.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Супер фен Аватара на sunshine955
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 285

    Ще се развали ли прическата до сутринта ?

    Здравейте мисля да си направя косятя с дифузер .. слагам по много пяна за да става на клечки и да е с мокар ефект,днес пробвах на косата ми преди да се изкъпя и стана много добре та въпроса ми е понеже косата ми е почти права дали ще си изпъне докато спя и сутринта да трябва пак да я правя ? и ако се е изпъне дали ще стане ако пак сложа много пяна и я изсуша с дифузера защото не искам като стана да стои мръсна безоформена .. преди си я мачках само с балсам без отмиване и ставаше леко по чуплива но на сутринта се разваляше дали ще се развали до сутринта ако сега я направя с много пяна и много хубаво изсуша с дифузера ? Мерси

  2. #2
    ами незнам но се питам задължително ли е да се правиш днес и да се чудиш до утре дали ще е ок косата ти след като можеш да се направиш направо утре.. (ако ти трябва за утре тази прическа с дифузера..)

  3. #3
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Направи се тази вечер и утре сутринта ако се е развалила леко ще я оправиш,ставаш по-рано за всеки случай и така
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  4. #4
    Супер фен Аватара на galu6a
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 114
    зависи от косата ти
    http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=5662 - МОЛЯ ПОСЕТЕТЕ ГО ЗА ДА ИЗНЕНАДАМ МОЯ ЛЮБИМ

  5. #5
    Супер фен Аватара на sunshine955
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 285
    повече лак няма ли да помогне

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 040
    Сложи повече лак. И моята е много права и не държи много къдраво. Ако се е развалила сутринта, поомачкай я с пяна за коса и ще се оправи.

  7. #7
    Супер фен Аватара на ivcheto0o
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 654
    аз си слагам пяна ,връзвам косата и така лягам да спя и на сутринта е готова

  8. #8
    Супер фен Аватара на brokeninside13
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    2 587
    съмнявам се даже и повече лак да сложиш...направо утре се направи или се направи днес и утре се доправи

  9. #9
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Е щом сега си с много пяна и ако утре й сложиш пак още много, тя ще стане на *задни части* до следващото измиване на косата.Ако утре е развалена,просто с мокри ръце я понамачкай и изсуши с дифузера.После евентуаааааално съвсем мъничко пяна да сложиш.А лак - при мен лично абсолютно нищо не става.И аз я обичам на клечки и просто не седи.А щом казваш, че ти е права попринцип, съмнявам се да стои с лак.
    Big or small, lies are lies!

  10. #10
    Супер фен Аватара на sunshine955
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 285
    Цитирай Първоначално написано от ivcheto0o
    аз си слагам пяна ,връзвам косата и така лягам да спя и на сутринта е готова
    аз ако я вържа ще си изпъне най- горния пласт може да я вържа пък после само горния пласт да пооправя

  11. #11
    Фен Аватара на Giaaa
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    улица сезамм..;д
    Мнения
    107
    и аз си правя така косата и начупеното ми стои горе-долу и на следващия ден,но обема (на който най-много се радвам след дифузера) се губи..ии няма да е същата със сигурност..но начупеното може и да стои

  12. #12
    Повече от фен Аватара на stylo
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    397
    Моета се разваля.Заради това я правя винаги сутрин.По-добре не пробвай.

  13. #13

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    194

    Re: Ще се развали ли прическата до сутринта ?

    Цитирай Първоначално написано от sunshine955
    Здравейте мисля да си направя косятя с дифузер .. слагам по много пяна за да става на клечки и да е с мокар ефект,днес пробвах на косата ми преди да се изкъпя и стана много добре та въпроса ми е понеже косата ми е почти права дали ще си изпъне докато спя и сутринта да трябва пак да я правя ? и ако се е изпъне дали ще стане ако пак сложа много пяна и я изсуша с дифузера защото не искам като стана да стои мръсна безоформена .. преди си я мачках само с балсам без отмиване и ставаше леко по чуплива но на сутринта се разваляше дали ще се развали до сутринта ако сега я направя с много пяна и много хубаво изсуша с дифузера ? Мерси
    Пише се безформена.

    Нищо няма да ти стане на косата, ако си я направиш от вечерта както трябва, а сутринта ако видиш, че се е поразвалила - да сложиш съвсем малко пяна и да я дооправиш с дифузера. Аз лично, така правя.
    Това, което е лесно, не е интересно.

  14. #14
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Направи се днес и след това си направи няколко плитки и легни така

  15. #15

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    [На Метри От Земята]
    Мнения
    2 772
    стани по- рано и си я направи утре :P
    Просто аз

  16. #16
    Супер фен Аватара на sunshine955
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 285
    направих се сутринта станах в 5.30 и не карах първи час .. за да мога да си оправя косата много хубаво стана мерси на всички за помоща

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си