.
Затворена тема
Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345
Резултати от 101 до 122 от общо 122
  1. #101
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    вие добре ли сте наистина?
    след 7ми клас се събрахме с класа на сладкарница, повечето бяхме по дънки/панталончета , а след 8 бяхме 6 момичета да хапнем за обяд... к'ви балове, прощални, партита, афтъри и тъй натам ви гонят не знам..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  2. #102
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    ^ На въпросната прощална вечер присъства и учителят.. (учителите).. Пък и стига сте повтаряли едно и също нещо.. Това,че при вас няма подобно нещо - не означава,че всички са такива..
    Това си е някаква традиция.. Не веднъж съм присъствала в такива вечери..

    Миналата година,на "другарската вечер" бях с:
    http://www.24chasa.bg/Images/Cache/Image_237266_6.jpg
    Бяла риза и черно елече..
    http://brutaljeans.com/files/thumb7_gSYqrR.jpg с едни черни сандалчета..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #103
    Това, че някои от вас не са чували за келеш бал не значи, че не съществува! И аз съм от малък град и ние също правим така. Аз съм 7ми клас и догодина ще имам такъв празник и също се вълнувам от тази тема и какво ще облека. Мисля, че ако има някаква традиция трябва да се спазва, а и е енормално да искаш да изглеждаш добре в такава вечер!!! Много е грубо да казвате, че тя си измисля само защото не правите така във вашето училище!!! Това е от мен

  4. #104
    Аватара на sh0c0ladch3ee
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Разград
    Мнения
    270
    Цитирай Първоначално написано от anity92
    абе какво всички нападате момичето я по-спокойно..и това не е БАЛ а ПРОЩАЛНА ВЕЧЕР С КЛАСА ...и аз имах когато завърших 8-ми клас..и си беше готино...и към авторката на темата недей да се контиш чак толкова все пак това си е само едно събиране с класа..вземи си нещо свежо което ще го носиш и след това..


    http://prikachi.com/files/1526807d.jpg - аз бях с тази рокличка на бала на батко ми : ))) много е свежа и най-вече удобна...сестра ми си взе същата само че черна...


    http://prikachi.com/files/1526815z.jpg - ето я и нейната рокличка ;p
    Олелеее.. рокличките са меко казано НЕВЕРОЯТНИ!!! страшно мн ми хареса бялата, а и е подхадяща за повода
    ПП. Прощална не съм имала но с нетърпение чакам бал 2012
    http://barovkite.com/userfiles/produ...product_32.jpg
    предлагам нещо от този род.. можеш да си я носиш през лятото
    * (h) Беб0о ОбиЧкам Си Тэ (h) *

    Кокошка и петел гледали телевизия заедно, започнало кулинарното предаване и петелът казал:
    - ее пак ще дават филм на ужасите

  5. #105
    Повече от фен Аватара на xxKiFlAx
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    гр.Плевен
    Мнения
    315
    В класа сме 20 момичета без момчета Този клас е мннн по приятен от предишния .които беше пълен с идиоти! В 7ми клас на прощална не ходих само аз а скоро със съученичка ще се събираме с няколко момичета да отпразнуваме завършването :P
    ...

  6. #106
    Супер фен Аватара на pressiana
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 017
    Цитирай Първоначално написано от LoveChocolate
    рокля ще облека само 3 три пъти прев живота си на бала на брат ми (който мина) .. на моя бал .. и на сватбата ми повече неее

    Всеки с мнението си, ама това са пълни глупости.
    Само аз ли мисля, че роклите са много готини, удобни, подходящи за всеки случай..?

  7. #107
    Аватара на sh0c0ladch3ee
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Разград
    Мнения
    270
    Цитирай Първоначално написано от pressiana
    Цитирай Първоначално написано от LoveChocolate
    рокля ще облека само 3 три пъти прев живота си на бала на брат ми (който мина) .. на моя бал .. и на сватбата ми повече неее

    Всеки с мнението си, ама това са пълни глупости.
    Само аз ли мисля, че роклите са много готини, удобни, подходящи за всеки случай..?
    Не се само ти ! много обичам роклички.. стоят толкова женствено и нежно, можеш да ги носиш както по по-специални поводи така и на разходки... даже и в къщи
    * (h) Беб0о ОбиЧкам Си Тэ (h) *

    Кокошка и петел гледали телевизия заедно, започнало кулинарното предаване и петелът казал:
    - ее пак ще дават филм на ужасите

  8. #108
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Цитирай Първоначално написано от smiirnoff
    о.О
    не, наистина ми стана много интересно какъв ще е този бал след 8ми клас о.О

    няма ли да ни посветите в тайната на бала за осмокласници ?


    ии ''прощалното'' не се ли прави след 7ми клас о.О
    аз какво да се прощавам с хората, с които съм била само една година о.О

    :Д:Д
    Еми, уви, има ги и някои, които учат в ОУ-та до 8 клас. По друг начин не мога да си обясня какъв е тоя БАЛ хахахахаха

  9. #109

    ......

    ae mnogo ste zle choeka koito napravi taq tema iskashe da kaje Proshtalna-Drogarska vecher e pfff ..

  10. #110
    Цитирай Първоначално написано от pressiana
    Цитирай Първоначално написано от LoveChocolate
    рокля ще облека само 3 три пъти прев живота си на бала на брат ми (който мина) .. на моя бал .. и на сватбата ми повече неее

    Всеки с мнението си, ама това са пълни глупости.
    Само аз ли мисля, че роклите са много готини, удобни, подходящи за всеки случай..?
    Прибави дълги крака и високи токчета и си отнасяш всеки мъжки поглед по улицата.
    Няма какво да се лъжем, его-стимулиращо е.

  11. #111
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    431
    Цитирай Първоначално написано от StreetFame
    Бал след 8-ми клас? WTF?
    Когато човек изгуби някой, чак тогава разбира колко го е обичали ще разбере след време колко му липсва..

  12. #112
    Супер фен Аватара на Wwwooow
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    В театъра
    Мнения
    2 955
    оф каккво се заяждате всички.......едни му викат бал,други прощална,трети изпращане....Какво като е писал/а бал,много по-важно събиране е според мен все пак си прекарал най-истинските си и чисти години в училище без мазненици,без злословения,без интриги(поне при мен и при всички познати) тези хора цели 8 години с тях си порастнал,а не като след 12 клас само 4 или 5 прекарани години заедно,кой ходил,кой не ходил,интриги глупости,говорене зад гърба..ужас ужас
    В мойта сцена на живота,
    вече ще си публика,
    и от ъгъла ще гледаш,
    как ще блестяя..

    И аплодират ме, по име викат ме.


    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=440091 влез...

  13. #113

    Wink

    аз в момента съм 8 клас и за мен бала или там както го наричате...е най-нормално събиране аз съм си решила да бъда с къси гащи черни с лилав потник но овит околко врата ми ...и с ниски токчета.. ) и накъдрена коса,но за сега не знам за косата ми..и с една малка чанта където ще си сложа нещата...

  14. #114
    Цитирай Първоначално написано от dqvolcheto9 Виж мнението
    Ми ние ще си имаме нещо като бал след 8 клас И няма да сме на сокчета ми ще си бъдем на пиене яко За облекло още не съм мислила (но мисля да е някфа рокличка ,както миналата година) Прическа сиг изправена коса .
    много.готини.ли.сте.като.сл д.осми.клас.пиете....мился,ч ,на,каквато,и,възраст,да,си, може,да,ти,е,яко,и,без,да,пие ш:X:X:X

    пс.извинявам.се,но,не,ми,раб оти,space-a

  15. #115
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482
    0_о
    Значи имам БАЛЛ

  16. #116
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    Ами и при нас ще има, но не е БАЛ, а като събиране за последно...
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  17. #117

  18. #118
    Голям фен Аватара на YoAnA_kiiss
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    922
    Аз съм 8 клас, в по-малък град и всички момичета и дори момчетата искат да си правим ПРОЩАЛНА ВЕЧЕР.Дори искат да си наемем заведение за цялата нощ. При нас си е съвсем нормално и всяка година се прави. Някои след 8 клас някои след 7 това, че при вас не се прави не значи, че на всякъде е така. Тя просто се е объркала или при тях така се води 'бал'.
    Последно редактирано от YoAnA_kiiss : 04-28-2012 на 13:26

  19. #119
    Голям фен Аватара на YoAnA_kiiss
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    922
    Бих те посъветвала като останалите да избереш нещо не толкова официално някоя къса рокличка, която да можеш да носиш и през лятото. Аз мисля да не съм с рокля а с дънки някакъв потник и сандали.
    Последно редактирано от YoAnA_kiiss : 04-28-2012 на 13:33

  20. #120
    Бал след 8 клас? Де деее.. Много съм назад нещо

  21. #121
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    http://modelinda.com/ProductList.aspx?CID=2
    Разгледах го този сайт и тук там имаше хубава рокля : ))
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  22. #122
    Мега фен Аватара на Cucko0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    там, където свършва небето
    Мнения
    4 272
    темата е стара
    Hostis Honori Invidia

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си