.
Затворена тема
Страница 55 от 73 ПървиПърви ... 54551525354555657585965 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 351 до 1 375 от общо 1803
  1. #1351
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    Оф аз пък май няма да почна от утре,че утре се заформя излизане,сряда също оф... алкохола пречи ли на диетата чак толкова много?
    Алкохола е калоричен и отваря апетит

  2. #1352
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от ivilina
    zdr.zna4i iskam da probvam dietata na borqna.kak sled dietata da se hranq zdravoslovno za da si zapazq figurata i da si uveli4avam kalorite z da ne gi vurna svalenite kilogrami.blagodarq.izvinqvam se pi6a taka
    тая диета е твърде строга,аз я започнах миналия понеделник и следобед към 5 часа взе да ми прилошава и я спрях,по-добре нещо друго почни ама тая диета ще ти развали организма

  3. #1353
    koq mi preporu4va6

    тая диета е твърде строга,аз я започнах миналия понеделник и следобед към 5 часа взе да ми прилошава и я спрях,по-добре нещо друго почни ама тая диета ще ти развали организма[/quote]

  4. #1354
    iskam su6to da popitam kak sled koqto i da e dieta da mi ostanat su6tite kilogrami ili pone da ne ka4vam o6te.kakvo trqbva da pravq.blagodarq.4akam otgovor

  5. #1355
    искам да попитам за диетата на Боряна видях, че втория ден е зеленчуци на корем, та въпроса ми е може ли плодове вместо зеленчуци?

  6. #1356
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Много ми е интересно някой спазвал ли е шоколадовата диета и има ли ефект? Не питам , защото смятам да я спазвам
    просто ми е интересно , защото ви зувчи доста приятна.

    Шоколадова диета – примерно меню
    Закуска: 1 кафе или чай без захар, 1 блокче натурален шоколад
    Втора закуска: 1 чаша фреш от портокал, 1 блокче натурален шоколад
    Обяд: 1 плодова салата, 2 блокчета натурален шоколад
    Следобедна закуска: 1 плод по избор, 2 блокчета натурален шоколад
    Вечеря: 300 г печено пилешко месо или риба, 1 блокче натурален шоколад

    Диетата е сладка и лесна за изпълнение. Може да се спазва по една цяла седмица в месеца или по 3 дни два пъти месечно. Пие се много вода, поне 2-3 литра дневно.

  7. #1357
    Интересна "шоколадова диета" какво и е шоколадовото, то се събира по няма и 1 шоколад на ден.
    Иначе звучи добре. Може и да има ефект, но незнам.

  8. #1358
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    То на мене това , като преяждане направо ми изглежда.
    Ама аз съм си така , ям като мравка.

  9. #1359
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Аз бях правила шоколадова,но беше по 1 натурален шоколад на ден и кофичка кисело мляко,за 3 дни бях свалила към 2 кг.,но колкото и да обичам шоколад то омръзва само тва да ядеш
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  10. #1360
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от ivilina
    koq mi preporu4va6

    тая диета е твърде строга,аз я започнах миналия понеделник и следобед към 5 часа взе да ми прилошава и я спрях,по-добре нещо друго почни ама тая диета ще ти развали организма
    [/quote]

    еми препоръчвам ти или Точковата диета или 90-дневната,не гладуваш а слабееш

  11. #1361
    Да, и аз това си мислех, че може би ще ти втръсне да ядеш само сладко, кажи речи цял ден.

  12. #1362
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Шоколадова диета? Звучи прекалено хубаво, за да е истина. Неотдавна италианският фармацевт Алберико Леме зарадва жените с диета, базирана на шоколад и мазнини. Ние също даваме своя принос.

    Жените сме пристрастени към този уникален хранителен продукт, произвеждан от ферментирали, изпечени и смлени семена от какаово дърво, наречен шоколад. Натуралният шоколад съдържа какаова маса (сухата част на какаовите семена), какаово масло (мазнините в семената) и подсладител, най-често захар.

    Шоколадът въобще не е толкова вреден. Особено натуралният, който е богат на антиоксиданти.

    Италианецът Алберико Леме предизвика революция сред отслабващите, като създаде хранителен режим, базиран на шоколад и мазнини, и изхвърли зеленчуците и млякото от диетата. Д-р Леме обещава смъкване на около 10 кг месечно.

    Ето и нашето предложение за диета, “вдъхновена” от хранителната философия на италианеца:

    Шоколадова диета – примерно меню
    Закуска: 1 кафе или чай без захар, 1 блокче натурален шоколад
    Втора закуска: 1 чаша фреш от портокал, 1 блокче натурален шоколад
    Обяд: 1 плодова салата, 2 блокчета натурален шоколад
    Следобедна закуска: 1 плод по избор, 2 блокчета натурален шоколад
    Вечеря: 300 г печено пилешко месо или риба, 1 блокче натурален шоколад

    Диетата е сладка и лесна за изпълнение. Може да се спазва по една цяла седмица в месеца или по 3 дни два пъти месечно. Пие се много вода, поне 2-3 литра дневно.

    Извън диетата се ограничава консумацията на висококалорични, сладки, мазни и прекалено солени храни, и на газирани напитки.

    Вкусно и ползотворно отслабване!

  13. #1363

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    искам да се похваля след мъчителни гладове и всякакви такива,днес реших да си видя мерките иии (барабани) бюст-87;талия-65;ханш-90 на височина почти 1,70 супер доволна съм от себе си и се надявам така да си ги запазя,само ме е страх,че ще се възгордея и ще почна пак да ям

  14. #1364
    Цитирай Първоначално написано от vampireee
    искам да попитам за диетата на Боряна видях, че втория ден е зеленчуци на корем, та въпроса ми е може ли плодове вместо зеленчуци?

  15. #1365

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    аз исках да я спазвам,ама в даскало се изкушавах много

    иначе си зависи от плодовете мисля-банани естествено няма да ядеж..но е препоръчително да ядеш само зеленчуци

    *прави си салата от ряпа и моркови,като и слагаш само зехтинче малко.мен ме засища

  16. #1366
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    ^Предполагам може , но в тях има захар , затова предполагам в тази диета са посочени зеленчуци. Но и плодове да са - няма да е голям проблем.

  17. #1367
    мерси за отговора
    и да, ако ще карам на плодове ще бъдат ябълки и портокали без банани , въпреки че много ги обичам
    ще пробвам салатата, която ми препоръча


    то стана ясно, че няма да издържа 90 дневната и за това мисля да направя 2 серии от тази на Боряна..преди около месец рязко смъкнах около 7 кг за доста кратко време и не съм си ги върнала, когато бях + тези 7 кг ми беше по-лесно да стоя без храна :Д , но сега пак съм се стимулирала тези дни и от утре почвам на Боряна .. ще пиша след 5 дни за резултати :Д

  18. #1368
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    На мен лично диетата на Боряна не ми харесва,супер строга е,не приемаш почти никаква хубава храна и сигурно след това кг.ще се върнат много бързо
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  19. #1369
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    А пък и организмът толкова много се изтощава , за толкова малко време , чеее....

  20. #1370
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    На мен лично диетата на Боряна не ми харесва,супер строга е,не приемаш почти никаква хубава храна и сигурно след това кг.ще се върнат много бързо
    Еми строга е,щом на мен още на първия ден ми стана лошо,значи си представи колко е строга,взе да ми се вие свят,и я спрях още на секундата след като ми прилоша и реших да не се мъча

  21. #1371
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Нормално е да ти стане зле...на мен ми хареса тази която ти пазиш сега,но след 2 седмици да ми мине рожденния ден и започвам,иначе вчера карах колело 2 часа и днес се чувствам супер,аз не искам толкова много кг.да сваля,а няколко см.за да постигна перфектни мерки хаха
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  22. #1372
    blagodarq.a kakvo da pravq za da ne gi ka4a pak. kak da vodq zdravosloven jivot.blagodarq

  23. #1373
    iskam da popitam i koi variant na to4kovata dieta vie ste polzvali za da znam koq da izpolzvam.su6to taka kolko dni se izpulnqva dietata.molq za otgovor

  24. #1374
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Нормално е да ти стане зле...на мен ми хареса тази която ти пазиш сега,но след 2 седмици да ми мине рожденния ден и започвам,иначе вчера карах колело 2 часа и днес се чувствам супер,аз не искам толкова много кг.да сваля,а няколко см.за да постигна перфектни мерки хаха
    Коя моя диета?

  25. #1375
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от ivilina
    iskam da popitam i koi variant na to4kovata dieta vie ste polzvali za da znam koq da izpolzvam.su6to taka kolko dni se izpulnqva dietata.molq za otgovor
    Еми спазвай я докато постигнеш желаните килограми,и после за да не качиш обратно килограмите не трябва да ядеш по много,а се ограничавай малко,яж повечко плодове,зеленчуци,месо и т.н.,в нета има диетата ето ти я,прочети всичко

    http://bglog.net/Zdrave/11509

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си