола със салата или пък омлет със сирене и шунка. А да се откажеш от тестено, сладко и мазно е сууупер вредно сигурно нали?

    Между другото аз свалих 7кг за 2 месеца но после нещо се отказах. Това беше преди 1 година и от тогава не съм качила и грам макар че имаше периоди в които се хранех само с боклуци. В момента съм на разделно хранене просто защото е по-здравословно. Ако обаче някой има да сваля много килограми Дюкан е супер според мен. Просто човек трябва да следи как се чувства и да спазва всички препоръки.

  13. #1488
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Sissy90 прочети във форуми където жени спазват този режим от години и после казвай колко е вреден. Ако се пие достатъчно вода, приемат се витамини и се следи ходенето до тоалетна няма да има никакви проблеми. Ако обаче някой вече има проблеми с бъбреците и почне протеинова диета сам си е виновен. Аз лично не виждам нищо лошо в една пилешка пържола със салата или пък омлет със сирене и шунка. А да се откажеш от тестено, сладко и мазно е сууупер вредно сигурно нали?
    Спазват с години, ама в четвърта фаза - тя не е белтъчен режим, а рационално хранене и, естествено, не вреди. Втората фаза - там, където се приемат основно протеини, не бива да продължава прекалено дълго, за нея имах предвид, че може да навлече проблеми ако се следва години

  14. #1489
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Спазват с години, ама в четвърта фаза - тя не е белтъчен режим, а рационално хранене и, естествено, не вреди. Втората фаза - там, където се приемат основно протеини, не бива да продължава прекалено дълго, за нея имах предвид, че може да навлече проблеми ако се следва години
    Точно за това се казва че не е диета а РЕЖИМ и е за хора които имат да свалят много. Аз имах да сваля към 15кг и с този режим става наистина бързо а и 5 дни само на протеини не са чак толкова много (нали втората фаза е 5 дни на протеини и 5 дни протеини+зеленчуци). Освен това пиех много вода и приемах витамини. Във форумите на дир.бг и на бг-мама има хора които са били повече от година във втора фаза просто защото имат да свалят адски много. Да не говорим пък колко е продължителна треатата фаза... Изобщо това си е нещо наистина сериозно. Аз свалих 7 и сега с разделното хранене още 2 и продължавам да свалям без никакви усилия така че според мен е добре да се спазва за кратко за да се свалят по-голямата част от кг и после може да се мине на нещо по-лесно за спазване.

  15. #1490
    стига беее, как една диета ще я спазват с години
    аз днес уж режим си направих, пък пак изядох 5 блокчета шоколад, една мура трио и един Марс

    :Д:Д:Д
    до сега като ядях по толкова шоколад нищо ми нямаше, дано и сега не стане нещо, щото вече започвам да се плаша от себе си :Д
    ама от УТРЕ почти никакво сладко

    дано да спазвам всичко като хората
    поне не се изкушавам от такива пици, дюнери, сандвичи, хамбургери и т.н

    само гадния МакДоналдс, Дънкин Донътс и КФС ме привличат и ги ям от време на време, ама и т'ва ще свърши
    имам напредък - днес отказах да ходим на МакДоналдс
    ^^
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  16. #1491
    Аватара на Melchi
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Somewhere;p
    Мнения
    15
    Здравейте..... а ще се отслабне ли ако се яде еднообразна храна и се приемат 1200 ккал на ден... и се спортува 3 пъти в седмицата? /примерно овесени ядки или мюсли 4-5 лъж. с кисело мляко/
    ...

  17. #1492
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от smiirnoff
    стига беее, как една диета ще я спазват с години
    Дюкан и разделното хранене НЕ са ДИЕТИ а хранителни РЕЖИМИ. Това значи че ти стават начин на живот.

  18. #1493
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Цитирай Първоначално написано от smiirnoff
    стига беее, как една диета ще я спазват с години
    Дюкан и разделното хранене НЕ са ДИЕТИ а хранителни РЕЖИМИ. Това значи че ти стават начин на живот.
    Хахха-и кво, по тази логика трябва да си караш живота с ядене само на месо и овесени трици и кисело мляко и зеленчуци така ли?Не бих казала, че дюкан може да стане начин на живот.И аз мнооого се огразничавам, чак някои хора ми се чудят как успявам, но чак пък толкова колкото в Дюкан..А и Дюкана натоварва черния дроб и не може да се живее с тази диета!!!

  19. #1494
    ааааа .. :Д
    е т'ва на мен м ие тъпо
    аз три дена не мога едно и също да ям, пък с години о.О
    т'ва трябва да си ебати човека :Д
    и все пак, ако искат да си го правят тоя режим .. поне ще имат хубаво тяло :Д

    аз си продължавам с 'моите' си режими/диети, не знам какво са :Д
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  20. #1495
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от foreverr
    Хахха-и кво, по тази логика трябва да си караш живота с ядене само на месо и овесени трици и кисело мляко и зеленчуци така ли?Не бих казала, че дюкан може да стане начин на живот.И аз мнооого се огразничавам, чак някои хора ми се чудят как успявам, но чак пък толкова колкото в Дюкан..А и Дюкана натоварва черния дроб и не може да се живее с тази диета!!!
    Дюкан Е режим. Има четири фази като четвъртата се спазва цял живот. В нея човек един път в седмицата яде само протеини ("протеинов четвъртък"). Това предотвратява йо-йо ефекта. Същото е и с лечебното гладуване на Емилова. 1 път в седмицата се прави разтоварващ ден само на плодове и чайове или веднъж в месеца се гладува за няколко дни. Тези режими са за хора които имат да свалят или са свалили много кг и по принцип са предразположени към бързо качване на килограми.

  21. #1496
    И аз не виждам нищо лошо в диетата на Дюкан, нямам чак толкова много за сваляне, но пък си се чувствам перфектно както казах и мисля, че има много по- вредни неща, които ядем постоянно отколкото ударна доза белтъци..

  22. #1497
    Според мен всичко си е до индивидуален организъм. Како при едни дитата на Дюкан ще има положителен ефект, при други - отрицателен. И като има негативни последици върху някои хора, не означава, че ще ще има при всички.

  23. #1498
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от Melchi
    Здравейте..... а ще се отслабне ли ако се яде еднообразна храна и се приемат 1200 ккал на ден... и се спортува 3 пъти в седмицата? /примерно овесени ядки или мюсли 4-5 лъж. с кисело мляко/
    Да,ако ядеш едно и също всеки ден,ще отслабнеш със сигурност,но не го прави повече от 10-15дни,щото не е полезно за организма

  24. #1499
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от Melchi
    Здравейте..... а ще се отслабне ли ако се яде еднообразна храна и се приемат 1200 ккал на ден... и се спортува 3 пъти в седмицата? /примерно овесени ядки или мюсли 4-5 лъж. с кисело мляко/
    Да,ако ядеш едно и също всеки ден,ще отслабнеш със сигурност,но не го прави повече от 10-15дни,щото не е полезно за организма
    +1 Една моя приятелка(от мойто даскало) така се разболя, защото караше само на кисело мляко и плодове.Сега е в болница

  25. #1500
    Голям фен Аватара на FlowerPower
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    582
    Цитирай Първоначално написано от Melchi
    Здравейте..... а ще се отслабне ли ако се яде еднообразна храна и се приемат 1200 ккал на ден... и се спортува 3 пъти в седмицата? /примерно овесени ядки или мюсли 4-5 лъж. с кисело мляко/
    Ще отслабнеш, но по- добре вдигни калориите на 1400- 1500, за да не се получи йо- йо ефект. Също така, ако се ограничаваш в калориен прием, можеш да ядеш разнообразно, по- здравословно е
    Никога не казвай никога, защото ти се връща.

    Смехът е заразен. Бъди преносител!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си